АЛО.........СНС - 40,22% vs ДС - 22.3%.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Rejting vladajuće partije znatno niži od SNS-a
Tadić dvostruko jači od stranke!
Sreda - 11.05.2011
Boris Tadić održava Demokratsku stranku u životu! Prema istraživanju jedne od najvećih domaćih agencija, čak dvaput više građana glasalo bi za aktuelnog predsednika države (44,4 odsto) nego što bi podršku dalo njegovoj Demokratskoj stranci (22,3).



Ipak, u obe kategorije Tomislav Nikolić i njegov SNS šiju glavne konkurente na vlasti.
Prema pomenutom istraživanju, do kojeg je “Alo!” došao, a rađeno je tri dana nakon završetka štrajka lidera naprednjaka, kada bi se parlamentarni izbori održali danas, u duelu naprednjaka i demokrata Nikolićeva partija osvojila bi 40,2 odsto glasova, naspram 22,3 odsto, koliko bi dobio DS. Iako razlika između dve konkurentske stranke iznosi oko 18 procenata, taj jaz manji je od onog koji postoji između dva lidera. Tako bi za aktuelnog šefa države na sledećim predsedničkim izborima glasalo 44,4 odsto birača, a Tomislav Nikolić dobio bi 55,6 odsto podrške.
Analitičar Bratislav Grubačić kaže da je Boris Tadić oduvek bio taj koji vuče stranku.

- Činjenica je da bi DS bez Borisa na izborima prošao mnogo gore i zato im uvek on nosi listu. Problem je međutim što im trenutno ne ide dobro sa glavnim ciljevima - prodaja “Telekoma” je propala, Bramerc nije oduševljen učinjenim , nema najava većih investicija, pa se može lako desiti da ne budu nosioci vlasti. Tadiću bi u tom slučaju ostala protokolarna funkcija, dok bi glavne poluge vlasti, posebno ekonomija, otišle naprednjacima. Čuo sam čak i da je Tadić zbog lošeg rejtinga razmišljao da podnese ostavku i paralelno sa parlamentarnim ide i na vanredne izbore za predsednika, ne bi li bar malo više povukao svoju stranku. Ipak, ne znam koliko su posle različitih istraživanja spremni da rizikuju i idu na sve ili ništa - ocenjuje Grubačić.


DS donosi pare, a SNS posao!

Trećina anketiranih građana smatra da će DS doneti više investicija u Srbiju od naprednjaka (27,3), dok je čak 45,3 odsto anketiranih mišljenja da bi nas demokrate brže uvele u EU. U korist SNS-a se izjasnilo 21,2 procenta. S druge strane, birači (35 prema 20 odsto) veruju da će im najveća opoziciona partija obezbediti više posla, podići standard i energičnije se boriti sa korupcijom (35,5 za SNS - 16,6 za DS).


Aj‘, bože, pomozi!

Predsednik Srbije Boris Tadić prekrstio se juče kad je ušao u kragujevačku fabriku „Fijat automobili Srbija“. Pred uskladištenim delovima za potpuno nove robotizovane linije koje će biti instalirane u halama i čija je vrednost oko 400 miliona evra, predsednik je zastao i prekrstio se, baš kao da poručuje „Aj‘, bože, pomozi da ovo uspe“.
Iako je, kako kaže, dobro upućen u posao sa „Fijatom“, predsednik juče nije precizirao ni približan datum početka proizvodnje dva nova modela.
- Nemojte više da me pitate za tačne datume! Nije dobro da kreiramo ambijent u kome političari stalno nešto obećavaju, ponekad i nemoguće, pa se posle svi razočaramo... Građani treba da znaju da je cunami krize pogodio svaku državu i svakog čoveka, ali smo taj cunami izdržali na nogama, rekao je Tadić juče u Kragujevcu i zamolio sve za još malo strpljenja jer, prema njegovim procenama, efekti vladinih antikriznih mera osetiće se tek krajem godine.

