Americka politika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Evo ovde mozemo da pisemo o americkoj politici. 1. Clanak koji cu da postujem je o Republikanskoj partiji
http://www.huffingtonpost.com/bill-maher/todd-akin-republicans_b_1826617.html
i prevod sa google translate:
Мојe новo Правило за Тод Акина и Републиканске партије
Објављено: 08/24/2012 8:40 ам

Новo Правило: Ако вашa цела странка покушава да се ослободи од вас, а ви останете у, не могу да причам о томе како је лако за жену да изгура неку глупост из њеног тела.

Ја не желим да трошим још други размишљају о Тод Акина, и његовом теоријом да не можете затруднети уколико ваши јајници то траже. Ево Једина ствар коју треба да знате о Тод Акина и људске анатомије: он је сероња. Оно што желим да причам о томе како то није случајност да странка фундаментализма је такође странка фантазије. Када кажем вера ментална болест, то је оно што ја мислим: то цорродес ваше менталне способности до тачке где можете верују у малим нинџа ратника који се крију у вагину и леже у заседи за сперме лоших људи.

Евангелисти можда желели да се претварамо да је магични мишљење да они упуштати у кући не утичу на то шта они раде у канцеларији, али то апсолутно не. Мозак који верује у анђеле и чудеса и Исус јаше диносаурус је обучена да види свет није онакав какав је, али као да желите да буде.

Републиканци би желели да се претварамо као да замене конгресмена Акин је сујеверја за науку је усамљени проблем, али то није: све су магијске мислиоци, на скоро сваком питању. Они не добију одговоре на климатске промене из климатолога, они их из Књиге Постања. Отуда шеријатског права у Америци је страшна претња, и глобално загревање подвала.

Или узмимо питање да троши право ових дана, наш море црвене боје: Републиканци су уједињени у својој жељи да свесрдном смањи дефицит, али они желе да то уради у неком магичном начин који не подразумева повећање пореза или смањење потрошње било . Када дат избор у анкетама између ове две опције, већина републиканаца провери "Ништа од наведеног" као начин да се смањи дефицит. То је као да одлучи да исплати своје кредите студената по сањарење.

Или, као што је познато на Капитол Хилу, на страни понуде економије. Запамтите да чаробни пасуљ теорију? Да си стварно донети више прихода увођењем мање? Роналд Реган је веровао. Али барем вратио у '80 је био нов. Ствар је, ми смо то покушали, и то не ради. Ипак, Пол Рајан, који је свака срања-за-мозак пундит у Америци држи говоре нам је "озбиљан" човек, још увек верује у снабдевања стране теорије. Сви републиканци раде. Сви они верују у нешто што и наука и историја су показали да буде чиста фантазија. Симбол за њихове странке не би требало да буде слон - то би требало да буде једнорог.

Пол Рајан је њихов тврд момак на потрошњу, али он не жели да дотакне одбрану - то је тачно, буџет јастреб који не мислим да постоји нешто надувено око буџета одбране Одељења. То је као да здравствени инспектор и проналажење ништа лоше са азијским месту које има пилетину виси на прозору. То је колико ниско смо ставили траку за политичку храброст - да можете само написати: "Желим понија" у регистратору, а зову "План за враћање визија за будућност Греатнесс Америке" или неко срање, и онда свако мора да се односи на вас као озбиљног један у Конгресу. То ме подсећа на здравствену заштиту. Републиканци су за све популарне ствари, као што су покривање лица са већ постојећим условима, али они нису у делу где плаћате за њега, као мандата. Баш као да су за наше недавним ратовима, али не и за плаћање за њих. За рецепт дроге закона, али не и за плаћање за то.

Како они извући са тим? Они знају да, зато што смо већ таква верска земља, наши умови припремити за магичном, фантазије размишљања. Лаковерност долази фабрички инсталирана. Научили су да се не жали на главу Американац, али његовом стомаку - то је много већи циљ. Али овде је проблем: живот је компликован. Мислим, знам да знамо неке ствари сигурно, као и зашто је Исус нас је ставио овде на Земљи: да овде гледају Цомес Хонеи Боо Боо на 50-инчном екрану телевизора. Али шта је са кинеским робова који су направили ТВ? Шта угљеника из угља који генерише струју? Шта је Уалмарт где смо га купили, где радници немају здравствено осигурање? Шта о расизму, или океанима претварају у скидач лака са нокте? Одрастао одговор је: идентификовати научно проблеме, приоритете и решити. Републичка Одговор је: не постоји проблем. И свако ко вам каже другачије је лажов који мрзи Америку. Ми не треба да направи тешке изборе. Ми само треба да игноришу науку и математику - то је разлог зашто нам је Бог дао вредности.

