Quantcast

Александру је напао мигрант: Маснице и подливи на лицу

Mr.Infinity

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.514
Нема потребе за таквим речником Нецо Шмецо.
Ја бих пре рекао да се све то дешава због идиота попут тебе, а имам да понудим и необорив аргумент:
Гласао си и активно подржаваш власт која спроводи такву мигрантску политику.

Drugi bi radili to isto.

zlatko01

Elita
Poruka
21.416
Aj da vidimo.
To ko fol vama neko naredio.
Zinula je Prvorođenom guz.ica za pare koje eU daje budalama da upropaste svoju zemlju migrantima.
više nisu tu pare u pitanju..Pizdoustom je verovatno i glava u pitanju...AMERIČKE I BTITANSKE SLUŽBE NE DAJU NIKAKVE PARE, ONI UZIMAJU PARE...A IZDAJNIČKA GARNITURA DOBIJA PRAVO DA PLJAČKA SOPSTVENI NAROD

zlatko01

Elita
Poruka
21.416
više nisu tu pare u pitanju..Pizdoustom je verovatno i glava u pitanju...AMERIČKE I BTITANSKE SLUŽBE NE DAJU NIKAKVE PARE, ONI UZIMAJU PARE...A IZDAJNIČKA GARNITURA DOBIJA PRAVO DA PLJAČKA SOPSTVENI NAROD
još da dodam...verujem da je Pizdousti, određen da stavi potpis na priznanje kosova...da lično dočeka albina kurtija na beogradskom aerodromu...pre sam tipovao na karakondžulu anu brmbaliju

Mr.Infinity

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.514
Не лажи, неке странке се отворено противе мигрантској политици републичких и локалних власти.

Sve te stranke su deo sistema. Samo im je sada to zgodan arhument protiv ove vlasti. Zar je moguće da ste toliki teletabisi da to ne vidite?

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.762
ne znam koliko imaš godina, kakvu je podršku imala SRS u Srbiji i srpskim krajevima...i evo pogledaj epilog priče...najveći šljam ispadoše radikali...čedomir jovanović je patriota u odnosu na napredne radikale...on nikada nije krio da je običan izdajnik
Moguće.Sve je u Srbiji moguće.Nažalost.
Nastradaćete ljudi.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.762
Masovnim demonstracijama kao u Francuskoj.
Narod će sam iznedriti vođu.
U suprotnom čeka vas rat unutar Srbije.
Ja sam ovde bio otvorio temu gde hrvatski intelektualac navodi razloge zašto će se EU raspasti.Bitan razlog su i migranti.
Pre nego sam otvoreni sukob počne.Zlostavljanje domaćeg stanovništva će se podići na nepodnošljivu lestvicu.
Počeće da se pojavljuju manje ili više militantne i organizovane grupe domaćeg stanovništva koje će na teror uzvratiti terorom.Vlast će stati na stranu migranata.To će samo učiniti da te grupe postanu još snažnije.Dalje sve teče samo po sebi.Proglašavanje slobodnih teritorija.Anarhija. ...

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.762
Sad ce Darko Trifunovic, Jelena Milic, komsija i ostali anti srpski placeni kreteni botovi da optuze Aleksandru da je rasista.
Ne pali ta priča sa rasizmom.
Taj izraz su bukvalno dobili od poslodavca da ga koriste.
Boli nekoga u Srbiji ona stvar kad mu kažeš da je rasista.
To im je univerzalno uputstvo koje ima prolaz u Nemačkoj,Švedskoj.Ovde je to smešno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.