Aleksandar Vulin uskoro će biti smenjen s mesta direktora BIA

Ајмо новинарке и новинари ...подржите онога ко вам жевапи дава

marko-djuric-marko-djuric-aplauz.gif
novinari-vucic-(3).jpg

Када за месец дана поднесем званичан захтев за старосну пензију, @Jugoslav Čvarak и ја оснивамо форумски клуб - "За СНС и ХДЗ". Програмска начела клуба су опште позната, а о детаљима коалиционог споразума бићете накнадно обавештени.
Ипак, пуна активност ће почети тек када ми "легне" прва пензија. Сигурно је сигурно. Чваркову је лако, он већ ужива у благодатима еуропске баште, а ја остајем да живим у Србијанији, па морам да будем много опрезнији у вези моје финансијске добробити.
Слоган је већ договорен - "Принципијелност нема алтенативу".

Пљујете по светородној лози Пашића, па још са елементима антисемитизма. Деда му је чувени Титин политички теоретичар Најдан Пашић, један од оснивача ФПН, чији је стриц био Никола Пашић. Мајка Јасна, девојачко Пашић, је по мајци Јеврејка.
Ништа вам није свето.

Слоган је већ договорен - "Принципијелност нема алтенативу".

Slogan toj tvojoj SHNS (SrpskoHrvatskojNaprednojStranci) i stranci od @Jugoslav Čvarak -a da bude "SNIŽENO 66,6% - pre isteka roka trajanja":

Brending-food-waste-2.jpg

Glasači vam se nece zvati sendvicari, posto je vec izlizan termin niti botovi...
Vec ISTEKLI ROKERI I AKCIJAŠI...

...

Пљујете по светородној лози Пашића, па још са елементима антисемитизма. Деда му је чувени Титин политички теоретичар Најдан Пашић, један од оснивача ФПН, чији је стриц био Никола Пашић. Мајка Јасна, девојачко Пашић, је по мајци Јеврејка.
Ништа вам није свето.
Taman da je potomak od Hrista...ostaje cinjenica da je kvislinska debilcina...

...

Slogan toj tvojoj SHNS (SrpskoHrvatskojNaprednojStranci) i stranci od @Jugoslav Čvarak -a da bude "SNIŽENO 66,6% - pre isteka roka trajanja":

Brending-food-waste-2.jpg

Glasači vam se nece zvati sendvicari, posto je vec izlizan termin niti botovi...
Vec ISTEKLI ROKERI I AKCIJAŠI...

...
Одлична идеја! Користићемо је, али уз поштовање твојих ауторских права.
Слободно се придружи. Не смем сам да обећавам, али добићеш сигурно неку функцију "по дубини".

Ништа вам није свето.
Sviraju mi jajca za njegovu lozu i to sto ima jevrejske krvi.
Covek je budaletina i poltron najgore vrste .

Убудуће ћу да будем прецизан у сваком посту, са упутством - иронија - није иронија. Што је сигурно, сигурно је. Овако само раубујем тастере на тастатури са накнадним објашањавањем "шта је писац хтео да каже?". А ко зна да ли ће Вучић да даје попуст и на тастатуре?
N.B. Иронија

Back