Ако силовање бебе баци кључ мајмуна у целој здесна живот терена, само да верујемо силовање бебе не постоје. Ако желите да смањите тинејџерске трудноће, само реци радознале децу са бесни хормоне да практикују апстиненцију. Док су се венчали. Јер сви знају, то је када јебени никада не престаје. Здравствена заштита? Није проблем ако само понављају: "Ми имамо највећу здравствену заштиту у свету." Иако УН рангира се 37..

Шта је решење за глобално загревање? То је оно што није стварно, па чак и ако јесте, велика вика, само купите клима уређај, пичко. Републиканци такође верују да стављање реч "чист" поред речи "угља" ствара нешто што се зове чиста угаљ. Иако постоји потпуно исти број доказа за чисту угља јер је за погрешне Тодд Акин теорији баби Макин '.

Републиканци такође верују да су шутирају све Мексиканце из земље, да ли ће се одабрати јагоде, и да, ако су пресекли сигурносну мрежу сви сиромашни црнци су "одмара", они ће лагано пасти на земљу, устани, прашину Сами се, и да се добро плаћене послове као олимпијских гимнастичара.

Следеће седмице у Тампи Републиканци мора признати да разлика између ГОП Конвенције и Цомиц-Цон је да су људи на Цомиц-Цон имају много чвршће схватање реалности.

Бил Махер је домаћин Реал Тиме ХБО са Билл Махер.

Новo Правило: Ако вашa цела странка покушава да се ослободи од вас, а ви останете у, не могу да причам о томе како је лако за жену да изгура неку глупост из њеног тела.

Hm... Interesi i fiziologija nemaju veze jedno sa drugim. Mogu cak i biti podudarni, ali ceo ovaj Zivot Skot je slozen upravo tako da su suprotno slozeni. Well...

Sta htedoh reci. Zena, ako ludacki voli, ne zeli da izgura "glupost" iz njenog tela. Cak obrnuto. A sto se stranke i nepozeljnih gluposti tice, to je uglavnom kako Veliki Brat kaze, onaj koji placa muziku. :mrgreen:

_nobody_

Sta htedoh reci. Zena, ako ludacki voli, ne zeli da izgura "glupost" iz njenog tela. Cak obrnuto.
_nobody_
izgleda da nije dobro prevedeno. iako svi republikanci koketiraju sa time, retko koji je to javno rekao. a ovaj Todd Akin je rekao da zena ako je silovana, a nije koriscena nikakva kontracepcija, zena NE MOZE da zatrudni. jer postoje neki sekreti koji ubijaju nezeljenu spermu. sto ce reci da ako je ona silovana, i posle zatrudni, da je ona to u stvari i zelela. naravno, cak i svaki normalan tinejdzer zna da u svakom seksualnom odnosu zdravih ljudi moze doci do trudnoce, cak i kod silovanja.

e sad, iako se vecina republikanaca slaze sa njim, jer su verski fanatici, oni ga osudjuju i traze da se povuce, jer ta njegova izjava im politicki steti. zene su ogromno glasacko telo....

izgleda da nije dobro prevedeno. iako svi republikanci koketiraju sa time, retko koji je to javno rekao. a ovaj Todd Akin je rekao da zena ako je silovana, a nije koriscena nikakva kontracepcija, zena NE MOZE da zatrudni. jer postoje neki sekreti koji ubijaju nezeljenu spermu. sto ce reci da ako je ona silovana, i posle zatrudni, da je ona to u stvari i zelela. naravno, cak i svaki normalan tinejdzer zna da u svakom seksualnom odnosu zdravih ljudi moze doci do trudnoce, cak i kod silovanja.

Political BoolShit! Nista ne zavisi od volje, nego od hemije, i medjuzavisnosti hormona muske "soli" i zenske "pogace". Ovaj tvoj Todd Akin treba da ide na pocetne kurseve biogenetike da bi mogao da razume politicke gluposti koje valja glasackom telu. I americki politicari su duduci, lazovi i kreteni, zenski polni organi kao karakterne osobine, ne samo srpski! :ok:

_nobody_

Political BoolShit! Nista ne zavisi od volje, nego od hemije, i medjuzavisnosti hormona muske "soli" i zenske "pogace". Ovaj tvoj Todd Akin treba da ide na pocetne kurseve biogenetike da bi mogao da razume politicke gluposti koje valja glasackom telu. I americki politicari su duduci, lazovi i kreteni, zenski polni organi kao karakterne osobine, ne samo srpski! :ok:

_nobody_

Znači užas šta je mentol odvalio
Ajd da glumimo biračko telo koje je naselo na ovu teoriju pa u skladu sa istom postavljamo pitanje:

1) Ako silovana žena, pritom u plodnim danima ipak zatrudni jer je manijak imao pune testise pa vaginalni sekret nije uradio svoje, a žene se hvale kako nam daju život a zapravo ubijaju, da li će se to neželjeno dete izdržavati o državnom trošku ako policija po običaju ne uhvati silovatelja?

