Амбасадор Руске Федерације напустио је конгрес СПС-а због видео-поруке Алексиса Ципраса

Sad videh da se Dačić pre neki dan sreo s ukrajinskim ambasadorom, pa nešto razmišljam - možda ipak ovo i nije zayeb. U svakom slučaju je vruća šamarčina Harčenku.
Kako može biti zayeb kada se znalo što će Cipras reći. Dačić je iskusan i izuzetno lukav političar. Ovo mu je drugi put da je ministar vanjskih poslova. Nije on tek tako pozvao Aleksisa Ciprasa koji je inače poznat kao prijatelj Zelenskog da se uključi video vezom na kongres "ekstremno proruskog" SPS-a na kome će prisutan biti ruski ambasador. Znalo se da će Cipras u pozdravnom govoru osuditi rusku agresiju.

Nego Srbija posle 1. januara uvodi sankcije Rusiji i ovo su signali.

 
Misliš da bi se Harčenko upustio u diskusiju da je Cipras bio lično prisutan?
Zavisi kako bi mu naredili pretpostavljeni u Kremlju koje bi prethodno telefonom konsultovao. Nije on Cristropher Hill pa da ima slobodu da o tome samostalno odlučuje. Bocan-Harčenko je samo mali šraf u KGB mašineriji, a koja je sad već dobrano zaribala ...
 
Najlepši period Rusije bio je u vreme Jeljcina. Ruski narod je tada imao slobodu, zemlja je bila otvorena prema Zapadu, Rusija je bila ušla u NATO program Partnerstvo za Mir ...

Znas i sam da nije, to je bio procvat kriminala i prostitucije, i bili su na niskim granama u svakom pogledu.

Nisam za diktaturu, ali ni ono se nije nikako moglo nazvati prosperitetom.
 
Моште СВИ ВИ...
бАНАЋани,Бачвани,разноразни овде аутошовинисти,оличени у "лику и делу" овог распалог дулгомира,
једној Русији само да пљунете под прозор..и то само ако Вам то Цар Путин дозволи!

Дабогда се распали сви заједно са вашим Наредбодавцима који су Вам у толикој Мери испрали Мозгове да више не распознајете Добро од Зла.
 
Моште СВИ ВИ...
бАНАЋани,Бачвани,разноразни овде аутошовинисти,оличени у "лику и делу" овог распалог дулгомира,
једној Русији само да пљунете под прозор..и то само ако Вам то Цар Путин дозволи!

Дабогда се распали сви заједно са вашим Наредбодавцима који су Вам у толикој Мери испрали Мозгове да више не распознајете Добро од Зла.
Zlo je kad vi Rusi otvarate logore za decu.

Change my mind
 
Kako može biti zayeb kada se znalo što će Cipras reći. Dačić je iskusan i izuzetno lukav političar. Ovo mu je drugi put da je ministar vanjskih poslova. Nije on tek tako pozvao Aleksisa Ciprasa koji je inače poznat kao prijatelj Zelenskog da se uključi video vezom na kongres "ekstremno proruskog" SPS-a na kome će prisutan biti ruski ambasador. Znalo se da će Cipras u pozdravnom govoru osuditi rusku agresiju.

Nego Srbija posle 1. januara uvodi sankcije Rusiji i ovo su signali.

Ma gde bre uvodi...nema on hrabrosti ni za mnogo manje odluke. Praviće se lud u fazonu "šta ja imam sa SPS" . Podmetnuo Bucka a ovaj ima kredita u Moskvi, moraju mu oprostiti. Neće se sigurno u Boška i Micu ili Vuka Manitog v2.0 aka Pozderca uzdati.

Nego čudi me da Dačić nije jutros pohitao da se izvini. Trezni se valjda ili šta :lol: Sutra verovatno ide nešto u stilu nismo imali pojma....demokratija...sloboda govora....ali poruka je poslata.

Jbg pustio mudašca Bocan opasno...i Hila zajebao u mešanju. Igra se AV Erdogana, doduše smotano ali pokušava. Ali da ide do kraja nema šanse...za to treba ono što on nema. Zato mirno spavajte putinog*zi ovaj neće uvoditi sankcije dok postoji promil šanse da se izvuče ili ne bude 100% sigurno da je Putin gotov.
 
Da ali onda će da nas poklope ovi iz EU, pa ti posle kisni u redu za Schengen vizu
Ma kakve vize, to što EU parlamentarci traže nešto to ima težinu kao mi ovde kada mitingujemo ako i toliko. Da su hteli da ga ozbiljno stisnu oko toga odavno bi to uradili. Onim glavnima treba još uvek "netaknut". Ima drugi posao da im završi i tu ga Ameri drže. E tu ako zasere ili pokuša da izvrda onda će se baviti time ali ne neki zaludni Holanđani ili Litvanci...nije to još blizu.
 
Zavisi kako bi mu naredili pretpostavljeni u Kremlju koje bi prethodno telefonom konsultovao. Nije on Cristropher Hill pa da ima slobodu da o tome samostalno odlučuje. Bocan-Harčenko je samo mali šraf u KGB mašineriji, a koja je sad već dobrano zaribala ...
Pa jeste, čudilo me je kako on nije unapred znao šta će se desiti jer da jeste ne bi ni dolazio.
 
Моште СВИ ВИ...
бАНАЋани,Бачвани,разноразни овде аутошовинисти,оличени у "лику и делу" овог распалог дулгомира,
једној Русији само да пљунете под прозор..и то само ако Вам то Цар Путин дозволи!

Дабогда се распали сви заједно са вашим Наредбодавцима који су Вам у толикој Мери испрали Мозгове да више не распознајете Добро од Зла.
Čim ne volimo Putina znači da itekako raspoznajemo. :mrgreen:
A znaš i ti inače ne bi zbrisao odavde da budeš van domašaja tog ''cara''. :mrgreen:
 

Back
Top