Quantcast

Ali ti si dno dna aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.701
pa to samo pokazuje još više kolike su glupače...misim...ne kontam koja je poenta ovoga čak i da jeste zajebancija...izem ti zajebanciju...što bi neko poželeo da bilo koga "prevari", "izradi" na ovakav način...:lol:
...koja je poenta saznanja da se neko primio na ovo...? ...ja ne kapiram, pomozite mi...

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
pa to samo pokazuje još više kolike su glupače...misim...ne kontam koja je poenta ovoga čak i da jeste zajebancija...izem ti zajebanciju...što bi neko poželeo da bilo koga "prevari", "izradi" na ovakav način...:lol:
...koja je poenta saznanja da se neko primio na ovo...? ...ja ne kapiram, pomozite mi...
Otkud ja da znam? A nemam ni nalog na FB da bih mogao da ih pitam. A i ne zanima me.

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
pa neam ni ja nalog...možda oni na fejsu znaju nešto što mi sa foruma ne znamo...neka njihova interna zajebancija, stil obraćanja...ko zna...:think:

:lol:

...ovakve stvari samo potvrđuju moje mišljenje da je fejs trenutno pomodarstvo i da ne služi svrsi i jačaju želju da nikad tamo i ne odem...
Upravo tako. :ok:

Evo nesto sto nije "fejk". Ruska svadba. Sto mi nemamo ovakve obicaje...probusio bih tries balona. :mrgreen: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.