2) A ima još jedno pitanje - ako silovatelj bude uhapšen onda će biti u zatvoru pa realno neće moći da plaća dvodecenijsku alimentaciju a kad izadje neće morati uopšte pošto mu je vanbračni sin punoletan, mislim može i ćerka al lepše sin - nastavlja se loza. Medjutim ko će da izdržava to dete dok je otac odvojen od istog iz opravdanih razloga?

3) Na kraju krajeva ima i treće pitanje verski orijentisano - ako je Bog odredio svima nama sudinu, da li je ovo dete zapravo dar od Boga? Ona se premišljala, vreme prolazi a deteta nigde pa se i Bogu smučilo. Ko je onda ovde kriv zapravo - on ili ona ili niko?

Znači - zatvaraj temu!

@Grof Vronski i _nobody_

ako može da prestanete sa razmenom argumenata, ne mogu da ispratim a obojici vam dajem repke jer ste prečesto u pravu
odnosno oblikujete misao sažetije nego ja, svaki u svom stilu
:lol:

Ajd sad ko gospoda pobrišite sami svoje komentare pa da se posvetimo problematici ko sve treba da izdržava
ovo dete dok moderacija ne zaključa patka temu?

Badža Poštenjačina:
Znači - zatvaraj temu!

Lock! Dileme nema. :ok:

Badža Poštenjačina:
@Grof Vronski i _nobody_

ako može da prestanete sa razmenom argumenata, ne mogu da ispratim a obojici vam dajem repke jer ste prečesto u pravu
odnosno oblikujete misao sažetije nego ja, svaki u svom stilu :lol:

Grog Vronski zivi na DS/SNS budzetu... Ali kada se ta prica zavrsi... Iebacu ja njemu rezon (zbog Srba generalno). Jel ovo jasno? :hahaha: :mazipsa:

_nobody_

ostavio sam i link originala. vidim da se ovde mnogo clanova busa da su genijalci. procitajte original vest na engleskom i nema problema.
elem. republikanci se trude da zabrane abortus i u slucaju silovanja. tj zele da se zabrani abortus i da nema nikakvih izuzetaka.
e sad zamislite da neko siluje zenu, ne mora ona ni da zatrudni, vec da joj ovaj ostavi neki suvenir, npr lancic, a da zrtva mora to da cuva i ne sme da baci.
to je svakom normalnom nezamislivo. uopste ne znaci da ce svaka zena koja je silovana izvrsiti abortus. ali ima zena koje bi mrzele decu silovatelja, i nikad ne bi videle dete vec monstruma. cesto se dogadja da majka ubije dete. citao sam da postpartum depresiju (bolest) ima preko 50% novopecenih majki. nije lako biti majka, silovana ili ne.

ostavio sam i link originala. vidim da se ovde mnogo clanova busa da su genijalci. procitajte original vest na engleskom i nema problema.
elem. republikanci se trude da zabrane abortus i u slucaju silovanja. tj zele da se zabrani abortus i da nema nikakvih izuzetaka.
e sad zamislite da neko siluje zenu, ne mora ona ni da zatrudni, vec da joj ovaj ostavi neki suvenir, npr lancic, a da zrtva mora to da cuva i ne sme da baci.
to je svakom normalnom nezamislivo. uopste ne znaci da ce svaka zena koja je silovana izvrsiti abortus. ali ima zena koje bi mrzele decu silovatelja, i nikad ne bi videle dete vec monstruma. cesto se dogadja da majka ubije dete. citao sam da postpartum depresiju (bolest) ima preko 50% novopecenih majki. nije lako biti majka, silovana ili ne.

A jel možeš da mi odgovoriš bar na pitanje Br3?
Recimo - Božija volja? Nije li tako Isus nastao? Uče deca na veronauci...

Kako to misli,rođače, "novopečene majke...." ?
To neki veći pomor !?

Ne bi' se ja u to uplit'o....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back