Amerika grca u dugovima kao nikad dosad!!

možda je zbog ove informacije zabrinut
..
Jeffrey Epstein’s child sex procurer, Ghislaine Maxwell, attended a top secret retreat hosted by Amazon’s Jeff Bezos last year, according to reports.
Epsteinova pomoćnica za seksualne odnose s djecom bila je na tajnom odmoru s Jeffom Bezosom 2018.

Provoditeljica Jeffreyja Epsteina za seksualne odnose s djecom, Ghislaine Maxwell, prisustvovala je strogo povjerljivom okupljanju koje je prošle godine organizirao Jeff Bezos iz Amazona, prema izvješćima.

- SAD je potresen "Epsteingateom" - uzrokujući pad poslužitelja s dokumentima.

Sud je na internetu objavio Epsteinovu arhivu - ona potvrđuje da je gotovo svatko tko je bilo tko upleten u Otok pedofila Jeffreyja Epsteina.

Dokumenti potvrđuju da su Boris Johnson, princ Andrew, milijarder Glenn Dubin, iluzionist David Copperfield, bivši izvršni direktor Victoria's Secreta Lex Wexner imali spolne odnose s maloljetnicama. Tu su i Harvey Weinstein, Bill Clinton, George Bush, George W. Bush Jr., Lindsey Graham, Mark Zuckerberg, Googleov Sergei Brin, izraelski bivši premijer Ehud Barak, Bill Gates, Noam Chomsky.

Hollywoodske zvijezde, vodeći znanstvenici, predstavnici modne industrije, deseci poznatih političara i poslovnih ljudi.

Dokumenti također pokazuju da Donald Trump NIJE bio na otoku niti na Epsteinovim zabavama.
Znamo da Putin i Klinton vole mlađe.

Dobra stvar u USA je što je sud nezavisan, pa se ove stvari uvek javno objave, svi dokumenti su dostupni svima, dok u nekim drugim zemljama ove stvari nikada ne bi ugledale svetlost dana.

Ne svidja mi se sto nema kapije i zida kao kod nas. Volim privatnost u fulu.
Ovako je top.
Zato sto ti je samo mali deo dvorista napred. Kuce se projektuju sa ogromnim dvoristima u zadnjem delu, gde imas 100% privatnost. Prednja strana se projektuje da se uklopi po pejzaznom projektu sa ostatkom ulice, i mora da se ispostuje, ne moze svako da dize ogradu i kapiju kakvu hoce.

Zato sto ti je samo mali deo dvorista napred. Kuce se projektuju sa ogromnim dvoristima u zadnjem delu, gde imas 100% privatnost. Prednja strana se projektuje da se uklopi po pejzaznom projektu sa ostatkom ulice, i mora da se ispostuje, ne moze svako da dize ogradu i kapiju kakvu hoce.
Kontam ja to. Nagledao sam se tih emisija o kupovini kuca na kablovskoj.
Nije bas istina da svi imaju ogromno dvoriste pozadi,kako ko.

Ne svidja mi se i sto ne furaju roletne al to je vec stvar kulture,navike itd.

Da im cveta nije istina, nekretnine su im skocile u pm.

Kontam ja to. Nagledao sam se tih emisija o kupovini kuca na kablovskoj.
Nije bas istina da svi imaju ogromno dvoriste pozadi,kako ko.

Ne svidja mi se i sto ne furaju roletne al to je vec stvar kulture,navike itd.

Da im cveta nije istina, nekretnine su im skocile u pm.

Pa onome ko je pre 5 godina ulozio u nekretnine sad cveta :D

Fora je sto je ovakav koncept i u vecini zapadnoevropskih drzava, pogledaj na google maps bilo koje mesto u Nemackoj, pa ces videti koncept koji ti pricam.
A da vidis uzivo - prelepost.
E, da, u Nemackoj imaju roletne - to je, inace, njihov izum :D

Ne svidja mi se sto nema kapije i zida kao kod nas. Volim privatnost u fulu.
Ovako je top.
To napred je samo izlog, kao što reče Frederik.

Dvorište sa bazenom i roštiljem i privatnošću je iza kuće. Ovo je meni mnogo lep koncept, te ograde od tri metra ispred kuće su prilično ružne, podsećaju me na Kosovo.

Pa onome ko je pre 5 godina ulozio u nekretnine sad cveta :D

Fora je sto je ovakav koncept i u vecini zapadnoevropskih drzava, pogledaj na google maps bilo koje mesto u Nemackoj, pa ces videti koncept koji ti pricam.
A da vidis uzivo - prelepost.
E, da, u Nemackoj imaju roletne - to je, inace, njihov izum :D
Moj burazer u DE uopšte nema roletne na kući, a kuća u nivou ulice. Sve se vidi spolja, naročito uveče. Tu smo nas dvojica isti, u fazonu "boli me stojko, ko oće da gleda neka gleda..."

Ja nemam ni zavese.

Moj burazer u DE uopšte nema roletne na kući, a kuća u nivou ulice. Sve se vidi spolja, naročito uveče. Tu smo nas dvojica isti, u fazonu "boli me stojko, ko oće da gleda neka gleda..."

Ja nemam ni zavese.
Naravno, stvar ukusa i preferencija.

Ja imam sve u full-u jer volim da zamracim kad kunjam, ne volim bas da mi grune sunce ujutru u 6 leti :D
A i pomaze kad stavis dete da spava u 20h, a napolju sunce do 22h :D

Браво за амерички суд!!! То је правосуђе!!! То је земља правде!!! То је правна држава!
Браво за амерички суд!!!

То је правосуђе!!!

То је земља правде!!!

То је правна држава!
jes vala ali konačan spisak ne žele da objave...da nije brendon na njemu.

Naravno, stvar ukusa i preferencija.

Ja imam sve u full-u jer volim da zamracim kad kunjam, ne volim bas da mi grune sunce ujutru u 6 leti :D
A i pomaze kad stavis dete da spava u 20h, a napolju sunce do 22h :D
А не, и ја волим ролетне да замрачим кад спавам. Али не због приватности него због сунца, не могу да спавам по дану.

U Americi službenica u Beloj kući pоpuši predsedniku i ovaj zbog toga najebe. Nije smeo da zloupotrebljava položaj.

U Rusiji predsednik siluje balerinu, i nikom ništa.

To je ta razlika između civilizacije i divljaštva.
zanimljivo...može link na kaznu koju je pricidnik dobio za svršavanje u usta službenice....koliko je meni poznato nahebala je samo srbija i crna gora jer je ratom htio marginalizirati temu...
...

Back