Alen Islamović ulazi u politiku, ogorčen je zbog migranata

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.036
Alen Islamović ulazi u politiku, ogorčen je zbog migranata

Pevač Alen Islamović pridružio se prvom gradonačelniku Bihaća Emdžadu Galijaševiću i njegovoj Novoj inicijativi i obelodanio početak svoje političke karijere. Naime, uveren je da će svojim iskorakom u političke vode rešiti najveći problem rodnog grada Bihaća, a to su po njemu migranti.


"Nemam ništa protiv tih ljudi, žao mi ih je, ali moraju poštovati običaje grada u koji su došli. Umesto toga Bišćani toljagama čuvaju vlastite stanove i kuće, a ovi su kraljevi noći. Oni vladaju, a Bišćani moraju biti naoružani. Naši političari ne rade ništa, umesto da zaštite građane, nečinjenjem su uneli strah i neizvesnost u Bihać", rekao je za 24 sata Islamović te dodatno objasnio da je BIhać tri i po godine u izolaciji jer se građani skrivaju od migranata.

"Provaljuju u vikendice, stanove. Pale i pljačkaju. Mog bubnjara Igora Pečenkovića pretukli su u haustoru jer ih je pokušao sprečiti u provali u komšijin stan. Šakama i šipkama polomili su mu ruke i nekoliko rebara", tvrdi Alen i obećava - ako pobede na izborima, da će odvesti deset hiljada Bišćana u Brisel da im tamo zapevaju.


"Želim pomoći Bišćankama i Bišćanima da se ulice našeg grada ponovo vrate građanima Bihaća, da im se vrati sloboda šetnja, sloboda konzumiranja reke Une, sloboda svega onga što je nekad bilo. Putujem svetom, ali često sam u Bihaću, imam svoje poljoprivredno dobro i svoja imanja i ja moram imati stražare da sve to čuvaju, i objekte i kuće od migranta. To je sve prevršilo svaku meru", tvrdi pevač za Avaz.

Nakon njegovih izjava, reakcije su podeljene.


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=26&nav_id=1688209

Metalniiiiiiiii, radniciiiiiiiiiiii!!!:bravo::bravo::bravo:
 
Alen Islamović ulazi u politiku, ogorčen je zbog migranata

Pevač Alen Islamović pridružio se prvom gradonačelniku Bihaća Emdžadu Galijaševiću i njegovoj Novoj inicijativi i obelodanio početak svoje političke karijere. Naime, uveren je da će svojim iskorakom u političke vode rešiti najveći problem rodnog grada Bihaća, a to su po njemu migranti.


"Nemam ništa protiv tih ljudi, žao mi ih je, ali moraju poštovati običaje grada u koji su došli. Umesto toga Bišćani toljagama čuvaju vlastite stanove i kuće, a ovi su kraljevi noći. Oni vladaju, a Bišćani moraju biti naoružani. Naši političari ne rade ništa, umesto da zaštite građane, nečinjenjem su uneli strah i neizvesnost u Bihać", rekao je za 24 sata Islamović te dodatno objasnio da je BIhać tri i po godine u izolaciji jer se građani skrivaju od migranata.

"Provaljuju u vikendice, stanove. Pale i pljačkaju. Mog bubnjara Igora Pečenkovića pretukli su u haustoru jer ih je pokušao sprečiti u provali u komšijin stan. Šakama i šipkama polomili su mu ruke i nekoliko rebara", tvrdi Alen i obećava - ako pobede na izborima, da će odvesti deset hiljada Bišćana u Brisel da im tamo zapevaju.


"Želim pomoći Bišćankama i Bišćanima da se ulice našeg grada ponovo vrate građanima Bihaća, da im se vrati sloboda šetnja, sloboda konzumiranja reke Une, sloboda svega onga što je nekad bilo. Putujem svetom, ali često sam u Bihaću, imam svoje poljoprivredno dobro i svoja imanja i ja moram imati stražare da sve to čuvaju, i objekte i kuće od migranta. To je sve prevršilo svaku meru", tvrdi pevač za Avaz.

Nakon njegovih izjava, reakcije su podeljene.


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=26&nav_id=1688209

Metalniiiiiiiii, radniciiiiiiiiiiii!!!:bravo::bravo::bravo:

Браво за Алију Исламовића!
 
Браво за Алију Исламовића!
Ali ovaj deo njegove priče je stvatno alarmantan.

