Alternativa "visenju" na forumu?

Ja spavam kao koala 19 sati, haha, pa kakim, pa se tuširam, šurim, hidro termo terapija, pa vozim bajs ili šetam, gledam slike devojaka, žena, onda večeram pa malo forum, pa onda instagram rilsiće, mudrosti i ženske, i ona opet slike devojaka. Haha Ili se ponekad družim sa nekim, pričam, vodim ljubav, smišljam fore i ideje, mudrosti...slušam muziku po ceo dan. Ne gledam tv, zapisujem misli. I svašta nešto još. Haha
 

Back
Top