http://www.alo.rs/politika/38290/Tadic_dvostruko_jaci_od_stranke
 
Uh, treba li to da nas raduje?
Treba žuti da odu, i to pravac u bukagije! Da im se svima, bez izuzetka, konfiskuje imovina i rekordnom brzinom preispita poreklo. Pa, ko ima crno na belo odakle mu i ako je pošteno ( čuj vica :mrgreen: ) stečeno, da mu se vrati, a ostalima - zna se!
Ali taj SNS... da li zaista mislite da su bolji? :think: Ne bih ja rekla, čak se pribojavam da će oni, ne samo dovršiti ono što je žuta banda započela, već i uvesti "inovacije" u pljačkanju, obespravljivanju i ... gde više?
Žuti treba da odu, rekoh gde, ali ko da dodje na vlast? :think: Ne verujem ja Tomi i Aci, ama ič!
 
Uh, treba li to da nas raduje?
Treba žuti da odu, i to pravac u bukagije! Da im se svima, bez izuzetka, konfiskuje imovina i rekordnom brzinom preispita poreklo. Pa, ko ima crno na belo odakle mu i ako je pošteno ( čuj vica :mrgreen: ) stečeno, da mu se vrati, a ostalima - zna se!
Ali taj SNS... da li zaista mislite da su bolji? :think: Ne bih ja rekla, čak se pribojavam da će oni, ne samo dovršiti ono što je žuta banda započela, već i uvesti "inovacije" u pljačkanju, obespravljivanju i ... gde više?
Žuti treba da odu, rekoh gde, ali ko da dodje na vlast? :think: Ne verujem ja Tomi i Aci, ama ič!

Коме је до радовања нека се радује, то није спорно...само имам утисак да од жутих заиста не могу постојати гори па чак и смешни СНС у том светлу изгледа као нека врста мелема....мада, својевремено сам мислио и да ДОС србији доноси просперитет.
 
Коме је до радовања нека се радује, то није спорно...само имам утисак да од жутих заиста не могу постојати гори па чак и смешни СНС у том светлу изгледа као нека врста мелема....мада, својевремено сам мислио и да ДОС србији доноси просперитет.

BEM TI DRZAVU U KOJOJ JE SVAKO BOLJI OD VLADAJUCE STRANE ... :(

LEPO SAM JA PISAO DA STO GLUPLJI POTEZ NAPRAVIS POBERES VISE SIMPATIJE - TOMA CE IH RAZBITI SA ONIM GLADOVANJEM BEZ VEZE ... :rotf: .. I NICIM IZAZVANIM ...
 
Коме је до радовања нека се радује, то није спорно...само имам утисак да од жутих заиста не могу постојати гори па чак и смешни СНС у том светлу изгледа као нека врста мелема....мада, својевремено сам мислио и да ДОС србији доноси просперитет.

Ima tu jedan mali problem... Dok ih vodi grobar, tesko oni mogu biti bilo kakva perspektiva... To je covek koji je pokusao da uceni drzavu... Ako mi ne date izbore, ja cu da se ubijem... Sramotno je da takav covek i pomisli da moze da vodi drzavu... Ucenjivac... S druge strane, nije odrzao obecanje... Vajkao se, cas je na dijeti, cas posti jer hoce da se pricesti, pa obecava Srbiji da ce sedeti na stiroporu dok se ne raspisu izbori i jos gomilu gluposti je napravio u poslednje vreme... Ako treba takav covek da vodi drzavu, bez obzira sto o Tadicu nemam lepe reci, neka hvala... Promene koje se odvijaju reda radi, da se promene lopovi za obicnog gradjanina nemaju nikakav smisao...
 
DS 22,3%?:eek:

Mnogo kume, mnogo...

Sve preko 5% je previše.:rtfm:

I naprednjaci su ljige, nema sumnje u to, verovatno čak i veće od žutih kriminalaca,
ali je vala krajnje vreme da građani počnu da kažnjavaju političke malograđane i
prevarante.