„Проваљују у викендице, станове. Пале и пљачкају. Мог бубњара Игора Печенковића претукли су у хаустору јер их је покушао спречити у провали у комшијин стан. Шакама и шипкама поломили су му руке и неколико ребара“, тврди Ален и обећава – ако победе на изборима, да ће одвести десет хиљада Бишћана у Брисел да им тамо запевају.
 
Za nas koji smo pratili IZVRSNU, verovatno i najbolju do sada, temu o ratu u Siriji (i Iraku, ali pretezno je akcenat bio na Siriji) ovo nije nikakvo iznenadjenje.

Naime, ta teroristicka banda, olicena u onome sto je bio (?) ISIS, ne razlikuje zapravo previse muslimane od nemuslimana. Stavise, moguce da su cak i gori prema muslimanima koji ne zadovoljavaju njihove kriterijume.

Ovo je trebalo da bude nauk svim nasim muslimanima (na prostorima ex-Yu) kako ce proci sa tim migrantima. Mi hriscani, NADAM SE, to dobro znamo.

Prema tome ovo je krajnji moment za sve nas ovde u kolonijama u koje planiraju da nam uvale migrante da se tome odupremo - DOK JOS MOZEMO.

Ja stalno pisem - KADA I NAJVECOJ BUDALI BUDE JASNO STA JE TACNO PLAN GLOBALISTICKIH SVINJA BICE VEC PREKASNO.

Ugledajmo se na Madjarsku, Sloveniju i Hrvatsku - STOP MIGRANTIMA!!! NECEMO MIGRANTE!!!
 
Poslednja izmena:
to se slažem...i ne samo Pakistan

Da. Indija dobije 15 miliona godisnje. A za Banglades niko nema pojma.

Egipat godisnje dobije preko 2 miliona st a 94% Egipta je pustinja. Njima fali plodne zemlje. To ce naci na Balkanu

Nigerija ce dobaciti 450 miliona st fo 2050. Nemaju oni kapaciteta za toliku populaciju. Masa ce da nagrne ka Evropi.

Bela rasa je pred nestankom
 
Da. Indija dobije 15 miliona godisnje. A za Banglades niko nema pojma.

Egipat godisnje dobije preko 2 miliona st a 94% Egipta je pustinja. Njima fali plodne zemlje. To ce naci na Balkanu

Nigerija ce dobaciti 450 miliona st fo 2050. Nemaju oni kapaciteta za toliku populaciju. Masa ce da nagrne ka Evropi.

Bela rasa je pred nestankom
realno gledajući...taj višak stanovništva mora da krene negde ili će biti ratova...
 
realno gledajući...taj višak stanovništva mora da krene negde ili će biti ratova...

Pa vec su u pokretu ka Evropi. U buducnosti ce biti samo intenzivnije.

Bice i sukoba. Ali balkanski narodi su stari i istroseni i ne mogu se odupreti. Bice izgenocidisani od ovih tzv migranata

Pa i samom Pakistanu i slicnim drzavama je u interesu da se sele ti ljudi i da se smanje tenzije kod njih na lokalu

Egipat je poceo raditi na tome. Pomaze iseljavanju svojih stanovnika kako bi smanjio pritisak
 
U sukobu kod Cazina podlegao i treći migrant

U sukobu kod Cazina podlegao i treći migrant
Foto: Ilustracija | U sukobu kod Cazina podlegao i treći migrant
N.N.28.05.2020 21:26
CAZIN - U mjesu Šturlići kod Cazina, danas oko 17 sati došlo je do velikog sukoba migranata. Prema prvim informacijama stradala su dva migranta. Međutim, kako saznaje "Avaz", od povreda zadobijenih u tuči preminuo je i treći migrant.

Više migranata je povrijeđeno, a na terenu su tužioci, policija i Hitna pomoć.
U međuvremenu, na Facebooku je objavljena prva fotografija s lica mjesta. Na njoj se vide dva tijela prekrivena dekama i grupa migranata u pozadini.
Koliko je ozbiljna migrantska kriza u BiH, a pretežno na području Unsko-sanskog kantona, gdje je najveći broj migranata bio godinama stacioniran, govori i zvanični policijski podatak da su ilegalni migranti tokom 2019. godine počinili čak 205 krivičnih djela.
Prema njegovim riječima, neka od krivičnih djela su ubistva, silovanja, pokušaji ubistva, tuče i teške krađe. Migranti koji najviše čine krivična djela dolaze iz Alžira, Maroka, zatim Pakistana i Avganistana.
 

Back
Top