Aleksandre Vučiću nikada nećeš biti kao Slobodan Milošević!

Da li je zaista Aleksandar Vučić popularniji čak i od Slobodana Miloševića?

  • DA

    glasova: 14 46,7%
  • NE

    glasova: 16 53,3%

  • Ukupno glasova
    30
Vučić je sazrio u političara proeuropske orijentacije, koji odmjereno i odgovorno vodi državu, i kao takav je pouzdan i poželjan partner svim državama u okruženju, vodeći umjerenu politiku usmjerenu na povećanje povjerenja i suradnje sa svima koji tu suradnju očekuju i prihvaćaju, pritom ne zaboravljajući primarni interes srpskog naroda, a to je približavanje Srbije euroatlantskim organizacijama.

I zato, u ime europske Hrvatske, čestitamo gospodinu Vučiću, i očekujemo napredak u hrvatsko-srpskim odnosima, što će, nadajmo se, na kraju rezultirati ulaskom Srbije u EU i NATO, čime će se granice Srbije izbrisati i ona će kao ravnopravan partner postati dio velike euroatlantske obitelji nacija.

Hahahaha :worth:
Bravo,bravo,bravo.... To je to što sam uvek govorio za SNS i HDZ!!!

Sendvičari na aparatima...
 
Чим преуреди Државу по својој мери, нико то неће смети пипнути !

Биће Држава као Музеј.

То не знам, али морам да кажем да је мени преокупација тренутно стање у свету.
Како се сад покажемо, тако ће нам бити.
Имао је Вучић грешака, имаће их још, али што се тиче горе поменутог, мислим да за сад добро балансира, и надам се (верујем) да ће у одређеним важним моментима знати/моћи/хтети да донесе праве одлуке за Србију и наше интересе.
Ако се не деси тако, не знам колико ће све остало бити битно.
 
Daj bre Mistik, pa imao si sabornost imao si i ljude od postovanja, imao si i ljude od moci.....i? Neke su pobili, neke izopstili laznim optuzbama, neke prodali neprijateljima i ko je ostao? Pa, ostala je gamad koja drzi vlast i ni jedna ni izabrana ni postavljena saborna vlast ne moze da vlada protiv kriminalaca....

Па да, али прво иде свеопшти народни устанак, па пуч одгоре, итд...

Како мислиш успоставити саборност међу криминалцима, ако не дође до прочишћења исквареног народа ?
 
Када прочитају шта пишеш, ја верујем да ће теби поверовати да си озбиљно поремећен. Ту немам трунку сумње. Иначе зашто мислиш да неко са дипломом аутоматски има статус више расе у односу на некога ко нема диплому. Узмимо хипотезу да ти имаш диплому а ја не. Ти и даље пишеш као ментални болесник, ја ти и даље пишем рационално.

Ne nego će da kažu kako ti nemaš pokriće za svoje tvrdnje.

Nemam ništa protiv da pišeš šta god hoćeš.Problem je u tome što ti pišeš o ekologiji kao da imaš završen "Šumarski fakultet" i o ekonomiji kao da si završio "Ekonomski fakultet". ..:sad2:

Eto koliko si u stvari "racionalan"... Ti druže živiš u paralelnom svetu i što pre budeš prihvatio realnost,da treba da se lečiš i redovno uzimaš terapiju,tek tada ćeš spoznati pravog sebe ko si šta si...
 
Aleksandar vucic je unapredjena citaj Dacic verzija Slobodana Milosevica....Primena nauke na vladanje u Srbiji koje se pokazalo kao dobra formula...iliti Srbija se probudila iz anestezije socijalizma i oplela po kriminalu....prvo primetno vladanje pocinje 2008. godine ustrojavanjem policije kao drzavne institucije....a verovatno prethodi ustrojavanje DB jer koliko se secam tih godina je kriminalac Pitic tzv guverner narodne banke presao na svoju francusku teritoriju....
 
Драго ми је да читаш километре мојих уписа, то се зове школовање и онда можда још има наде за тебе. Дакле ја професор, ти ученик. Што ме више читаш и прихватиш, то су ти веће шансе да постанеш нормалан.

Narodna izreka kaže da i od budale može nešto da se nauči.Nažalost kod tebe nisam našao ništa smisleno.

Jbg ispada na kraju da to radim iz sažaljenja.:sad2:
 
Ne nego će da kažu kako ti nemaš pokriće za svoje tvrdnje.

Nemam ništa protiv da pišeš šta god hoćeš.Problem je u tome što ti pišeš o ekologiji kao da imaš završen "Šumarski fakultet" i o ekonomiji kao da si završio "Ekonomski fakultet". ..:sad2:

Eto koliko si u stvari "racionalan"... Ti druže živiš u paralelnom svetu i što pre budeš prihvatio realnost,da treba da se lečiš i redovno uzimaš terapiju,tek tada ćeš spoznati pravog sebe ko si šta si...