Kada dođe vreme za izbore, setite se kako se vlast ponašala prema vama.
Setite se kako zapišavaju i ponižavaju ovaj narod na svakom koraku. Setite se lažnih
obećanja...setite se svih pljački i malverzacija...pamtite sve i kažnjavajte stoku na
izborima, ne dozvolite da po 100-ti put naprave budale od vas.

:kafa:
 

имам утисак да од жутих заиста не могу постојати гори

мада, својевремено сам мислио и да ДОС србији доноси просперитет.
Видиш како си се прешао што си подржао Коштуницу и Вељу. Следећи пут памет у главу.


СНС смо већ гледали на власти 1999, и Николић & Јоргованка су се тада показали екстремно катастрофално.

Због тога нам једино преостаје садашња владајућа коалиција, као убедљиво најбоље решење.

У опозицији постоје само ЛДП и Тома Дијета
 
Ima tu jedan mali problem... Dok ih vodi grobar, tesko oni mogu biti bilo kakva perspektiva... To je covek koji je pokusao da uceni drzavu... Ako mi ne date izbore, ja cu da se ubijem... Sramotno je da takav covek i pomisli da moze da vodi drzavu... Ucenjivac... S druge strane, nije odrzao obecanje... Vajkao se, cas je na dijeti, cas posti jer hoce da se pricesti, pa obecava Srbiji da ce sedeti na stiroporu dok se ne raspisu izbori i jos gomilu gluposti je napravio u poslednje vreme... Ako treba takav covek da vodi drzavu, bez obzira sto o Tadicu nemam lepe reci, neka hvala... Promene koje se odvijaju reda radi, da se promene lopovi za obicnog gradjanina nemaju nikakav smisao...

Ali, na žalost, kako sada stvari stoje.... idemo iz zla u gore.
Bilo je samo da padne Slobodan. Pade on, šta doživesmo? Sada je - samo da padnu žuti. Ama pašće, palo je i Rimsko carstvo, pašće i oni. Ali ko posle??? Toma? Jao nama. Čeda? jao, jao, jao nama! Mladja? Jao, kuku lele nama! Koštunica? 5x jao nama, 6 x kuku lele!
I tako dalje... KO? Zna se ko - američki kongres, parlament EU i MMF. Pa, sve i da moj otac sedne u tu fotelju, i to nam je realnost.
 


Видиш како си се прешао што си подржао Коштуницу и Вељу. Следећи пут памет у главу.


СНС смо већ гледали на власти 1999, и Николић & Јоргованка су се тада показали екстремно катастрофално.

Због тога нам једино преостаје садашња владајућа коалиција, као убедљиво најбоље решење.

У опозицији постоје само ЛДП и Тома Дијета

јагуарка...могу да ти кажем само једно - 22.3%


толико о резултатима твоје странке.

амоја подршка ДССи вељи???

јагуарка, ако си блесава ниси слепа, ја сам последњи пут на изборе изашао 24.09.2000.

а СНС никада није био на власти......... аТома и јоргованка?? ништа гори од Ђелића, влаховића, бориса, Цветка....

али добро, могу да разумем твоју фрустрацију...није лако вама који љубите жуто.
 
DS 22,3%?:eek:

Mnogo kume, mnogo...

Sve preko 5% je previše.:rtfm:

I naprednjaci su ljige, nema sumnje u to, verovatno čak i veće od žutih kriminalaca,
ali je vala krajnje vreme da građani počnu da kažnjavaju političke malograđane i
prevarante.

Kada dođe vreme za izbore, setite se kako se vlast ponašala prema vama.
Setite se kako zapišavaju i ponižavaju ovaj narod na svakom koraku. Setite se lažnih
obećanja...setite se svih pljački i malverzacija...pamtite sve i kažnjavajte stoku na
izborima, ne dozvolite da po 100-ti put naprave budale od vas.

:kafa:

и ја да се једном сложим са тобом.
 

Back
Top