Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Дошао Путин. Рекао шта је интерес Русије. Препоручио усклађивање поступака Србије са тим интересом.
Борис одиграо и улогу проруса, као ономад проамериканца.
Николић рекао оно што је рекла и Скупштина: да нећемо у НАТО, ДСС исто. Па, на крају крајева, ни званични став ДС није улазак у НАТО.
Дивота једна, како је Путин (неки тамо у Русији га зову и Безпутин, алудирајући на бесперспективност његовог пута) "ујединио" политичаре Србије.
Као да већ нису уједињени око истог циља: доћи на власт и опстати на истој, а све помоћу замајавања Европом, Русијом, страним уууууу-лагањем, регионализацијом итд.
А народ? Онај "прави" ћути од запрепашћености у каквој се ситуацији обрео, а после свих "обећавајућих промена".
Овај форумашки слави Путина и предвиђа "сјајне коалиције" (ДСС, СНС).
'Ладно би томе могли додати и ДС, која ваља исте фразе, само мало препаковане, већ према потреби.
Један део форумашке популације гунђа против тог кагебејца Путина...
А сви редом очито још ништа нису научили и схватили кад су у питању српски политичари и да је једини исправан однос према њима представљен у реплици Билија Питона:
"Марш напоље, бандо покварена!"
Живимо у демократији без народа.
Излаз је демократија без политичара.
Борис одиграо и улогу проруса, као ономад проамериканца.
Николић рекао оно што је рекла и Скупштина: да нећемо у НАТО, ДСС исто. Па, на крају крајева, ни званични став ДС није улазак у НАТО.
Дивота једна, како је Путин (неки тамо у Русији га зову и Безпутин, алудирајући на бесперспективност његовог пута) "ујединио" политичаре Србије.
Као да већ нису уједињени око истог циља: доћи на власт и опстати на истој, а све помоћу замајавања Европом, Русијом, страним уууууу-лагањем, регионализацијом итд.
А народ? Онај "прави" ћути од запрепашћености у каквој се ситуацији обрео, а после свих "обећавајућих промена".
Овај форумашки слави Путина и предвиђа "сјајне коалиције" (ДСС, СНС).
'Ладно би томе могли додати и ДС, која ваља исте фразе, само мало препаковане, већ према потреби.
Један део форумашке популације гунђа против тог кагебејца Путина...
А сви редом очито још ништа нису научили и схватили кад су у питању српски политичари и да је једини исправан однос према њима представљен у реплици Билија Питона:
"Марш напоље, бандо покварена!"
Живимо у демократији без народа.
Излаз је демократија без политичара.
Poslednja izmena:



