alter state ili izmenjeno stanje svesti

Prvo pesacenje od 250km, potom molitve. Uz dosta iskustava stecenih sa druzenjem sa razliticim ljudima.
Razne meditacije i vezbe. Pogotovo pokusaj da se secam sebe, tj svesnosti takve da se secam stvari.
Pokusaji samokonrole.
Pomešao si prakse iz različitih škola?
Nešto si mi tu škrt u opisima, a mene baš to zanima.

I interesantno mi je da si ušao u izmenjeno stanje svesti koje traje toliko dugo
bez oscilacija. Da li si nastavio sa nekim praksama?
 
ovaj čovek je imao iskustva s alter stanjima. Dobronameran je ali malo demonizovan. Diskutabilno je da li je njegov svetlosni učitelj bio pozitivan lik. Svakako nije bio Lao Ce u jednom od prošlih života. To je stvar sujete da ljudi često misle da su bili neko poznat u prošlim životima. Logo njegove organizacije koji se svo vreme vidi u donjem desnom uglu ekrana je u stvari stilizovan broj 666 u tri osnovne boje. Shodno tome on priča i o objedinjavanju religija kroz nekakve zakone postojanja koji su njemu dati.
 
ovaj čovek je imao iskustva s alter stanjima. Dobronameran je ali malo demonizovan. Diskutabilno je da li je njegov svetlosni učitelj bio pozitivan lik. Svakako nije bio Lao Ce u jednom od prošlih života. To je stvar sujete da ljudi često misle da su bili neko poznat u prošlim životima. Logo njegove organizacije koji se svo vreme vidi u donjem desnom uglu ekrana je u stvari stilizovan broj 666 u tri osnovne boje. Shodno tome on priča i o objedinjavanju religija kroz nekakve zakone postojanja koji su njemu dati.
po njhovim plodovima ce te ih upoznati? sta je njemu cilj? Lova, ako je lova onda je na tamnoj strani. Ne sporim da je imao
iskustva, ali cim ima organizaciju onda to radi da bi uzimao lovu, sto je cilj materijalistima. Duhovnjaci preziru lovu i koriste
je samo da bi preziveli u materijalnom svetu.
 
po njhovim plodovima ce te ih upoznati? sta je njemu cilj? Lova, ako je lova onda je na tamnoj strani. Ne sporim da je imao
iskustva, ali cim ima organizaciju onda to radi da bi uzimao lovu, sto je cilj materijalistima. Duhovnjaci preziru lovu i koriste
je samo da bi preziveli u materijalnom svetu.
Lik je dobronameran. Nije mu cilj lova nego bolji svet. Nema pravu organizaciju nego priča više teorijski šta on očekuje i čemu se nada i daje logo tog novog pokreta koji meni liči na 666. Ok je lik, ali postoji mogućnost da ga zloupotrebljavaju sile mraka da poture ideje za Novi Svetski Poredak. Uvek sam skeptičan prema onima koji bi revolucionarne promene u bilo kom pogledu..Pričao je dosta o svojim iskustvima u alter stanju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top