Quantcast

ALjASKA

Kr$t@

Ističe se
Poruka
2.219
Aljaska? Interesantno...totalno drugi kraj sveta, pa ajde objasni mi kako je organizovan put? Cene? neke turisticki korisne informacije o destinaciji?

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Ja sam pre neki dan gledao sta turisticke agencije nude za Alasku jer imam veliku zelju da odem tamo na leto umesto u Srbiju.

U svakom slucaju, imaju od $1,100 za 7 dana i obilazak najpopularnijih mesta do $2,700 za 11 dana i kompletan obilazak Alaske od obale do obale.

I naravno kombinacija izmedju.

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Do Alaske i nazad sama moras da se snadjes za put. Za tih $1,100 je uracunato samo ono agencije nude na Alaski (hotel, obilazenje mesta ...).

Juce mi je bas stigla mala knjizica od njih sa informacijama. Agencija se zove Alaska Travel.

redsonia

Aktivan član
Poruka
1.128
@Marauder
Odavde (Seattle, WA) ima krstarenja do Aljaske... treba jos da se raspitam za cenu, jer ima mnogo opcija za krstarenje, ali znam da su ljudi isli na krstarenja od 2 do 7 dana i kazu da im je bilo super... Eto, ja gledam na http://www.cruisealaska.com i vidim da ima dosta ponuda ispod $700 po osobi za 7 dana...

$1,100 po osobi je malo skupo... jos kad dodam avion... sta je uracunato u tu cenu osim hotela? Kakvi obilasci? Mozes li mi dati link agencije ili nesto tome slicno pa da pogledam?

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Sajt je alaskatravel.com

Meni se najvise dopao jedan paket od $2,700. 11 dana, coast to coast, obidjes celu Alasku.

Ja ozbiljno planiram da otkazem put za Srbiju na leto i da te pare potrosim na put na Alasku. Alaska mi je neostvarena zelja.

Garwor

Poznat
Poruka
7.173
‘Ajmo curice, ‘ajmo djecaci,
Studenti i djaci, milicajci,
Da, da, da

Jedva cekam da se svrsi ljeto,
Dosta mi je vrele klime
Zbogom more, zbogom more,
Odoh u planine
...
:D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.