Ameri i Rusi bilo bi korektno da nam javite na vreme da se izljubimo sa rodbinom i prijateljima

AUTORSKA
Ameri ulaze u rat sa Rusiju na sve strane ovakvi naslovi po našim i svetskim medijima pa ja reših da vam se obratim onako pošteno kao običan smrtnik.
Molim da se previše ne šalite na ovoj temi jer nije baš nemoguće da zakasnimo na poslednji opraštaj od voljenih.
Neće prelaziti crvene linije. Ne isplati im se...
I time ništa ne bi bilo rešeno. . .

Ne paniči bespotrebno....
 
AUTORSKA
Ameri ulaze u rat sa Rusiju na sve strane ovakvi naslovi po našim i svetskim medijima pa ja reših da vam se obratim onako pošteno kao običan smrtnik.
Molim da se previše ne šalite na ovoj temi jer nije baš nemoguće da zakasnimo na poslednji opraštaj od voljenih.
ja cu da ti javim - spremamo armagedon koji je naravno lazni, vidi moj potpis, kada rusi dodju u srbiju, pozvani da sprovedu rez 1244, teritorija ar-MAKEDONIJE, samo mene zaprati, i bices informisan na vreme, tek ce se zakuvati

jes armagedon lazni, ali mora da pravimo picvajz nema druge, tj, upravo zato ima da bude TABACINA, nema sada nazad, ja se za ovo spremam bar 20 godina, tek ce da bude roke-koke, sto bi neki rekli.... sledeca faza je vredjanje, sikaniranje, pretnje, omalovazovanje, psovanje, ...
 
Poslednja izmena:
ja cu da ti javim - spremamo armagedon koji je naravno lazni, vidi moj potpis, kada rusi dodju u srbiju, pozvani da sprovedu rez 1244, teritorija ar-MAKEDONIJE, samo mene zaprati, i bices informisan na vreme, tek ce se zakuvati

jes armagedon lazni, ali mora da pravimo picvajz nema druge, tj, upravo zato ima da bude TABACINA, nema sada nazad, ja se za ovo spremam bar 20 godina, tek ce da bude roke-koke, sto bi neki rekli.... sledeca faza je vredjanje, sikaniranje, pretnje, omalovazovanje, psovanje, ...
Šta ti bi ali iskreno?
 
šta kažu karan i ...?
IMG_20230316_093316.jpg
 
Šta ti bi ali iskreno?
ja mislim da vam vec polako dolazi u svest da morate da se pomirite sa cinjenicom da iza svega stoji armagedon lobi, A religiously motivated, politically charged, semi-covert group working to actively instigate and accelerate the manifestation of doomsday and the righteous destruction of civilization.

zasto protiv iraka? jer je on vavilon
zasto protiv moskve? jer se deklarisala kao treci rim?
zasto protiv kineza? jer su istocni narod, kao haldejci
ratovi u Iraku vavilon, presusivanje eufrata, sve je to iz iste price, a haldejci koji su dosli sa istoka su novo-vavilonci, evo The Neo-Babylonian Empire, also known as the Second Babylonian Empire and historically known as the Chaldean Empire

To sto je Vavilon pao vekovima pre Hrista prorecen od sz proroka, to nije zancilo da se zlo na Vavilonu zavrsilo. Jel, invazija na Irak ej zavrsila tako sto su ameri ruinirali ostatke arheloskog nalazista, a kako su iracan prosli, znamo od medlin odvrajt. Sad, sektasi kazu da je rim vavilon, ali nema veze, oni veruju da ce se rim razrusiti, ali to opet ne znaci da se do tada nece rusiti gde je bio vavulon. pA, AKO SE NEKADA RIM I RAZRUSI, ide se dalje, na drugi rim pa na treci - moskvu. Nema niko da kaze da se prorocanstvo ispunilo, nego jos da se rusi - u nedogled. Nekima i ovi skakavci mogu da budu znak da su vraziji, pa i njjih da izbomabrduju, haldejci , istocnjjaci more bito da su kinezi, pa i njih da sredimo - e tako razmislaju armagedonci

imajuci u vidu da je ovo politika, a ne religija:

The Armageddon Lobby: Dispensationalist Christian Zionism ...

Johns Hopkins University
https://muse.jhu.edu › article

by RM Haija · 2006 · Cited by 74 — Dispensationalist Christian Zionists, often described the 'Armageddon lobby', make up the largest voting bloc in the Republican Party and ...

pa, citiram sa linka o samo 2 skorasnja predsednika koje je armagedon lobi uzeo pod svoje:

President Ronald Reagan embraced the dispensationalist theology preached to him by evangelists Jerry Falwell and Pat Robertson (a Republican presidential candidate in 1988), and believed that one of his responsibilities was to promote a military buildup so America would be ready for the battle of Armageddon (Campolo 2005). According to Tom Valentine,24 'Charles Fischbein, a former high-ranking figure in the Israeli lobby in America, pointed out that even former President Reagan and his attorney general, Edwin Meese, were praying for Armageddon to come during the Reagan era. Reagan undoubtedly tied in with this idea that there has to be an Armageddon'. In an intimate phone conversation with AIPAC director Tom Dine, President Reagan was quoted as saying, 'You know, I turn back to your ancient prophets in the Old Testament and signs foretelling Armageddon, and I find myself wondering if - if we're the generation that's going to see that come about. I don't know if you've noted any of those prophecies lately, but believe me, they certainly describe the times we're going through' (Dugger 1984). These esoteric conversations give evidence that the policy actions taken by Reagan were consistent with the ideologies of dispensationalist theology and that Reagan applied this theology when making policy decisions.

