Americki fasisti razdvojili brata i sestru Nastice, dali ih arapskim porodicama!

a ti si jak Srbin u p m, kad likujes nad otimanjem srpske dece
ti si obican bosanceros, nemas ti veze ni sa Srbijom ni sa Srbima

Naravno da se cude jer to nije nikakav racionalan i normalan razlog za oduzimanje dece bilo kome. Ocigledno da mnogi u i u samoj Americi jos uvek ne znaju na sta je sve spreman americki fasisticki sistem.

Vidis kako ti to lako trgujes tudjom decom, "pa nema veze ako im uzmu decu, eto makar da ih dobiju Rusi ili Grci ili neko peti"

bosanceros obican

Ало СРБИНЕ ко си ти да одређујеш шта јесте а шта није довољно добар разлог, шта ти знаш о закону САД-а? Једини проблем у свему овоме по теби је то што је породица Српског порекла.

А ти Настићи су се спаковали и напустили Србију, оставили је иза леђа и похитали у загрљај ''фашистичке САД'', тада им није сметао ''фашистички закон'' и уређење, а сада када су прекршили закон и сносе последице, сада су за све криве САД које како рече неко ''почињу да уводе данак у крви''.

Тражи се да интервенише Србија, како да интервенише, да захтева да се америчким грађанима у сред САД врате њихова деца зато што су Српског порекла.:zroll:

Заиста не разумете неке елементарне ствари.

Иначе, желим Настићима сву срећу и да врате своју децу!

Poslednja izmena:
Konačno su se oglasili:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=25&nav_category=12&nav_id=481787
Beograd -- Generalni konzul Srbije u Čikagu Desko Nikitović se nada da će u slučaju porodice Nastić doći do zadovoljavajućeg rešenja i da će deca biti vraćena roditeljima.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Vuk Nastić sa decom (Foto: Blic)
Roditelji imaju advokata, sada odličnog advokata, uz našu pomoć u Kaliforniji, i mi se nadamo da će taj sudski postupak biti okončan, rekao je Nikitović. ...........

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

"Nažalost, oni nisu odgovarali na naše zahteve, na naše upite, i vršili su versku diskiriminaciju nad tom decom, šest meseci sveštenik srpske crkve iz Sakramenta nije mogao da poseti decu, a s druge strane, deca nisu mogla da govore srpski. Mi smo, rekao bih u najmanju ruku očajni zbog te situacije sa decom, ali postupak se nastavlja sada u januaru", rekao je Nikitović...............

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Predsednik Srbije Boris Tadić je u Novom Sadu, na uručenju nagrada "Dr Zoran Đinđić", od Ministarstva spoljnih poslova zatražio da se ovaj slučaj sa konzularnog podigne na njviši diplomatski nivo kako bi se porodici Nastić pomoglo da što pre vrati decu.

Dobro su se setili, deca već 6 meseci prolaze kroz pakao i sigurna sam da ne postoji ni neoretska šansa da to ne ostavi posledice na njihov mentalni razvoj. Da sam na mestu ovih ljudi, ostala bih tamo samo dok ne vratim decu kući, a onda bih spakovala kofere i otišla da više nikad ne kročim na tlo tog pakla.

Zaštitnik građana Saša Janković juče nije želeo da komentariše ništa u vezi sa porodicom Nastić. USTASA ***** MU MAJKU KRVAVU

- Konzulat Srbije u SAD može i treba da se zalaže za prava svih svojih građana i verujem da su uradili sve što su mogli. Iako mi je teško da poverujem da se uopšte dešavaju takve stvari, zasad ne bih ništa komentarisao o tom slučaju jer nemam zvanične podatke. Čim budem bio upućen u pravna dokumenta, reći ću nešto zvanično - kazao je Janković.

Koji si ti k.enjator, ybt... :lol:

Konačno su se oglasili:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=25&nav_category=12&nav_id=481787

Dobro su se setili, deca već 6 meseci prolaze kroz pakao i sigurna sam da ne postoji ni neoretska šansa da to ne ostavi posledice na njihov mentalni razvoj. Da sam na mestu ovih ljudi, ostala bih tamo samo dok ne vratim decu kući, a onda bih spakovala kofere i otišla da više nikad ne kročim na tlo tog pakla.

sasvim sigurno ce djeca imati posljedice (za nadati se je minimalne) ali pri svemu tome nesmije se zaboraviti odgovornost roditelja koji su svojim (ignoratskim)ponasanjem djecu uopce doveli u tu situaciju

Citam sad po novinama - Srbija treba da pomogne Nasticima. To nikako ne bi smelo. Cim su se odselili u SAD i uzeli njihovo drzavljanstvo oni vise nemaju veze sa Srbijom. Zinulo im dupe za Amerikom neka im sada. Meni su oni kao i svi drugi Amerikanci,samo su oni naturalizovani,tacnije poturceni Amerikanci. Ko ih ****,zabole me,ne treba nasi poreski obaveznici da ispastaju zbog njih.

Back