paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
postovani..!!!
dokle vise..??
dokle price o nemanju alternative za ulazak u EU..?? dokle vise price za neophodan ulazak u NATO..??
pa mogu ljudi da razmislim da neka partija ima ubedljivu vecinu pa iz toga misli da ima pravo da odlucuje u ime cele zemlje...ali u sadasnjim uslovima kada su vecina partija usmerene na preuzimanje vlasti po svaku cenu...gde se ne preza ni da se partiski programi koji su vazili na izborima potpuno zanemare ako je to u cilju stvaranja vladajuce koalicije...a sve se to lepo uvije u slatku oblandu prema narodu---cesto se pitam sta je tu DEMOKRATSKO..??
sticem utisak da su prozapadne marionete toliko potplacene i toliko im je dato odresenih ruku samo da stvore vladajucu koaliciju koja ce garantovati dolazak na vlast...podmicivanjem ili ucenom koalicionih partnera i dalje se ostaje na vlasti...zato i imamo politicku scenu u srbiji kakvu imamo...
pitam se na kraju---odakle ijednoj partiji pravo koja osvoji jedva 30-tak % glasova da odlucuje o sudbini cele srbije..??
dokle vise..??
dokle price o nemanju alternative za ulazak u EU..?? dokle vise price za neophodan ulazak u NATO..??
pa mogu ljudi da razmislim da neka partija ima ubedljivu vecinu pa iz toga misli da ima pravo da odlucuje u ime cele zemlje...ali u sadasnjim uslovima kada su vecina partija usmerene na preuzimanje vlasti po svaku cenu...gde se ne preza ni da se partiski programi koji su vazili na izborima potpuno zanemare ako je to u cilju stvaranja vladajuce koalicije...a sve se to lepo uvije u slatku oblandu prema narodu---cesto se pitam sta je tu DEMOKRATSKO..??
sticem utisak da su prozapadne marionete toliko potplacene i toliko im je dato odresenih ruku samo da stvore vladajucu koaliciju koja ce garantovati dolazak na vlast...podmicivanjem ili ucenom koalicionih partnera i dalje se ostaje na vlasti...zato i imamo politicku scenu u srbiji kakvu imamo...
pitam se na kraju---odakle ijednoj partiji pravo koja osvoji jedva 30-tak % glasova da odlucuje o sudbini cele srbije..??

Bravo!!!