Alkoholizam i odvikavanje

Najgora kombinacija
Popušim džok
Popijem malo
Pa dim
Pa rakijica
...
Dok se ne obeznanim
..
Ovako bar imam neku granicu
I čemu to?

Otreznićeš se kad se žešće razboliš. Nažalost. Ako ne bude kasno..
Možda je ova tema tvoj vapaj da to ne bude od alkohola i ostalih nepotrebnih supstanci u tvom telu...

Vrv voliš, zato i konzumiraš.
Razmisli zašto voliš alkohol...

Poznanik je malo manje od 40 godina tako radio, i onda dobio i dete, i počeo pankreas da otkazuje. Od lika od preko 100kg spao na manje 50kg. Ali se izvukao,oko dve godine je trajala ta borba.
 
Dobar dan,
Moje ime je xxxx i ja sam alkoholičar.

Više puta ove godine sam pokušao da promenim život ali sam svaki put izdržao samo po par dana.
,,Rešio sam" da od sutra batalim to njesra
Imam volju, ali ona izbledi svaki put kad mi život da ,,ćušku"

Nemam nameru da idem na kliniku, kompanija ne priznaje lečenje od zavisnosti, popušiću otkaz.
Sa druge srane imam gomilu benzodiazepina koje matorci dobijaju a ne piju, ali imam strah da se ne vučem na to *****.

I da razbisrtim sliku

Ne useravam se ja od alkohola
To vreme je ostalo kao zbrkano sećanje
Pre 5-6 godina sam napravio izvesno sranje pijan
I od tad pijem ,,umereno"
Ali i to je daleko od prihvatljivog

Aj sad
ko ima pametno da kaže
a ko će da bude vickast
A nisi probao da piješ gusti sok od breskve npr. ?
 
Hajde. :D
Suštinski - sve su to depresori CNS -a , alkohol , kanabis - ako samo govorimo o uticaju na mozak. Stimulativni efekat je ili kratkotrajan ili lažni privid.
Kod nekih psihičkih stanja je uočen taj neki pozitivni momenat , u terapijske svrhe , što ne znači da prosečni korisnik ima određeni mentalni poremećaj.
 
Slazem se sa damama, ovi moji sto su stalno na vutri, ja bi njih samo okiten crevo i preko ledja pamprcio. To mozga nema. Dobra je, ali ponekad, ne da si stalno udzoran i nisi ni za k. Sve je dobro ponekad, treba tu biti maca mala iskusna. Kod mene ima nas par koji razmisljamo u tom pravcu, pa nam se opet omakne da preteramo. Al jbg, zdravi smo,umemo, volimo, a i moze nam se. Vikendarenje je zakon
 
Ja sve nesto kao kukam, a ovde se bas loce, preteralo se tako da nije vise za salu, tako da se ispisujem. Za postavljaca teme resenje je, jednostavno nemoj vise, prepusti to profesiomalcima. Subotom raskivanje. Nedjelja odumiranje. Ponedeljak ozdravljenia. Utorak normalno. Sredom se budimo. Ceprtak djavo se budi. U petak su svi alarmi popaljeni. Subota... Satatatiraa!
 

Back
Top