Americki fasisti razdvojili brata i sestru Nastice, dali ih arapskim porodicama!

Ako su im deca zaista oduzeta samo zbog slika gde se kupaju golišavi, onda država Srbija mora da se umeša, s obzirom na to da su roditelji državljani Srbije, ako dobro razumem. Deca u tom slučaju imaju i srpsko i američko državljanstvo i nedopustivo je da Srbija okreće glavu od ovog slučaja i dozvoljava nekim ludacima da smeštaju tu decu u neke muslimanske porodice s kojima nemaju ništa zajedničko.

Ovo je zaista sramota. Svaka krštena država bi se zauzela za svoje gradjane i pokušala da im pomogne.

Kao neko ko zivi ovde,verujem da nemaju srpsko drzavljanstvo,jer dosad nisam video nikog da je potegao svojoj deci izdavanje srpskog pasosa....Sto se tice ovog da ih zabole za Srbiju,prilicno tacno....Mislim vole je oni,ali pod uslovom da ne zive u njoj :zroll:

Уобичајена је пракса у умоболној Америци да родитељима одузимају децу, а онда их дају на усвајање правим педофилима који их сексуално злостављају.

Јер и они су људи и имају своја људска права гледе дечице.

Начитао сам се таквих прича по америчким сајтовима који критикују умоболност сатаниста који су на челу Америке.

Уобичајена је пракса у умоболној Америци да родитељима одузимају децу, а онда их дају на усвајање правим педофилима који их сексуално злостављају.

Јер и они су људи и имају своја људска права гледе дечице.

Начитао сам се таквих прича по америчким сајтовима који критикују умоболност сатаниста који су на челу Америке.

Yebote, ovo prava epidemija na Krsti

gde je to napisao, zasto izmisljas??
fakat je da su oduzeta hriscanska deca i data arapima. i oni jesu hriscani jer imamo izjavu njihovih roditelja da su trazili da im deca posecuju pravoslavnu crkvu i to im nije omoguceno.
zato zacepi bosanceros

Пуна ти уста Срба, Србије, Републике Српске, Српске слоге, итд. а овамо ''зачепи босанчерос'', зашто да зачепим, зато што вам говорим да пишете небулозе, па неки ваши коментари заједно са насловом су уистину смешни. Успут ја сам из Србије, а у Босни живим, вероватно примећујеш да пишем екавицом.

Питања, питања, како? Зашто? с ким?, с чим?. И само зато што је Америчка породица Српског порекла остала без деце због властите непажње, јер је у сред САД држала слике голе деце(и то више њих) на свом рачунар(где је ту памет) и сада се чуде како? Па када су емигрирали тамо и постали Американци све је било супер, Америка је била обећана земља, а сада кукају када САД једноставно примењује закон који је једнак за све Американце без обзира на порекло, а који су они прихватили да ће поштовати када су постали Американци. Лично жао ми је тих људи и те деце, а то што су их дали Арапима или Мексиканцима на чување не значи ништа јер су и једни и други Американци.

Што се тиче кршења права деце на слободу вероисповести о томе можемо говорити, лично ја бих на суду играо на ту карту да ако не могу да се врате родитељима, тј. мени, ода да их барем одгајају припадници сличне културе и вероисповести. Руси, Грци или Украјинци или неки други.

Мислим да је то новинарска патка ипак постављање деце наге на ИНТЕРНЕТ није НОРМАЛНО једно је имати слику у албуму по рођењу ,то је била навика оно још када је мушко .Али ставити на интернет и још говорити да је то део СРПСКЕ ТРАДИЦИЈЕ мало сутра.

pa tako to ide
tek sad nesrecnici vide gde su otishli
al ko im je kriv, shto su ishli, amerika amerika zemlja degenerika, to se odavno zna.

Како данас можеш да верујеш човеку јел видиш шта се дешава каква злоупотреба деце ТО ЈЕ СВЕ ДОШЛО СА ЗАПАДА!

КАКО ЈЕ БРЕ У СРПСКОЈ ТРАДИЈИ ДА СЕ ПОСТАВЕ НАГА ДЕЦА НА ИНТЕРНЕТ .То нормалан човек не би урадио КАКАВА ТРАДИЦИЈА Брукају ми НАРОД.

Можда су хтели зарадити мало новаца екстра са стране па РОЂЕНУ ДЕЦУ НА ИНТЕРНЕТ да их вребају ПЕДОФИЛИ .И шта је ту ТРАДИЦИЈА МОЛИМ ДА МИ СЕ ОДГОВОРИ.

Јел да их правдам што су Срби па и Љотић је био Србин

Можда су хтели зарадити мало новаца екстра са стране па РОЂЕНУ ДЕЦУ НА ИНТЕРНЕТ да их вребају ПЕДОФИЛИ .И шта је ту ТРАДИЦИЈА МОЛИМ ДА МИ СЕ ОДГОВОРИ.

Јел да их правдам што су Срби па и Љотић је био Србин

ма глупост бре, видела би кад би окачила слике своје деце на интернет.
замисли, после тога те оптуже да си у ствари подводила своју децу педофилима,
отму ти децу и дају их неком богатом јаловом арапину, јер је он тражио децу светских шампиона, а значајан је америци јер плива у нафти.
ето то ти је то.

