Quantcast

all i want for christmas is you

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
17.915
I onda kaze, pa ja sam volela...jesi, al samo zimi kao i sve ove ostale tugaljive....ali zato ocekujete da vas neko voli godinu i po dana unapred....pa vam je kriv djavo sto on oseti i zapali kod neke druge koja bas nije meteopata....
Metronimo, lepo je biti solo na nivou godine jer bolje tako nego s nekom budalom mindfuck games, ima svašta.
Zima je posebno zajebana jer nema Sunca, hladno je i non-stop si sam u kući. Tad možeš da osećaš intenzivnije svoju samoću.

Razumem šta hoćeš da kažeš. Apsolutno sam iznaodbijala razne momke. I naposletku, reći ću sebi 'Disko, ni jedan ti nije bio dobar!'.

Ali to nije tema,
tema je zagonetka individue u vezi sa "srodnim dušama". Tj. upit nad tim da li postoji takvo što, da neko bude tu i bude dobar, povoljan, po meri, dovoljan. Samo moj dečko, Robert Prosinečko. :D

Veruj, bol koju osećam zbog izdaje i izneverenosti i surovosti momčadi koju sam zadobila u raznim odnosima nisam zaslužila. Al to ja kažem za sebe. I nadam se da sam u prošlom životu zaslužila. :mrgreen:
A kad smo kod mene, možda sam od onih što vole da pate iako mi je teško da poverujem u to.

To je to. Iskuliraj. Popi' pivo.

Poslednja izmena:

Manastirka

Poznat
Poruka
9.800
*ljubavna tema, trol&gej stop*
zapravo ovo nije tema, rizikujem da ličim na krstana i da napišem blog
ne blog, ispovest
ne ni ispovest, zapažanje
iz ličnog ugla, inspirisano ličnim osećanjima
dakle, razmišljam ja nešto, lepo je biti solo, većim delom godine mi to prija, ne znam ni sama zašto
međutim, dođe ova usrana i depresivna jesen, pa se bliže praznici, pa me uhvati tuga neka, nostalgija, a nije nekako s proleća, nego u meni jesen je
setim se nekih bivših, mogućih sadašnjih i budućih.. i pitam se.. da li je moguće da sam ceo život u nekom raskoraku sa istim tim životom?
ja sada možda mislim na nekoga ko je juče mislio na mene ili će sutra misliti na mene, ali ne misli danas kada ja mislim na njega
jel moguće sresti pravu osobu u pogrešno vreme ili za pravu osobu nema pogrešnog vremena?
ako nam se želje, mogućnosti i libido nisu poklopili u istom momentu, da li to znači da nismo bili pravi?
ono, nemam pojma šta je glavno pitanje
moglo bi da bude: šta definiše srodnu dušu? šta nekoga posebnog izdvaja iz gomile onih sa kojima nam se put nekad ukrstio? i da li uopšte postoji ta srodna duša ili treba da uzmemo sve što nam život pruža, redom i/ili rendom?
"Ma svi su pravi, na ortopediji su samo "krivi".
Šalim se...to je normalno, dođe valjda vreme kad čoveku dosadi da bude solo.Šta znam.. za srodnu dušu možda bi trebalo da vas veže neka priča,to bi bilo neka vrsta "spone" između vas. Nekad parove vežu lepi događaji, neki se "srode" kroz neke manje lepe stvari...sve zavisi od okolnosti i osoba. Hoću da kažem, da se tako nešto ne dešava ili se retko dešava na prvi pogled(da prepoznaš pravog, biće pre da je za to potrebno nešto više).

Poruka
43.602
Heroina, kada si poslednji put bila zaljubljena?
Biolozi tvrde da se to stanje ponavlja svakih 7 godina. Uz pomoc hormona koji se tada luce i svih telesnih i umnih senzacija jacamo svoje telo i produzavamo zivot.
nisam videla ovo pitanje sinoć
a i onako ne umem da odgovorim
sve što je delovalo kao zaljubljivanje posle je ispalo da nije
ako je zaljubljivanje ono leptirići u stomaku i to, onda mi se to desi s vremena na vreme, recimo na svake dve godine
ali ako je u pitanju ljubav onako prava pravcata, onda ništa jbg
to mi se desilo kad sam imala 17 i nikad više :/

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.072
ne blog, ispovest
dakle, razmišljam ja nešto, lepo je biti solo, većim delom godine mi to prija, ne znam ni sama zašto
međutim, dođe ova usrana i depresivna jesen, pa se bliže praznici, pa me uhvati tuga neka, nostalgija, a nije nekako s proleća, nego u meni jesen je
setim se nekih bivših, mogućih sadašnjih i budućih.. i pitam se.. da li je moguće da sam ceo život u nekom raskoraku sa istim tim životom?
ja sada možda mislim na nekoga ko je juče mislio na mene ili će sutra misliti na mene, ali ne misli danas kada ja mislim na njega
jel moguće sresti pravu osobu u pogrešno vreme ili za pravu osobu nema pogrešnog vremena?
ako nam se želje, mogućnosti i libido nisu poklopili u istom momentu, da li to znači da nismo bili pravi?
moglo bi da bude: šta definiše srodnu dušu? šta nekoga posebnog izdvaja iz gomile onih sa kojima nam se put nekad ukrstio? i da li uopšte postoji ta srodna duša ili treba da uzmemo sve što nam život pruža, redom i/ili rendom?
Znaš draga, mnogi ljudi misle isto kao ti
lepo je biti i u braku većim delom godine
ali kad nastupe praznici i raspust od deset dana uz jelku, prase i voljenu osobu
nekad izgleda kao tri meseca u samici

pti ber

Buduća legenda
Poruka
25.679
ne blog, ispovest
ja ne mogu slusati te pjesme trenutno a bas sam uzivao do ove godine u svemu tome...
nisi jedina heroina, razumijem kako se osjecas

Poruka
43.602
Znaš draga, mnogi ljudi misle isto kao ti
lepo je biti i u braku većim delom godine
ali kad nastupe praznici i raspust od deset dana uz jelku, prase i voljenu osobu
nekad izgleda kao tri meseca u samici
na listi odgovora na pitanje zbog čega mi treba muško u životu, sada imam 3 odgovora:
-za seks
-za da vozi auto kod majstora
-za da ne budem sama za božić
još malo pa možda i bude dovoljno odgovora da počnem da verujem da mi treba dečko

Lancier

Iskusan
Moderator
Poruka
5.807
ne blog, ispovest
Postoji srodna duša, ali to nije imaginarna već realna osoba, koja ti donosi emotivnu stabilnost i sa kojom možeš razmišljati o budućnosti. Moraš sebe upitati ko si i šta želiš iznova i iznova dok ne nađeš svoj mir.
Pa znaš ovo već, zar ne? A jasno ti je da takvih osoba ima, samo treba da ih prepoznaš...

Poruka
43.602
Postoji srodna duša, ali to nije imaginarna već realna osoba, koja ti donosi emotivnu stabilnost i sa kojom možeš razmišljati o budućnosti. Moraš sebe upitati ko si i šta želiš iznova i iznova dok ne nađeš svoj mir.
Pa znaš ovo već, zar ne? A jasno ti je da takvih osoba ima, samo treba da ih prepoznaš...
ako je za svojih ovih mnogo godina nisam prepoznala onda mislim da ipak nešto nije u redu sa mnom

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.