Quantcast

All I Wanna Do Is Make Love To You

Guede

Poznat
Poruka
9.187

Imate muskarca sa kojim niste u mogucnosti ni na jedan nacin da ostanete u drugom stanju. Volite ga, on je covjek vaseg zivota, ali isto tako ne mozete sa njim da imate jos nesto vama podjednako vazno, mozda i vise ... da li bi ste odlucili na ovaj korak, kao ova zena u pjesmi, da nadjete nekog ko ce vam podariti dijete i posredno ostvariti vas san o sretnoj porodici sa covjekom vaseg zivota?

електрика

Zaslužan član
Poruka
103.176

Imate muskarca sa kojim niste u mogucnosti ni na jedan nacin da ostanete u drugom stanju. Volite ga, on je covjek vaseg zivota, ali isto tako ne mozete sa njim da imate jos nesto vama podjednako vazno, mozda i vise ... da li bi ste odlucili na ovaj korak, kao ova zena u pjesmi, da nadjete nekog ko ce vam podariti dijete i posredno ostvariti vas san o sretnoj porodici sa covjekom vaseg zivota?
Не бих.

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.838
Postoji, ali zamislimo da nemas sredstava za to, pa recimo tvoj covjek iz nekog razloga ne vjeruje u to ... ne zeli .... sta god.
Nije tema alternativa, vec ta koja jest :D
malo si "zbunio protivnika", to jest čitaoca, postavljajući link za pesmu gde je potrebno odslušati je i pritom razumeti engleski da bi kvalitetno učestvovao. Naslućujem da je u pitanju da žena ostane trudna sa nekim "levim" tipom kako bi preskočila probleme usvajanja?

Guede

Poznat
Poruka
9.187
malo si "zbunio protivnika", to jest čitaoca, postavljajući link za pesmu gde je potrebno odslušati je i pritom razumeti engleski da bi kvalitetno učestvovao. Naslućujem da je u pitanju da žena ostane trudna sa nekim "levim" tipom kako bi preskočila probleme usvajanja?
Ona ostaje trudna sa strancem koji joj se jako svidi jer nemoze sa svojim covjekom ... ne spominje se zasto su iskljuceni alternativni nacini dobijanja dijeteta :D

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
32.848

Ne.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.723
To nije ništa novo ,ako je muskarac sterilan, imaš parove koji to urade dogovorno, a imas i vestacku oplodnju i na kraju postoji i usvajanje dece ako joj je bas toliko stalo da ima dete ..mada dvoje koji se vole mogu lepo da zive i funkcionisu i bez dece
nikada mi nije bilo jasno to da se mora imati dete po svaku cenu i da je to uslov za dobar brak

Guede

Poznat
Poruka
9.187
To nije ništa novo ,ako je muskarac sterilan, imaš parove koji to urade dogovorno, a imas i vestacku oplodnju i na kraju postoji i usvajanje dece ako joj je bas toliko stalo da ima dete ..mada dvoje koji se vole mogu lepo da zive i funkcionisu i bez dece
nikada mi nije bilo jasno to da se mora imati dete po svaku cenu i da je to uslov za dobar brak
Zakljucak je bio do sada na temi da ne postoji drugi nacin za dobijanje dijeteta osim ovog, a od sada i da isto nije uslov za dobar brak, kao ni funkcionisanje bez istog. Rijec je o izrazenoj iskonskoj potrebi jedne zene koja je moze ostvariti samo na ovaj naci, i sta mislite o tome :D

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110

Da li se ti nudiš ili ti treba? :lol:

Poruka
5.265

Da hebe moju zenu drugi muskarac? srecom nemam zenu al zato sam taj drugi muskarac :hahaha::rumenko::heart::mrgreen:

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110
Ma ne, imao sam dobru i zanimljivu raspravu na temu u RL, pa reko da cujem utiske i ovdje .... al eto smorismo se svi :D

Tema je dobra, ali znaš kakvi smo hebači mi Balkanci. Svoje ne damo, a tuđe može kad god se ukaže prilika. :lol:

Nisam ja za to, ali kad ne bi bilo drugog izbora uvek bi se odlučio za usvajanje. Nemaš crva u glavi koji ti rovari ceo život, a usrećiš jedno ostavljeno i napušteno dete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.