"Aleksandre Martinoviću, ja sam Anita Mančić. Nemam decu i sebe smatram neuspešnim čovekom, ali vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek"

anita je politicki extremista i ds taliban. glumica! ha, ha, ha

sad eto prodaje licnu anamnezu, pateticno, ali i neuspesno

i sam sam imao tu problematiku, i to kad se lacalo po 5.000 maraka. pa se ne osecam pogodjeno izjavom martinovica

martinovic je taj dan vodio bitku sa malom agresivnom grupom, koja je svakakve bljuvotine sebiu dozvolila. on je kao srpski vitez dostojno suprostavio i to mu je jedina `krivica`

martinovic se nije obratio narodu srbije nego malog grupi u skupstini, i tu ih je pogodio u epicentar. namisrisani, u lakovanim cipelicama, setaju pudlice i bisoane. sve je tacno

Ovde je sve prljavo.. od prosvete gde direktor mora biti lojalan ili član,... do umetnosti, gde se osuđuju najbolji glumci..
I ako je već ova tema ispolitizovana da pitam :
Zašto je svaka vlast duža od jednog mandata, a da nije ispunila predizborna obećanja ?

Šta je to nama bitnije od date reči, od obeċanja? Nova obećanja ?
Prljavština ? Svaka je sve prljavija jer samo najprljavija pobeđuje..

Hvala ti jer si mi ovim postom rešio misteriju zašto vlast favorizuje one koji na izgled imaju niže reference

Država je ozbiljna rabota i ukoliko ne postoji jedinstvo tj ako svaka vaška obaška i sprovodi svoje fix ideje od države nema ništa

Očigledno je da usled toga što mnogi ne razumeju principe zajednice kolektiviteta i kojima je individualizam na prvom mestu svoje "izuzetnosti" stavljaju u službu tuđih interesa

Zbog toga često nastupaju sa pozicija žrtve i sa sobom povlače slične

Tako je i ova glumica našla za shodno da se oglasi i ako ni u kom slučaju ona nije bila tema

Uzgred smatram da je ova opomena ovom pripadniku vladajućih sasvim poželjna, i previše je ljudi u ovoj državi koji su spremni da osude ljude bez dece i da ih smatraju nedostojnim članovima društva
Mnogo puta sam čula da se o nekome tako izjašnjavaju i oni iz vlasti i iz opozicije

1688882978467.png
1688882779396.png

1688882907382.png

„Aleksandre Martinoviću, ja sam Anita Mančić. Nemam decu i sebe smatram neuspešnim

čovekom, ali vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek“

1688590203-collage-750x422.jpg

Ministar državne uprave i lokalne samouprave Aleksandar Martinović nedavno je izneo niz

uvreda na račun opozicije, a istom prilikom i uvredio brojne građane koji nemaju decu.

Martinović je tokom jučerašnje sednice ušao u sukob sa predstavnicima opozicije, te ih je

napao da nemaju pravo da budu zastupnici ni roditelja, a ni ubijene dece u školi „Vladislav

Ribnikar“.

Martinović je potom nastavio sa vređanjem opozicije navodeći da se „raduju što se desila

jedna takva nezapamćena tragedija“.

Burne reakcije izazvala njegova izjava kojom je direktno targetirao sve one koji se nisu

ostvarili u ulozi roditelja.

„Ja hranim troje dece, pa šta vi hoćete da kažete da samo vi imate i volite decu?

Hoćete da sada nabrajamo ko od vas niti je u braku niti ima decu, nego umesto dece

hrani kuče, mače i zlatnu ribicu ribicu. Kako vas bre nije sramota“, rekao je Martinović

na sednici.

Ovakva nedolična izjava jednog ministra tokom sednice izazvala je negativne komentare,

a mnoge ličnosti istupile i pružile podršku svima koji su na ovaj način prozvani.Među njima

je i dramska umetnica Anita Mančić, koja se godinama borila za potomstvo i o tome više

puta otvoreno govorila.

Pogledajte ovaj link i izjavu Anite Mančić na tweeter-u...

https://nova.rs/zabava/showbiz/alek...outube&utm_medium=social&utm_campaign=organic

„Aleksandre Martinoviću, ja sam Anita Mančić.
Do juče u parlamentu šljam, a danas se osećam mnogo gore.
Ja nemam decu, pokušavala sam pomoću veštačkih oplodnji da ih dobijem i nisam uspela.
Sebe smatram neuspešnim čovekom, ali vi ste jadni, gadni, bedni, zli nečovek.
Iako do juče nisam imala smisao života, danas ste mi ga dali, a to je da vas upoznam“, rekla je Anita.

:(:(:(
Kako ova može da bude čovek kada je žena? Ovde se opasno brkaju polovi.

da, zanimljivo da to niko nije spomenuo kao argument.

ljudi brzo zaboravljaju. srbi pogotrovo. zato nam se i sve ovo desava.
Tema mi je spojena sa temom o Mančićki iako mislim da posle
ovih komentara na ovoj temi nikad ne bih napisala ovaj svoj post.
Upravo zato sam i otvorila zasebnu temu,jer uvreda Martinovića
nadilazi problem nemanja dece..Ova deca su ubijena i zato ih njihovi
roditelji više nemaju.Nažalost moja tema je pripojena ovoj temi.

Upravo SUPROTNO!
ljudi BEZ DECE se i mogu još boriti za javno i opšte dobro, jer nemaju decu na grbači
i slobodni su da odlučuju po svojoj volji i moralu i savesti
dok ovi SA DECOM moraju da se bore da ih obezbede i da sve urade
da zgrnu što više novca i povlastica dok su 4 godine poslanici
upravi ti sa decom su i najnemoralniji, jer svoj nemoral uvek pravdaju
time da MORAJU DA HRANE DECU!
svi čine zločine i nepočinstva pod izgovorom DA IMAJU DECU!
dodje 50 pripadnika MUP-a izbace staricu na ulicu, jer imaju decu!
sudija ucenje, ima decu!
kraja nema tim ucenema, a ove bez dece barem decom ne možeš ucenjivati!

ako je interes ovih bez dece KRATKOROČNO blagostanje, kako kažeš
interes ovih sa decom je DUGOROČNO blagostajne, što je mnogo gore.
a ovi bez dece su najčešće i moralniji i časniji ljudi. jer ovi sa decom
su sebi sve kočnice otpustili pod izgovorom MORAM DA HRANIM DECU!
To je tačno ako imaš u vidu da nije zabranjeno kandidovanje za poslanika ljudi ispod određenog praga bogastva i jud sa nesvršeno srednom a po mom mišljenju i više škole. Predložena mera je samo jedna u sklopu mnogih pa se primenom isključivo mao šta postiže . Znači samo primenom širokig soektra novih mera biti će pomaka.

Back