"Америка нам никада није била пријатељ, нити ће то икада бити, не играјте се светим Косметом!"

Још увек немамо ни СВЕ а ни ПОТПУНО ТАЧНЕ информације о томе шта се догађало тако да мислим да је ЗАКЉУЧИВАЊЕ о поступцима С.Милошевића ПРЕУРАЊЕНО... а што се Јенкија тиче - ако им је био крив С.М. зашто нису њега РОКНУЛИ НЕГО НАС ???
Јенкији су највећи злочинци и разбојници!!!
Znači, predsednik Slobošević je za tebe heroj?
 
Verovatno je lagao a možda i nije , čak i da je to radio kada je to činio; pre bombardovanja ili posle?
Znači Sizif laže.
Не наседај - то је само измишљотина лојаваца да оправдају УБИЈАЊЕ, КОМАДАЊЕ И ПРОДАВАЊЕ У ДЕЛОВИМА СРБА .........
 
Za bombardovanje se zahvali Slobi i njegovoj "uspešnoj" spoljnoj politici. Nije da nije na vreme upozoren šta će biti ako ne prestane sa ubijanjem i proterivanjem albanskog stanovništva na Kosovu. On je mislio da je jači od NATO-a, ali gle čuda - ispostavilo se da nije.
cuj, bombardovali jedan narod zbog slobe
 
Američka reprezentacija u košarci pukla od Francuza , nešto im ne ide na spoljnom planu :kafa:
Pa dobro, taj narodni televizijski sport je i napravljen za rulju sa dna društvene lestvice. Koga briga ko je pobedio u košarci?

Ili što reče jedan afluentni Rimljanin drugom "daj im malo hleba i igara... a posle ih jеbi u gujzicu."
 
Pa dobro, taj narodni televizijski sport je i napravljen za rulju sa dna društvene lestvice. Koga briga ko je pobedio u košarci?

Ili što reče jedan afluentni Rimljanin drugom "daj im malo hleba i igara... a posle ih jеbi u gujzicu."

Kako koga briga? , pa rulju sa dna lestvice sam si odgovorio.
 
Realno...
Ja sam juče usput saznao da smo izgubili.
Baš mi je super što sam sport stavio ne kao sporednu, neko kao sporednu stvar sporednih stvari u svom životu
Meni je neshvatljivo kako neko može da provede dva vredna sata svog života gledajući 22 milionera kako jurcaju po livadi, takmičeći se ko će da protera loptu između dva direka. Gledanje toga me asocira na nekakve kineske metode mučenja.

Na drugu stranu, kad me ortaci pozovu pod obruč iza zgrade da odigramo dva na dva, I'm in.
 
Vidi, jedan zločin nikada ne možeš opravdati drugim zločinom.

Pa ti si upravo opravdao bombardovanje, koje je zlocinacki cin, Slobinim zlocinima !

Nemoj mi samo reci da su nas bombardovali iz humanitarnih razloga, to je floskula za predskolski uzrast, izvucena sa prve strane liste instrukcija za petokolonase..

Sto se tice zlocina "koga su nove generacije progresivnijih Amerikanaca itekako svesne", zivis u totalnoj zabludi.. Nikog, apsolutno nikog (izuzev mozda ponekog politicara u kampanji) ne interesuju Indijanci, niti sta im se desilo, niti da li ih uopste ima.. Oni nemaju cak ni socijalnu pomoc iako su "natives" (za razliku od Kanade).. Zadnji koji je digao glas za njihova prava bio je Marlon Brando pre 50 godina..
 
Meni je neshvatljivo kako neko može da provede dva vredna sata svog života gledajući 22 milionera kako jurcaju po livadi, takmičeći se ko će da protera loptu između dva direka. Gledanje toga me asocira na nekakve kineske metode mučenja.

Na drugu stranu, kad me ortaci pozovu pod obruč iza zgrade da odigramo dva na dva, I'm in.
Toeto.
Fudbalsku utakmicu bar znaš koliko traje, mada opcije 0:0 posle 2 produžetka su stvarno traćenje vremena.
A zamisli šljaparanje loptice preko mreže u trajanju od 4 sata?
 
Pa ti si upravo opravdao bombardovanje, koje je zlocinacki cin, Slobinim zlocinima !

"Opravdati" i "razumeti zašto se nešto desilo" nije isto... lično, bombardovanje iz vazduha uvek smatram kukavičkim činom. Što nisu poslali vojsku da reši situaciju na terenu? Zato što bi imali daleko veće gubitke... ali ebiga, nema više kosmičke pravde. Uradili su ono što im je bilo najsigurnije i najpovoljnije, ne obazirući se na kolateralnu štetu.

Sto se tice zlocina "koga su nove generacije progresivnijih Amerikanaca itekako svesne", zivis u totalnoj zabludi.. Nikog, apsolutno nikog (izuzev mozda ponekog politicara u kampanji) ne interesuju Indijanci, niti sta im se desilo, niti da li ih uopste ima.. Oni nemaju cak ni socijalnu pomoc iako su "natives" (za razliku od Kanade).. Zadnji koji je digao glas za njihova prava bio je Marlon Brando pre 50 godina..
Znam da u Kanadi imaju sva prava, pošto sam živeo tamo. Ne znam kako je u Americi što se tiče pomoći, ali znam da su svesni toga šta se desilo, bar moje kolege sa kojima radim, koji spadaju u malo obrazovaniji deo američke populacije. Na primer, u onaj stari mit o poreklu Thanksgiving-a više niko normalan ne veruje.
 
