Raspucin
Domaćin
- Poruka
- 4.167
kog bi ste forumasa onako na keca oralno stimulisale..?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
nijednog, to samo sa voljenim

Зар је законом забрањено да ти једног дана неки форумаш буде вољени...![]()
)pa iz ove trenutne perspketive ne zakonom ali moralom i poštovanjem i samopoštovanjem jeste zabranjeno
mooogumozes li malo to da nam objasnis?


mooogu
zaljubljena sam i gajim poštovanje prema partneru i sebi izvanvasionskih razmera da bih spala toliko nisko da poželim da ga varam
jedino ako vi moderni oralac ne smatrate prevarom, al šta ja imam s vama![]()
okej, to je super.
a zamisli upoznas nekog forumasa i padnes u iskusenje da imas sa njim bilo sta. da li bi i tada ostala verna da bi se reklo da si verna ili bi prevarila svog decka?

pa ne ja rešila sam da više ne upoznajem forumaše sve se bre razočaram kakvi su ovo ljudi haos![]()

pa ne ja rešila sam da više ne upoznajem forumaše sve se bre razočaram kakvi su ovo ljudi haos![]()
(((( Taman sam hteo te zovem na pizzzu kaprićozu i da se upoznamo 
(((( Taman sam hteo te zovem na pizzzu kaprićozu i da se upoznamo
![]()

okejznala sam
dobro ti si izuzetak ti si okej,okej? :*


Onda, postoji šansa da ti i ja nekad.... oral?nisam damnjane mislila na tebe nisi ti baš haos![]()

Onda, postoji šansa da ti i ja nekad.... oral?![]()

znala sam
dobro ti si izuzetak ti si okej,okej? :*

vidis kako znas da napravis izuzetak![]()
ma ovde je pitanje okej-nosti forumaša to su površne stvari po sredi