Ali ti si dno dna aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
marijana-i-milica.jpg


Kakva je ovo mladalačka ljubav?
 
pa to samo pokazuje još više kolike su glupače...misim...ne kontam koja je poenta ovoga čak i da jeste zajebancija...izem ti zajebanciju...što bi neko poželeo da bilo koga "prevari", "izradi" na ovakav način...:lol:
...koja je poenta saznanja da se neko primio na ovo...? ...ja ne kapiram, pomozite mi...

Otkud ja da znam? A nemam ni nalog na FB da bih mogao da ih pitam. A i ne zanima me.
 
pa neam ni ja nalog...možda oni na fejsu znaju nešto što mi sa foruma ne znamo...neka njihova interna zajebancija, stil obraćanja...ko zna...:think:

:lol:

...ovakve stvari samo potvrđuju moje mišljenje da je fejs trenutno pomodarstvo i da ne služi svrsi i jačaju želju da nikad tamo i ne odem...

Upravo tako. :ok:

Evo nesto sto nije "fejk". Ruska svadba. Sto mi nemamo ovakve obicaje...probusio bih tries balona. :mrgreen: :zcepanje:

 

Back
Top