• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Alkotestiranje i tečnost za brisače

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.641
Zaustavi mene sinoć policija na mostarskoj petlji (tu su svaki vikend) i aj akcija alkotest blabla. Ja dunem u onaj beskontaktni on me pita koliko ste pili ja rekoh samo kafu. On neće biti pokazuje da ste pili... Rekoh jesam samo kafu vozim 600 km evo doputovao. On gleda... I pita a jeste prali stakla? Ja rekoh jesam svako malo od mušica. Eee ima alkohola u tečnosti i aparat odmah registruje alkohol :lol:

I puste me. Žao mi što nisam pitao koliko pokazuje aparat. Jel imao neko slično iskustvo?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.345
Zaustavi mene sinoć policija na mostarskoj petlji (tu su svaki vikend) i aj akcija alkotest blabla. Ja dunem u onaj beskontaktni on me pita koliko ste pili ja rekoh samo kafu. On neće biti pokazuje da ste pili... Rekoh jesam samo kafu vozim 600 km evo doputovao. On gleda... I pita a jeste prali stakla? Ja rekoh jesam svako malo od mušica. Eee ima alkohola u tečnosti i aparat odmah registruje alkohol :lol:

I puste me. Žao mi što nisam pitao koliko pokazuje aparat. Jel imao neko slično iskustvo?
Jeste, imaju te tečnosti alkohola. Moje je iskustvo slično, samo sa nečim drugim. Elem prošle godine komšiji je bilo loše i zamolio me da ga odvezem kod lekara. Sumnjao je na kovid, te ga odvezoh u ambulantu za to. Nisam se bojao da ću se zaraziti jer sam to preležao, a i vakcinisan sam posle. Kad sam ga dovezao tamo i ostavio pošto ja u mom autu vozim i porodicu preventivno sam unutrašnjost temeljno prešpricao alkoholom. I tako, krenuo sam nazad, kad ono levak za pijance. Čim sam otvorio prozor policajac odmah ''Šta ste pili?'' Na moje negiranje počeo je da se smeje i reče kako se auto oseća kao kafana. Rekoh mu da sam ga dezinfokovao, ne veruje mi, duvao sam u taj bezkontaktni i pokazalo 0,3. Rekoh da to ne može biti ispravno znam da ništa nisam pio, odmah rekoh da hoću kontrolu krvi. Ode policajac do kola, donese onaj starinski na duvanje i tu je bilo nerešeno - 0 - 0. Onda me pustiše.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.641
Eeee taj starinski je izvukao i za mene krenuo je da mi pruži kesicu ali pre toga pitao jesam li prao stakla koji piš :)

Znači ladno pokaže da si pijanac ako koristiš zimsku tečnost kao ja, kupio pred kraj zime balon 5 litara u lidlu još mi traje. Sad sam dosuo još 5 litara destilovane pola u čontaru pola u onaj bidon lidlov sad sam miran do zime.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.641

spavach

Ističe se
Poruka
2.915

ja anti alkoholicar, moro trpati vino..jedne zime pao snijeg, spustile se temp zeru ispod 0, a taman kreno na put..na poslu vazda mi davali vino pred bozic, a lijepo im reko dajte mi one cadbury cokoladice...mrzilo me do trgovine i naspem bocu vina...ko pijan sam vozio do bosne..

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.641
Moj ćale je trpao vinjak pre 100 god dok još nije ni postojala tečnost za pranje stakla. Upravo ova mešavina koju sam gore spomenuo.

I često mu je falila jer ja klinac kada me ostavi da čekam u autu, ja okrenem onu prskalicu prema prolaznicima a na kecu bila gumena nečujna pumpica. Kako neko prođe a ja ga prsnem. Svi gledaju gore i psuju :hahaha:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.