ALL you can eat za 700 dinara

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.894
Izvede vas momak na dejt, ali ujutru i u restoran gde je aktuelna promocija "All you can eat za 700 dinara".z:shock:
I eventualno na tom dejtu on se nakrka samo tako...:jede::rostilj:

Da li je to po vama pozitivno ili negativno iskustvo? Mislim takav veliki krkanluk na dejtu?! :mrgreen:

EDIT na predlog @Araon

Da li bi i žene možda izvele momka na ovakav ALL you can eat dejt i da plate račun pride?!:rtfm:
I da li bi momci pristali na takav dejt i da im sve bude plaćeno?🤑

1718535675831.png

Poslednja izmena:
Izvede vas momak na dejt, ali ujutru i u restoran gde je aktuelna promocija "All you can eat za 700 dinara".z:shock:
I eventualno na tom dejtu on se nakrka samo tako...:jede::rostilj:

Da li je to po vama pozitivno ili negativno iskustvo? Mislim takav veliki krkanluk na dejtu?! :mrgreen:

Pogledajte prilog 1564875
Mislim da je minimalno nekih 1.500-1.700 po čoveku koliko ja znam :lol:
U Subotici recimo tako obeležavaju rođendan ili sl. u npr Maloj Gostioni na Paliću, Gulyas čardi, Hederi u Hajdukovu, Kelebiji.... rezerviše se danima unapred.

I sasvim mi je ok koncept za porodični ručak. Pošto su i vino i kolači uključeni ;)

Za dejt je ekonomično ali nepraktično...em je ograničeno na rano poslepodne i to nedelju, em i nije atmosfera baš za to ako imaš ikakve ambicije sem da se nabokaš...ali razumem logiku đuvegije :mrgreen:

Čujem i da je u NS počelo sa tim....čekam info za Bg :whistling:

Edit: sad vidim da je ovo LjiS, ja istripovao kulinarstvo krenuo slike gozbe da tražim :rotf:

Nema mi ništa odvratnije od toga kad je neko negde i nakrka se za sve pare. Ono, jedva čeka da stavi sve što može na tanjir

Mislim da se po tim švedskim stolovima tačno može videti ko je kakav kao osoba, kakve su mu navike, kontrola impulsa itd, tako da ti to uopšte nije loš predlog za dejt 😎
Pa ne mora all you can eat da bude svetski sto.

Ali kada vec pominjes svedske stolove, to je potpuno druga stvar, i mislim da ti hoteli po kojima idu ovi nasi lekari i slicni strucnjaci, gde se odrzavaju seminari, imaju posebna pravila kada im dodje srpska delegacija.

Jer Srbi trpaju sve sa svedskog stola.

Generalno je pravilo na tim strucnim seminarima sa Srbima, posebno lekarima, sto veci socijalni status, to vise trpa pastete i puter u tasnu. Normalni ljudi koji se nadju tu, samo gledaju u one konobare i pucaju od blama sta im rade koleginice.

Generalno mi se gade takva mesta, kao što mi je mučno da gledam kad odem na neko all inclusive letovanje koju količinu i čega sve trpaju na tanjire... Nekako sam više u fazonu koliko god da ti je plaćeno, jedi koliko ti je dovoljno i jedi ono što bi inače jeo i da plaćaš...
Pa i jede se koliko je dovoljno. Nisam video da se ljudi grabe ili kampuju tamo. Možda je do lokalnog mentaliteta ali generalno prilično je kulturno ovamo u Subotici.
Poenta je da za nedeljni ručak, imaš supu, predjelo, glavno jelo,piće i dezert i sve to za 13-15-ak evra po osobi koliko bi te koštalo samo glavno jelo u normalne dane ili sate pripreme kod kuće. Ovako lepo ručkate, prošetate Palićem i natrag kući na dremku ili šta već. Quality time sa porodicom.

Imače formalno se to zove buffet...a ne "all you can eat". Ovo drugo odmah asocira na Homera Simpsona :lol:

Back