Пуна ти уста Срба, Србије, Републике Српске, Српске слоге, итд. а овамо ''зачепи босанчерос'', .

a ti si jak Srbin u p m, kad likujes nad otimanjem srpske dece
ti si obican bosanceros, nemas ti veze ni sa Srbijom ni sa Srbima

Питања, питања, како? Зашто? с ким?, с чим?. И само зато што је Америчка породица Српског порекла остала без деце због властите непажње, јер је у сред САД држала слике голе деце(и то више њих) на свом рачунар(где је ту памет) и сада се чуде како?

Naravno da se cude jer to nije nikakav racionalan i normalan razlog za oduzimanje dece bilo kome. Ocigledno da mnogi u i u samoj Americi jos uvek ne znaju na sta je sve spreman americki fasisticki sistem.

Што се тиче кршења права деце на слободу вероисповести о томе можемо говорити, лично ја бих на суду играо на ту карту да ако не могу да се врате родитељима, тј. мени, ода да их барем одгајају припадници сличне културе и вероисповести. Руси, Грци или Украјинци или неки други.

Vidis kako ti to lako trgujes tudjom decom, "pa nema veze ako im uzmu decu, eto makar da ih dobiju Rusi ili Grci ili neko peti"

bosanceros obican

ма глупост бре, видела би кад би окачила слике своје деце на интернет.
замисли, после тога те оптуже да си у ствари подводила своју децу педофилима,
отму ти децу и дају их неком богатом јаловом арапину, јер је он тражио децу светских шампиона, а значајан је америци јер плива у нафти.
ето то ти је то.

Прво ја да имам своју децу њихове слике никада не бих ставила на интернет нити сматрам да нормалан човек то ради.

То је било давно када се роди мушко дете па га сликају ,ставе у албум то је бре ТРАДИЦИЈА а не стављати своју децу на ИНТЕРНЕТ НАГЕ .И онај отац ми је сумњив и мајка исто.НЕМАЈУ ПРАВО ДА СЕ БРАНЕ ДА ЈЕ ТО ТРАДИЦИЈА СРПСКОГ НАРОДА ,БРУКАЈУ МИ НАРОД

Не знам никога да ставља слике своје наге деце на интернет осим манијака и педофила.

ТО НИЈЕ ТРАДИЦИЈА СРПСКОГ НАРОДА

Прво ја да имам своју децу њихове слике никада не бих ставила на интернет нити сматрам да нормалан човек то ради.

То је било давно када се роди мушко дете па га сликају ,ставе у албум то је бре ТРАДИЦИЈА а не стављати своју децу на ИНТЕРНЕТ НАГЕ .И онај отац ми је сумњив и мајка исто.НЕМАЈУ ПРАВО ДА СЕ БРАНЕ ДА ЈЕ ТО ТРАДИЦИЈА СРПСКОГ НАРОДА ,БРУКАЈУ МИ НАРОД

Не знам никога да ставља слике своје наге деце на интернет осим манијака и педофила.

ТО НИЈЕ ТРАДИЦИЈА СРПСКОГ НАРОДА

A ko je stavio sliku golog deteta na internet? Sta si se izgubila?

A ko je stavio sliku golog deteta na internet? Sta si se izgubila?

Они су ставили више слика сопствене наге деце на интернет и показивали људима ,а деца нису баш тек рођена .Није реч о бебама него о мањој деци
и такав поступак могу да схватим само као ПЕДОФИЛИЈУ .Још је дете рекло да га је отац дирао на места ...И сада они да ми кажу да је то СРПСКА ТРАДИЦИЈА.

Они су ставили више слика сопствене наге деце на интернет и показивали људима ,а деца нису баш тек рођена .Није реч о бебама него о мањој деци
и такав поступак могу да схватим само као ПЕДОФИЛИЈУ .Још је дете рекло да га је отац дирао на места ...И сада они да ми кажу да је то СРПСКА ТРАДИЦИЈА.

sta lupetas bre ti kakav internet, jesi ti uopste citala o cemu se tu radi, sta si se pogubila??

sta lupetas bre ti kakav internet, jesi ti uopste citala o cemu se tu radi, sta si se pogubila??

:hahaha1: :hahaha1:

deca su oduzeta Nastićima pošto su u očevom kompjuteru slučajno pronađene gole slike mališana kako se kupaju

Деца гола и још их ставили на интернет

kako si povezala te dve stvari, daj priblizi nam malo funkcionisanje komunistickog mozga
i sta kazes jos otac sa njima go, verovatno cemo do pete strane ove teme od tebe cuti i kako siluje decu na slikama

kako si povezala te dve stvari, daj priblizi nam malo funkcionisanje komunistickog mozga

Зато што су деца нађена на интернету ,односно њихове слике .И нису се сама купала него је са њима био и отац који је оптужен за сексуално злостављање свог детета.Дете је само то рекло !

Извини али да ли би ти сликао и из каде вадио СОПСТВЕНУ голу децу и после стављао на разне САЈТОВЕ.И да ли би ТИ ушао са децом у каду и поново све то сликао а оно го ти гола деца .Шта ме правите будалом ТО НИЈЕ НОРМАЛНО!

Гледала сам шта је отац говорио и мајка и они нису неки људи са Златибора ,нису планински људи него су то свесно урадили.

И још отац каж у једном разговору ЈА САМ САМО СЕ КУПАО СА ДЕЦОМ Е сада ако је то теби нормално .Онда ништа

sta fantaziras bre ti? jesi ti svesna da lupetas gluposti? slike dece nisu pronadjene ni na kakvom internetu vec u kompjuteru.

ne kaze se dzaba lazes k'o komunista

Слике су нађене на интернету и да нису нађене ОТАЦ да се го купа са голом децом за мене није нормално ако за тебе јесте онда ништа .

Back