Toeto.
Fudbalsku utakmicu bar znaš koliko traje, mada opcije 0:0 posle 2 produžetka su stvarno traćenje vremena.
A zamisli šljaparanje loptice preko mreže u trajanju od 4 sata?

То је Ноло Новак крив. Рели од седамдесет удараца и тако то. У временима волеја све је било много динамичније.

Али знаш шта? И данас има невероватних момената. Ја свима које не интересује тенис кажем да погледају овај поен. Игра се у США, публика риче против Новака од почетка до краја, Федерер фаворит, Федерер има меч лопту, публика му кличе до неба... Али обрати пажњу на Нолов израз лица на 0:43-0:44

И онда тај ретурн... К'о из *****. Федерер је због тога беснео на конференцији на штампу. Ноло добио меч.

 
"Opravdati" i "razumeti zašto se nešto desilo" nije isto... lično, bombardovanje iz vazduha uvek smatram kukavičkim činom. Što nisu poslali vojsku da reši situaciju na terenu? Zato što bi imali daleko veće gubitke... ali ebiga, nema više kosmičke pravde. Uradili su ono što im je bilo najsigurnije i najpovoljnije, ne obazirući se na kolateralnu štetu.

Nisi dobro ni razumeo zašto se desio zločin boombardovanja. To nisu bili navodni srpski zločini koji su se tobož desili kako ti veliš pre bombardovanja jer njih prosto nije bilo .
 
Nisi dobro ni razumeo zašto se desio zločin boombardovanja. To nisu bili navodni srpski zločini koji su se tobož desili kako ti veliš pre bombardovanja jer njih prosto nije bilo .
Ne znam odakle ti to... mislim da nisi baš najbolje obavešten.

Pročitaj ovaj zvanični dokument prvo, pa da nastavimo (dovoljan je samo drugi pasus):

https://www.nato.int/docu/pr/1999/p99-051e.htm
 
Pročitao sam prve tri stavke i odmah mogu da kažem da je izveštaj čista laž , kada su to policijske i vojne snage proterali više stotine hiljada Albanskih civila sa Kosova , najobičnija izmišljotina.
Da bilo je izmeštanja lokalnih stanovnika dok traje akcija u određenom području ali ti ljudi su se vraćali i nema govora o više stotina hiljada ljudi proteranih sa Kosova.
 
Poslednja izmena:
Ne znam odakle ti to... mislim da nisi baš najbolje obavešten.

Pročitaj ovaj zvanični dokument prvo, pa da nastavimo (dovoljan je samo drugi pasus):

https://www.nato.int/docu/pr/1999/p99-051e.htm

Pa kako mozes kao argument da poturas "zvanicni" NATO dokument ??? Tako si mogao da poturis i Himlerov dokument koji opravdava progon Jevreja.. Kakva ti je to logika ??
 
Pa kako mozes kao argument da poturas "zvanicni" NATO dokument ??? Tako si mogao da poturis i Himlerov dokument koji opravdava progon Jevreja.. Kakva ti je to logika ??
Himleru je verovala cela Nemačka, ali mu nisu verovale Amerika, Rusija, Britanija, Francuska, Kina, Jugoslavija....
U istinitost ovog dokumenta nisu bili uvereni Sloba i njegova ekipa, a bili su uvereni UK, USA, Francuska, Nemačka, Kanada, Danska, Norveška, Italija...

Da li bi pre verovao Slobi ili svima njima?
 
Himleru je verovala cela Nemačka, ali mu nisu verovale Amerika, Rusija, Britanija, Francuska, Kina, Jugoslavija....
U istinitost ovog dokumenta nisu bili uvereni Sloba i njegova ekipa, a bili su uvereni UK, USA, Francuska, Nemačka, Kanada, Danska, Norveška, Italija...

Da li bi pre verovao Slobi ili svima njima?

Francusku, Nemačku, Kanadu, Dansku, Norvešku, Italiju i još mnoštvo država uopšte nije interesovala istina malih država i veruju tom izveštaju jednako kao što je Himleru verovala Mađarska, Japan , Rumunija, Italija, Bugarska, Španija, Hrvatska, Slovačka
Nego nisi odgovorio na pitanje : Kada je to više stotina hiljada Albanaca proterano sa Kosova ?
 
Poslednja izmena:
Jedan CIA zvaničnik mi je nagovestio da se mogu desiti "slučajnosti."

Ali izravno ubivanje jeste zabranjeno i međunarodnim i domaćim zakonikom.
dzegi, sa tobom cu diskutovati sam na SRPSKOM, jer ti nisi rvatsko cvece, ti si nasa zena u crnom
 
evo americki ambasador nam danas drzi predavanje o nekakvom "prijateljstvu" a ubijali nas bombardovali oteli zemlju proterali narod....

More mars.
da li je neko protestovao zbog izjava američkog ambasadora...neka partija...politički lider...neka srpska institucija
 

Back
Top