Quantcast

Alex Gleason - Biblija i Ravna Zemlja

aeternum

Iskusan
Poruka
5.062
U pravu si, sve je to mislim nekakav globalni eksperiment, gde se verujem precizno statistički obrađuju podaci i unose u njihovu bazu podataka.
Koliko danas ljudi ubediš da je zemlja RAVNA PLIČA, na planeti ? Da li njihov broj raste ? Ili opada, nedajbože?
Probni balon, udica ? Da vidimo koliko će se na nju uhvatiti somčića ?

Pa ako uspemo da im proguramo jednu ovakvu "istinu" proguraćemo im sutra BILO ŠTA.

Setimo se samo one američke sekte, gde je GURU ubedio sledbenike da popiju otrov ?

Računaju, ako veruješ u ravnu zemlju, poverovaćeš i u RAJ ?
Ako poveruješ u RAJ, lako će te ubediti i da tamo odeš pre vremena ?

Globalisti nastoje na sve moguće načine da smanje populaciju na Planeti, mislim ova priča je baš globalna, i nije za zanemarivanje.
Tako je.
Ceo svet je u vlasti Zloga, ovaj sistem je Satanin.
A on zeli da ljude drzi u lazima i zato im daje te lazne idej eda bi ih drzao u lazima i tako manipulisao.

1 Jovanova 5:19 Mi znamo da potičemo od Boga, a ceo svet je u vlasti Zloga.
20 Ali znamo i da je Sin Božji došao i dao nam razum da možemo upoznati istinitog Boga...

Poruka
5.831
Tako je.
Ceo svet je u vlasti Zloga, ovaj sistem je Satanin.
A on zeli da ljude drzi u lazima i zato im daje te lazne idej eda bi ih drzao u lazima i tako manipulisao.

1 Jovanova 5:19 Mi znamo da potičemo od Boga, a ceo svet je u vlasti Zloga.
20 Ali znamo i da je Sin Božji došao i dao nam razum da možemo upoznati istinitog Boga...
Ma vidim ja da ovo nisu čista posla, mnogo je nepravde, nasilja, jada i bede na ovom svetu.

I pored toliko crkvi, džamija, sinagoga i dr. :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.