Alkofil devojka

Devojka ne treba da pije na prvom mestu, a i ako popije ponekad, treba da se ograniči na porodično okruženje, na mesta gde ima "staratelje", a da izbegava da alkohol upražnjava na javnim mestima, prosto da se ovako neka iskustva ne bi evocirala gde je devojka/žena ismevana na sva usta, potpuno zasluženo iako nepravedno!
Tačnije, nebitno je ko šta evocira, bitno je samopoštovanje.

U nekom trenutku kad sam izlazila i volela tu klupsku atmosferu, pola večeri bi mi otišlo na "slučajeve" devojaka koje sam nalazila kad izađem na svež vazduh. Ubijene od alkohola!
Zvala sam im taksi, sedela sa njima, razbirala gde žive i slala ih kućama. Not funny.
 
P ja ne znam sta je sve ovo.
Zene cirkaju. Ni sam ne znam sa koliko sam njih cirkao. Ok sad bas da se urnebesimo i povracamo, to je bzvz. Ali ono vikend, iznese se flasa pica, pusti muzika, opusti, prica, zezanje, dokle god je uzivanje i naravno da smo svesni sta radimo.
 
P ja ne znam sta je sve ovo.
Zene cirkaju. Ni sam ne znam sa koliko sam njih cirkao. Ok sad bas da se urnebesimo i povracamo, to je bzvz. Ali ono vikend, iznese se flasa pica, pusti muzika, opusti, prica, zezanje, dokle god je uzivanje i naravno da smo svesni sta radimo.

Bio sam kod poljaka za jednu ovu godinu. 31.12. sve kulturiška, ekstra. Od 12 do 01:30 su se toliko usrali od alkohola da su tipovi ribe nosili komirane. Svuda sirene hitne pomoći, murije, flaše zveckaju po kaldrmi. A tehnoza piči ne staje. :lol: chaos
 

Back
Top