Quantcast

Ambasador SAD: Izraelu verujemo, Palestinci još nisu dostojni poverenja

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.952
Cionizam je jedno vrijeme bio ispravno tretiran :
"1975. godine, Ujedinjene Nacije su izdale rezoluciju koja cionizam naziva formom rasizma i rasističke diskriminacije[4]. Ista rezolucija je ukinuta 1991. godine. U kontekstu Arapsko-Izraelskog sukoba pokret je okarakterizovan kao sistem koji podstiče apartheid i rasizam. " https://bs.wikipedia.org/wiki/Cionizam

Trenutno Amerikom drmaju cionističke marionete, pa nisu čudna takva saopštenja.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
"1975. godine, Ujedinjene Nacije su izdale rezoluciju koja cionizam naziva formom rasizma i rasističke diskriminacije[4]. Ista rezolucija je ukinuta 1991. godine. U kontekstu Arapsko-Izraelskog sukoba pokret je okarakterizovan kao sistem koji podstiče apartheid i rasizam. " https://bs.wikipedia.org/wiki/Cionizam

Šteta što su u međuvremenu Mujadini počeli da eksplodiraju na javnim mestima, pa više nije bilo razumevanja za njihov status žrtve. Kao uostalom i u vašem slučaju, nekad si mogao da glumiš ojađenost i pobereš simpatije, danas nikoga više nije briga što smo ti oteli sve što si imao i šutnuli te preko okeana da više nikad ne kročiš na svetu zemlju Srpsku :whistling:

Bren

Elita
Poruka
16.267
Savršeno se ulizuješ cionisitma, a Jevreja ima ispravnih pa bi mogao opet dobiti bombe po glavi. A onda ćeš da kukaš kako su te iz čista mira bombardovali, nejma veze što si fašista. Valjda znaš da ste džaba počinili genocid, propao velikosrpski projekat. Ide šutanje na smetljište istorije.
Đenosajd, đenosajd, đenosajd... kuku i pomagaj.

Poruka
3.391

Pojavili ste se u Jerusalimu s mačem, oterani ste iz Jerusalima mačem. Kako bih ti rekao, karma is a motherfuccker.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Kakve račune u Srebrenici ? Jel da završite genocid započet u 2. sv. ratu ?
Ti se uživio u cionizam umjesto u četnikizam ?
Da, inače smo mi u DSR đenosajdisali jadne lojavce, u slobodno vreme saradnike ustaša i nacista. Računi svedeni u Srebrenici su deo univerzalnog odgovora ljudskog roda na zlo islama. Kada je taj islam imao svojih pet minuta, proveo ih je uništavajući sve što nije islamsko. E, now the tables have turned i "Remove Kebab" odzvanja džamijama Novog Zelanda i širom svetskih meridijana :whistling:

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.952
Da, inače smo mi u DSR đenosajdisali jadne lojavce, u slobodno vreme saradnike ustaša i nacista. Računi svedeni u Srebrenici su deo univerzalnog odgovora ljudskog roda na zlo islama. Kada je taj islam imao svojih pet minuta, proveo ih je uništavajući sve što nije islamsko. E, now the tables have turned i "Remove Kebab" odzvanja džamijama Novog Zelanda i širom svetskih meridijana :whistling:
Rekao je Putin Europljanima da bi se mogla u istočnoj Ukrajini desiti Srebrenica.
Ko biva, on će da pazi na Ukrajinu, jer Europljani pazili Srebrenicu pa se pod njihovim pokroviteljstvom odvijao genocid.
Srebrenica je danas paradigma zločina. Po tome ste sada poznati, četnici.

Seksi Gospodin

Iskusan
Poruka
5.900

E, evo uslik'o sam...

Molim prijevod :D

GrdobanS

Poznat
Poruka
7.477
To jeste, ali nije da pri tome nećemo uživati u uklanjanju loja...
Borio bih se protiv mudzosa samo ako mene i moje bliznje direktno ugrozavaju . Zivot pod njima stvarno nije vredan zivljenja. To je pakao na Zemlji.

Ali, da ja dobrovoljno ginem zarad cuvanja svapskih~, benelukskih , francuskih ili italijanskih güzica recimo - to nek malo zaj€bu. 😉

Poruka
6.688
Tu smo i čekamo, nigde ne bežimo, ako dođe do toga, ćeraćemo se. Ali dotle makar da se rešimo jedne muke zvane islam. Ovaj svet će biti bolje mesto kada na njemu više ne bude niti jednog Mujadina...
Do nedavno sam mislio kao ti, sada vise nisam siguran sta da mislim i u sta da vjerujem, ali sam poprilicno siguran, da prijateljstvo sa Zidovima, jako puno kosta.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.