Throughout George W. Bush's first term in office, leaders in the Christian Zionist community have been assured through specific incidents that the US administration will unequivocally support Israel throughout its [End Page 88] policy decisions. While the Bush Administration may dispute these claims, these commitments of support are derived from verbatim public statements made by Christian Zionist leaders who have met with President Bush, such as Jerry Falwell. During a 60 Minutes interview in October 2002 Falwell commented, 'I think now we can count on President Bush to do the right thing for Israel every time',25 referring to President Bush's actions in April 2002 when he turned a blind eye as Israel destroyed several West Bank cities. These statements by Falwell do not bode well for the US's credibility that it is taking the role of an honest broker in the Israeli-Palestinian issue. Christian Zionists have also been overt about their displeasure towards the US playing an even-handed role, or even purporting to, and want the US to abandon the idea of a Palestinian state and give Israel sole sovereignty over the Palestinian territories.

pandan americko-cionistickom armagedon lobiju, postoji i u rusiji, ali se oslanja na zadrzavanju antihrista po poslanici 2. Solunjanima ap. Pavla

https://www.bitno.net/academicus/filozofija-academicus/antikrist-rusija-i-apokalipsa/
I dok je Kiril baštinik sakralne ruske “trećerimske” tradicije – koju sada pretvara u eksplicitnu podršku službenoj ruskoj politici – Dugin je, kao ezoteričan mislilac, ponajprije baštinik “konzervativne revolucije”, na koju je kasnije nadogradio i pseudopravoslavni okvir navodne metafizičke predodređenosti Rusije za katechonsku ulogu u svjetskoj povijesti.

Antikrista je Kiril izravno spomenuo i nakon početka invazije, u propovijedi koja – bez imenovanja tog koncepta – govori upravo o katechonu:

“Sveto pismo spominje određenu silu koja zadržava antikristov dolazak u svijet. Apostol ne govori koja je to moć, a neki su mislili kako je riječ o rimskoj državi, koja je, iako poganska, ipak održavala određeni red. Neki su vjerovali kako je riječ o Crkvi, da je ona ta zadržavajuća sila. To je doista tako – Crkva čuva čovjeka od gubitka životnog smjera. Ali to su također svi pobožni ljudi iz svih vremena i naroda, to je pravoslavna vjera, koja živi i djeluje u Pravoslavnoj Crkvi.”
Iz konteksta čitave propovijedi i Kirilova djelovanja od ratne eskalacije jasno je kako ove riječi znače da se Rusija, ratujući sa Zapadom, postavila antikristu nasuprot. Katechon zadržava antikrista, a Rusija – u Kirilovoj paraleli – poprimajući katechonski identitet zadržava prevlast Zapada, ili globalizaciju i tehnologizaciju, koji su poprimili antikristov identitet. Dugin je opet izravniji, pa je tako prije nekoliko godina za agenciju Catholic News Service izjavio: “Putin je naš katechon.

dakle, vracam se malo iznad da bi definisali pojam KATECHON
https://www.bitno.net/academicus/filozofija-academicus/antikrist-rusija-i-apokalipsa/
Tko ili što je katechon? Upravo u neodređenosti katechonova identiteta leži njegova zanimljivost. U Drugoj poslanici Solunjanima, Pavao piše kako je katechon jedan od nekoliko aktera koji igraju odlučujuću ulogu u događajima predodređenima za odigravanje neposredno prije svršetka vremena. Drugi od tih aktera Sotoninim je djelovanjem potaknuti antikrist, u poslanici opisan riječima kao što su “Čovjek bezakonja”, “Sin propasti”, “Protivnik” ili “Bezakonik”, kojega – nakon što prigrabi ovozemaljsku vlast i proglasi se bogom – poražava treći akter, Krist.
 
Poslednja izmena:
da skratim:
  • ameri, i eu grese jer su pod uticajem armagedon lobija zahvaljujuci najbrojnim pseudohriscanskim uticajem, - masa protestanata koji slepo veruju u apokalipsu, otkrovenje, kaznjavanje, sudjenje, a Hristos rece da ne dodje da osudi, nego spase svet
  • rusi grese jer sebi daju ulogu rima, koji na vatikanskom putu ima trofeje apostola - jel oni su ih ubili, a ruska greska je davanje sebi i uloge zadrzavatelja antihrista
antihrist je bio i napisao lazno otkrivenje koje je samo na pravoslavnim liturgijama zabranjeno - pa da je zaista od Hrista, da li bi bilo zabranjeno? [opsirnije sam pisao na podforumu religije]

svet srlja u propast 3. svetskog rata, apokalipsu, jer veruje u laz, a vodjen religijskim vodjama koji vec zagovaraju da je 3. svetski rat poceo - oni vas lazu i navode da verujete u laz, JA SAM ADAM 1 COVEK, ali slaba vajda sto ja najvise znam, kada vi svi birate da --- jedimo i pijmo, sutra cemo ionako pomreti
 

Back
Top