Добро, замисли да се лечим, да сам узео терапију, да сам мало нормалан, какве везе има моје образовање, за које не знаш какво је, што ти држим лекције из економије. Јер видим да не знаш како нешто функционише. Управо ти ниси напао ниједан аргумент, већ је твој аргумент била тврдња да ја немам диплому из економије и онда то што сам написао нема важност.

Знам да ти је тешко да схватиш, али ако си иоле функционална јединка, као што ниси, постоји нешто што се зове општа култура, информисаност и функционална писменост. Ово последње значи да није довољно само што знаш да препознаш слова и срочиш речи, већ да схватиш нешто што је написано. Дакле када постоји текст са економском темом у новинама и на интернету, није довољно само да прочиташ речи, већ да скапираш шта је неко хтео да каже.

Економија јесте наука, као што је и медицина наука, али неке основне економске и медицинске законитости схватиће свако и то да не мора да буде доктор. Знам да ти није јасно, али то не значи да не треба да ти нацртам до краја. Тако ти и даље нудим бесплатно школовање. Запрати ме за још савета.

Narodna izreka kaže da i od budale može nešto da se nauči.Nažalost kod tebe nisam našao ništa smisleno.

Jbg ispada na kraju da to radim iz sažaljenja.:sad2:

Да и од будале нешто може да се научи, али будала никада не може да научи. Тако да то што ниси научио, опет више говори о теби. Не брини и даље ти спремам бесплатне лекције. Никад не губим наду, без обзира колико си безнадежан случај.
 
Цобе је био само у притвору,
овај други ће бити и у затвору.
Тако сте писали и пре избора: затвор, лустрација, ..... па испушисте и овај пут а пушиће те још 5 година.
А када буде решио да преда палицу било ком, тада ће ви пушачи да се међусобно искрвите. Наравно, ко ће да је приграби. Баш као на свадби када млада баци свадбени венчић међу удаваче па настане грабеж.
Дуго чекате и увек - ништа.
 
To su bratske partije.
Naravno!
3.jpg


Ljudi šta vam je? Glasajte za Slobu u anketi... Jel treba sada da nam dođe preko 2,1 miliona članova/ degenerika (koje je AV poslao na Krstaricu) pa da preokrenu rezultat? Jel to hoćete? :D

Ja ne sumnjam da ta dijabola kao što prati sve društvene mreže dolazi povremeno i ovde...
 
Тако сте писали и пре избора: затвор, лустрација, ..... па испушисте и овај пут а пушиће те још 5 година.
А када буде решио да преда палицу било ком, тада ће ви пушачи да се међусобно искрвите. Наравно, ко ће да је приграби. Баш као на свадби када млада баци свадбени венчић међу удаваче па настане грабеж.
Дуго чекате и увек - ништа.

Pusti ti "lustracije" i ostale liberalske floskule.. Nego ja tebe da pitam ovako kao SNS-ovca...

1)Kako ceniš politiku Slobodan Milošević VS Aleksandar Vučić?

2)Da li se zalažeš za ulazak Srbije u EU i saradnju sa NATO?

3) Da li si životom spreman da braniš predsednika?

Ovo treće mi je najvažnije.Jel znaš zašto...Zato što smo mi stari socijalisti (levičari) bukvalno hteli da ginemo za njega,pa čak i kad je bio onaj haos ispred vile "Mir".O mitinzima nakon njegovog hapšenja po BG da ti ne pričam.Bulvalno smo bili prepušteni sami sebi,a i tada smo bili k.určeviti (tuča sa aktivistima SPO-a 2002 u Nemanjinoj) pod DOS-ovskim režimom.

Aj odgovori leba ti.
 
Naravno!
3.jpg


Ljudi šta vam je? Glasajte za Slobu u anketi... Jel treba sada da nam dođe preko 2,1 miliona članova/ degenerika (koje je AV poslao na Krstaricu) pa da preokrenu rezultat? Jel to hoćete? :D

Ja ne sumnjam da ta dijabola kao što prati sve društvene mreže dolazi povremeno i ovde...

Ljudi ja sam se malo zeznuo u proračunu.SNS nema 2 miliona članova već 750.000 hiljada.

Kada se oduzmu glasovi i SPS-a i SRS-a koji su ga podržali na izborima, Aleksandar Vučić bi dobio jedva 1 500 000, što je strahovit pad u odnosu na poslednje izbore!!!!

Auuuu pa ovaj Aleksandar Vučić je veći pajser nego što sam mislio.Njemu pada podrška!
 
Naravno da jeste, Vučić nema znak jednakosti sa Miloševićem, pogotovo mlađim generacijama.
Slobodana Miloševića se novi naraštaju sjećaju kao bivši predsjednika Savezne Republike Jugoslavije koji je pred sudom odgovarao za zločin i umro je od zatajenja srca .
:eek:
Nisu "mladi" uticali na pobedu Aleksandra Vučića već ova "stara garda" koja se klela uz Tita,Slobu,Koštunicu,Đinđića,Tadića i na kraju dođoše do Aleksandra Vučića!
To mnogo govori o ljudima u Srbiji,karakteru i ponašanju uopšte itd...

Neko se proda sendvič,a neko za šampon..
 
