АМЕРИКА НАСТАВЉА СА ,,ОТПОРОМ" !

pokusavam da gledam na celu pricu malo iz daljine, ovo sto gledas je ubrzavanje procesa americkog povlacenja. sa padom americke periferije na red dolazi istocna evropa, i pad americkih tvorevina kao sto su kosovo, bosna i milova crna gora, a pogotovo brisela.
to mene interesuje pre svega

pogledaj kako su u istoriji riknjavale imperije - dekadencija krene iznuitra, ekonomski idu dole a onda puca periferija pa od cele imperije ostane jedan grad pod opsadom.

Проблем је само што мозак империје није у Вашингтону већ у Лондону.
Искрено би волео да си у праву али убрзо ћемо сазнати ко стоји иза "лутака у позоришту" што се Египта тиче.
 
Проблем је само што мозак империје није у Вашингтону већ у Лондону.
Искрено би волео да си у праву али убрзо ћемо сазнати ко стоји иза "лутака у позоришту" што се Египта тиче.

vrlo je mutno ovo sto se sad desava, slazem se. ko ce da uzjase arape, islamisti ili pan-arpaski nacionalisti, videcemo.

ali je jedno sigurno, ovo je vise nego ocigledan znak slabljenja americke moci, njihova kontrola nad bliskim istokom je sad kompletno otupela.
mislim, nije to tesko da se shvati, americko krvavo ucesce na bliskom istoku, nekvalifikovana i bezuslova podrska izraelu, ekonomska kriza koja ubrzano zahvata zapadni svet i slabi moc americkog dolara (koji je uzgred i kupio egipatsku i jordansku lojalnost oprostom nagomilanih dugova), podrska najcrnjim diktatorima - sve to ima svoju cenu.

ameri su izgubili ulogu rezisera, sad su gledaoci
 
Више пута сам на овом форуму писао о организацији "CANVAS" коју чине бивши отпораши на челу са Срђом Поповићем и која се бави извозом револуције......Раде под маском фантомске фирме за телекомуникације ORION која, јелте случајно силно послује са ДС

Проверите.

Moze malo detaljnije - postao sam glavni na ruskom domenu .... ;)
 
Da se podsetimo, julovci i patriote, zašto je došlo do 5. oktobra.







images

To prica neko ko je svrgnut zbog ovoga:arrow:

images
 
Проблем је само што мозак империје није у Вашингтону већ у Лондону.
Искрено би волео да си у праву али убрзо ћемо сазнати ко стоји иза "лутака у позоришту" што се Египта тиче.

Ако си пратио вести о престанку рада пет европских редакција ББЦ-а међу којима и она на српском језику, образложење је гласило од прилике рецесија, те да је претходна Блерова влада највећи износ новца уложила у редакције на Блиском Истоку и државе бившег источног блока .Индикативно, зар не.
 
Poslednja izmena:
Kakva mentolska tema , ciji uvod vrvi od gluposti i neznanja...:dash:

Vrh je , kako amerika menja rezime koji joj ne odgovaraju, a Mubarak im je najverniji saveznik na bliskom istoku............:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ne, nego ruse ameri rezim u egiptu, tunisu , alziru , koji su kooperativni sa USA, da bi doveli al kaidu i islamske fundamentaliste....:mrgreen:....e jeste mentoli , em ne znate nista, em vam nije ni najmanje neprijatno zbog toga...treba ja da se stidim umesto vas??:evil:

Nemoj da si tako surov, i nemoj da im zameras. :sad2:

Ipak je bolidizam zarazna bolest, i pacijente koji boluju od te opake bolesti ne treba da kritikujes:sad:
 
Moze malo detaljnije - postao sam glavni na ruskom domenu .... ;)

пре месец два сам поставио две теме о CANVAS-u на овом форуму...потражи.
А фантомску фирму ОРИОН је купила нека седморазредна холандска фирма за телекомуникације за коју нико није чуо уз "обавезу" улагања неколико десетина милиона евра.
Челници канваса често путују по земљама у којима се припремају револуције (Египат, Малдиви, Тајланд, Грузија......)и тамо "држе предавања" или деле литературу о методама "ненасилне борбе"..............Срђа и врх те организације на месечном нивоу путују у вашингтон....а ОРИОН телекомуникације су купиле и сезампро и главни клијент су им ДС и фирме у којима ДС има своје људе.


У осталом, колико људи знаш којима је ОРИОН интернет провајдер (основна делатност)?.........А препуни су лове.
 
пре месец два сам поставио две теме о CANVAS-u на овом форуму...потражи.
А фантомску фирму ОРИОН је купила нека седморазредна холандска фирма за телекомуникације за коју нико није чуо уз "обавезу" улагања неколико десетина милиона евра.

Челници канваса често путују по земљама у којима се припремају револуције (Египат, Малдиви, Тајланд, Грузија......)и тамо "држе предавања" или деле литературу о методама "ненасилне борбе"..............Срђа и врх те организације на месечном нивоу путују у вашингтон
....а ОРИОН телекомуникације су купиле и сезампро и главни клијент су им ДС и фирме у којима ДС има своје људе

Sta mislite da je el Baradej slucajno dobio Nobelovu nagradu.

Sada je prvi u obaranju Mubaraka.

Ameri nista ne prepustaju slucaju opet ce neko drugi da obavi prljav posao za njih.
Mubarak ima preko 80 godina dovode mladjeg poslusnika.

Наравно,на крају ће сви добити ово:

Ovaj je najjaci :
otpor-30271.jpg

:mrgreen:
 

Back
Top