Александру је напао мигрант: Маснице и подливи на лицу

Ovi po Sarajevu samo loču alkohol,i vise u kladionici. U burekdzinicama u srpskom djelu SA viđao sam ih da jedu burek. Kod nas je burek svinjetina/junetina. Jedu i pljeskavicu koja je svinjska.
Pa ja Bosnjake ni ne gledam kao neke muslimane, kao sto ih uostalom ni Arapi ne gledaju tako.
Mislim da je medju Bosnjacima nekakav novopeceni, tvrdi nacionalizam, daleko zastupljeniji od islamizma.

Pazi npr. ovo:


:mrgreen:
 
previše gledaš jednostrano...ako zapadne službe narede hrvatima, mađarima iili političarima u RS...svi moraju da slušaju bez pogovora...iz raznih razloga

Republika Srpska i Hrvatska bi bile talijanske/becke/madjarske provincije da nije bilo Srbije i Srbijanaca... I sad dodje bosanac i vredja Srbiju.. Ne znam odakle mu pravo i zasto se to tolerise.. Srbija je uprkos kretenskoj vlasti jedna ozbiljna evropska drzava sa dugom demokratskom i drzavotvornom tradicijom, sa istorijom prepunom heroja i stradanja... Rep. Srpska i Hrvatska nam nisu ni za crno ispod nokta, najobicnije imitacije i spadala.. Ovo je ironija i apsurd sta bosanac ovde bulazni
 
Pa ja Bosnjake ni ne gledam kao neke muslimane, kao sto ih uostalom ni Arapi ne gledaju tako.
Mislim da je medju Bosnjacima nekakav novopeceni, tvrdi nacionalizam, daleko zastupljeniji od islamizma.

Pazi npr. ovo:


:mrgreen:
Mislio sam na migrante. Ima ih i po Istočnom Sarajevu. Dolazim u burekdzinicu ,kad ispred mene migrant pokupi sav burek. Htjedoh mu reći ; mister inside you have rok rok 🐷,ma reko neću. Dođu nekad u roštiljnice njopaju pljeskavicu. Ne djeluju mi zabrinuto. Po Sarajevu,čujem da su ih lokalni muslimani zvali u dzamiju,no rijetko ko je otisao. Pune su ih kladionice. Ako vako krenu imaju da uvedu Pendzab ligu🤣. Kalkuta - Mombaj 1x
 
Republika Srpska i Hrvatska bi bile talijanske/becke/madjarske provincije da nije bilo Srbije i Srbijanaca... I sad dodje bosanac i vredja Srbiju.. Ne znam odakle mu pravo i zasto se to tolerise.. Srbija je uprkos kretenskoj vlasti jedna ozbiljna evropska drzava sa dugom demokratskom i drzavotvornom tradicijom, sa istorijom prepunom heroja i stradanja... Rep. Srpska i Hrvatska nam nisu ni za crno ispod nokta, najobicnije imitacije i spadala.. Ovo je ironija i apsurd sta bosanac ovde bulazni
velika je igra u pitanju...a iza te igre stoje mnogo ozbiljniji igrači od hrvatske ili mađarske
 
Pa ja Bosnjake ni ne gledam kao neke muslimane, kao sto ih uostalom ni Arapi ne gledaju tako.
Mislim da je medju Bosnjacima nekakav novopeceni, tvrdi nacionalizam, daleko zastupljeniji od islamizma.

Pazi npr. ovo:


:mrgreen:
Волео бих чути мишљење нашег експерта за ислам на ову тему @The Rise of Jagg
 
Republika Srpska i Hrvatska bi bile talijanske/becke/madjarske provincije da nije bilo Srbije i Srbijanaca... I sad dodje bosanac i vredja Srbiju.. Ne znam odakle mu pravo i zasto se to tolerise.. Srbija je uprkos kretenskoj vlasti jedna ozbiljna evropska drzava sa dugom demokratskom i drzavotvornom tradicijom, sa istorijom prepunom heroja i stradanja... Rep. Srpska i Hrvatska nam nisu ni za crno ispod nokta, najobicnije imitacije i spadala.. Ovo je ironija i apsurd sta bosanac ovde bulazni

Prestani guslat mitove i bajke i reci nešto na temu migrantske krize. Čovjek je lijepo rekao da nije normalno da ti se gomila nepoznatih ljudi vrzma po Srbiji bez ikakvih dokumenata a ti odmah udario u gusle
 
Isilovci vam tuku žene, uskoro će vas izbacivat iz vlastitih kuća naglavačke. Čovjek vam je lijepo rekao da ste pič.ke što to dopuštate i da se tako nešto u R. Srpskoj ne može dogodit.

Jeste, svi su pic.ke i Francuzi i Nemci i Svedjani samo ste vi bosanci i hrvati snazni i hrabri..
 