Pusti ti "lustracije" i ostale liberalske floskule.. Nego ja tebe da pitam ovako kao SNS-ovca...

1)Kako ceniš politiku Slobodan Milošević VS Aleksandar Vučić?

2)Da li se zalažeš za ulazak Srbije u EU i saradnju sa NATO?

3) Da li si životom spreman da braniš predsednika?

Ovo treće mi je najvažnije.Jel znaš zašto...Zato što smo mi stari socijalisti (levičari) bukvalno hteli da ginemo za njega,pa čak i kad je bio onaj haos ispred vile "Mir".O mitinzima nakon njegovog hapšenja po BG da ti ne pričam.Bulvalno smo bili prepušteni sami sebi,a i tada smo bili k.určeviti (tuča sa aktivistima SPO-a 2002 u Nemanjinoj) pod DOS-ovskim režimom.

Aj odgovori leba ti.
Најпре ја нисам СНС-овац већ сасвим друга опција! Само вас посматрам издалека како тртљате благо речено - без везе.
А да ти одговорим на то треће питање. Ја никада нисам дао заклетву да ћу бранити Председника (било ког) већ само једном да ћу бранити државу. То су радили само глупи четници а краљ их се на крају одрекао. И то сам као добровољац учинио два пута 1995. у време прогона Срба из Хрватске и 1999 у време НАТО бомбардовања Србије. Поштено сам се одужио држави.
А сада ја питам тебе: где си био ти 90-тих осим ако ниси вукао шерпу по авлији?
 
Slobodan Milosevic je koliko god ga mrzeli bio daleko bolji drzavnik nego ovaj danas.

Daleko od toga da nam treba novi Milosevic a ni ovaj sto je sada na vlasti ...
Da nisi ti mislio bih da je neko drugi. De Milosevic drzavnik :P
Vucic je za Milosevica izmislio diplomatiju... mislim ono ratovao,
istamburali nas na svim frontovima, i na kraju podrzao puciste u /Rusiji
pa nam i poslednjeg saveznika oterao...
 
Најпре ја нисам СНС-овац већ сасвим друга опција! Само вас посматрам издалека како тртљате благо речено - без везе.
А да ти одговорим на то треће питање. Ја никада нисам дао заклетву да ћу бранити Председника (било ког) већ само једном да ћу бранити државу. То су радили само глупи четници а краљ их се на крају одрекао. И то сам као добровољац учинио два пута 1995. у време прогона Срба из Хрватске и 1999 у време НАТО бомбардовања Србије. Поштено сам се одужио држави.
А сада ја питам тебе: где си био ти 90-тих осим ако ниси вукао шерпу по авлији?

Prvo nemoj SNS-ovski "patriJoto" da mi se k.urobecaš ovde i da mi lepiš etikete "MI KOJI TRTLJAMO".
Koji to "MI" poltronu Vučićevski?

Sad ću da ti kažem gde sam bio 90-ih kao maloletnik.Bio sam na protestima,trgovima i mostovima sa metom TARGET dok alijansa gore bombarduje.Brat (policajac) je bio dole kod Prizrena,a otac vojno lice pozvan da pomogne...

Jel si za ovo glasao SNS-ovac? Nešto se mnogo nerviraš za jednog "patriotu" kad se spomene IZDAJNIK?
 
И то сам као добровољац учинио два пута 1995. у време прогона Срба из Хрватске и 1999 у време НАТО бомбардовања Србије. Поштено сам се одужио држави.
Bravo šmekeru! Jel si ponosan na Aleksandra Vučića.Za koliko si se prodao NATO kamarili.Nadam seda nije litar ulja,kilogram brašna i šampon? Jel si se za ovo borio? Sve mi diraj al' Vučka mi ne diraj?

NATO-SOFA-sporazum-ilustracija-1.jpg
 
Bravo šmekeru! Jel si ponosan na Aleksandra Vučića.Za koliko si se prodao NATO kamarili.Nadam seda nije litar ulja,kilogram brašna i šampon? Jel si se za ovo borio? Sve mi diraj al' Vučka mi ne diraj?

NATO-SOFA-sporazum-ilustracija-1.jpg
Njegovi glasaci pamte samo onu sliku gde se pozdravlja sa Putinom, a sa Klintonom, e to je morao jer je dobar drzavnik! Legnu 100 e koje zovu "Vuciceve pare" i oni zadovoljni... Sta ces vise?!
 
:eek:
Nisu "mladi" uticali na pobedu Aleksandra Vučića već ova "stara garda" koja se klela uz Tita,Slobu,Koštunicu,Đinđića,Tadića i na kraju dođoše do Aleksandra Vučića!
To mnogo govori o ljudima u Srbiji,karakteru i ponašanju uopšte itd...

Neko se proda sendvič,a neko za šampon..
Neki daju i đabe , ako je prava stvar u pitanju:kafaz:

Ma oni koji su se kleli u Tita već odavno ne miriši na ovom svijetu.

Pokušavam uvijek da shvatim, što u ovakvim raspravama odete tako daleko.
 

Back
Top