paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
nikad mi nece biti jasno..!!
u beogradu je 50% oslobodjen placanja infostana svako ko dokaze da je ucestvovao u ratovima od 91-pa na ovamo...zar je stvarno isto da ne placa neki genral,ili politicar bivse SFRJ,SRJ,SCG ili srbije koji zivi u BG...i svi ostali ucesnici rata van beograda racunajuci i beogradjane koji ne znaju za ovu odluku..???
u beogradu je 50% oslobodjen placanja infostana svako ko dokaze da je ucestvovao u ratovima od 91-pa na ovamo...zar je stvarno isto da ne placa neki genral,ili politicar bivse SFRJ,SRJ,SCG ili srbije koji zivi u BG...i svi ostali ucesnici rata van beograda racunajuci i beogradjane koji ne znaju za ovu odluku..???