Pa onaj čiča što je u RS rebnio Isilovca je hrabar čovjek. Ne da na svoje. Ti i tebi slični ste kukavice kada dopuštate da vam munđosi tuku žene.

Ne nismo mi kukavice nego vi iskompleksirani i vecito ljubomorni cekate svaku mogucu priliku da na najbanalniji nacin ponizite Srbe. Ako smo mi kukavice onda su i Francuzi i Nemci poput nas.. Samo ne znam kako onda takve pic.kice Srbi, Francuzi i Nemci pobedise tolike ratove i ispisase istoriju a hrvatska i republika srpska se juce ispilile... Pic.ke ste vi hrvati i bosanci sto ste cekali ravno hiljadu godina da dodje Srbijanac da vas oslobodi, koji je morao krvariti i za svoju i za vasu slobodu
 
Ne nismo mi kukavice nego vi iskompleksirani i vecito ljubomorni cekate svaku mogucu priliku da na najbanalniji nacin ponizite Srbe. Ako smo mi kukavice onda su i Francuzi i Nemci poput nas.. Samo ne znam kako onda takve pic.kice Srbi, Francuzi i Nemci pobedise tolike ratove i ispisase istoriju a hrvatska i republika srpska se juce ispilile... Pic.ke ste vi hrvati i bosanci sto ste cekali ravno hiljadu godina da dodje Srbijanac da vas oslobodi, koji je morao krvariti i za svoju i za vasu slobodu

Guslaš pa guslaš 📴
 
Ne nismo mi kukavice nego vi iskompleksirani i vecito ljubomorni cekate svaku mogucu priliku da na najbanalniji nacin ponizite Srbe. Ako smo mi kukavice onda su i Francuzi i Nemci poput nas.. Samo ne znam kako onda takve pic.kice Srbi, Francuzi i Nemci pobedise tolike ratove i ispisase istoriju a hrvatska i republika srpska se juce ispilile... Pic.ke ste vi hrvati i bosanci sto ste cekali ravno hiljadu godina da dodje Srbijanac da vas oslobodi, koji je morao krvariti i za svoju i za vasu slobodu
Bog vas u šumu okreno terajte tu gamad iz države!
 
previše gledaš jednostrano...ako zapadne službe narede hrvatima, mađarima iili političarima u RS...svi moraju da slušaju bez pogovora...iz raznih razloga
Aj da vidimo.
To ko fol vama neko naredio.
Zinula je Prvorođenom guz.ica za pare koje eU daje budalama da upropaste svoju zemlju migrantima.
 
Svi ti migranti uopšte ne treba da uđu u Srbiju.
Vi ljudi ste bolesni.
Koga vi da oblačite i hranite na KiM u Srbiji ima sirotinje koja gladuje vi bi hranili ISILovce.
Pa omate li vi oči,vidite lišta druge zemlje rade?
Nije isto kad te bombarduju par meseci iz vazduha i rat na zemlji kad padaju glave u frontalnoj borbi godinama.
Ne znaju oni sta je rat, zaboravili koliko i ostale zemlje koje su zadnji put ratovale ‘45.
To je ta razlika u odnosu prema drzavi izmedju Hrvatske i Srbije.
Samo budala ratuje na svojoj teritoriji ali izgleda da je to jedini nacin da se taj osvesti, nazalost.
U Izraelu sve zene sluze vojsku 2 godine (muskarci 3), a Srbi raspustili vojsku i osnovali “navijače” na Balkanu. :lol: Koliko moras biti glup
 
Pa nemaju viljuske i kasike ( viljuska bi tu bila ubojitija od kasike), ali brate, lupetati o ubojitom oruzju zvanomzilet zaista je dno.
Kasika ljudima nije ubistvena, pa nije pretnja....ovde pricamo o onome sto mozes da nosis a da se ne racuna u oruzje a da je ubitacno..
Uzmi bilo kog policajca da me pretrese i nadje kasiku i pitace sta ce ti ovo a da nadje noz ili viljusku, pitace, gde si ti krenuo....
Zileti su jedno vreme bili dozvoljeni i u avionu da ih nosis u licnom prtljagu, mozda su jos uvek dozvoljeni....ili negde samo bicevi a negde i zileti...
 
Да се брије, није хтео да личи на муџахедина, али овима нашима никад угодити...
Placam brijanje i sisanje emigrantu i plus dobije micikanu od ovih nasih napaljenih droca....i od mene gratis onaj sprej za presecanje zice na Madjarskoj granici...a za prevoz nek se snadje sam, to je vec nezakonski da mu ja organizujem...Ustvari ima karticu pa nek plati bus....
 
Zbog takvih idiota kao ti i tebi sličmima nam se ovo i dešava!
Нема потребе за таквим речником Нецо Шмецо.
Ја бих пре рекао да се све то дешава због идиота попут тебе, а имам да понудим и необорив аргумент:
Гласао си и активно подржаваш власт која спроводи такву мигрантску политику.
 

Back
Top