Александар Вучић ускоро разговара са Турском колико да наплате Србима за 20 година потрошене струје

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.486
АУТОРСКА
Ускоро следи разговор са Турским власницима енергетике на Косову где су сада они захваљујући Вучићу постали власници и на Северу Косова.
Душан Јањић гостовајући у емисији телевизије НОВА је рекао да ускоро Александар Вучић треба да разговара са Турцима како да налате Србима дуговања за 20 год потрошене струје.Ово постаје да је ИЗДАЈНИК мала реч за овог садашњег председника Србије.

Poruka
15.302
Nesko se zadnjih dana opsjeo strujom kao Tesla.

:rotf:

Dosta vise o toj struji, uzarit ce ti se glava kao sijalica.

Siguran sam da ce gospodin predsjednik Aleksandar Vucic isposlovati oprost duga ili tek simbolicnu naknadu za svih tih dvadeset godina, ali nekima i dalje nece valjati.

Poruka
15.302
Da cujemo glas naroda:

"Ja sam za to (naplatu) pravo da vam kažem, bolje da se plaća", poručuje za Radio Slobodna Evropa (RSE) Dragica, dok njen sugrađanin Dragan kaže da "sve što potrošiš moraš platiti".

"I kada ideš nešto da kupiš moraš da platiš, tako i struju. Dosta je bilo 20 godina (neplaćanja)", kaže on.

Znaci ljudima je pod vladavinom SNS-a postalo neprijatno koliko im je dobro pa su postali zeljni placanja racuna.

Poslednja izmena:

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
90.792
Nesko se zadnjih dana opsjeo strujom kao Tesla.

:rotf:

Dosta vise o toj struji, uzarit ce ti se glava kao sijalica.

Siguran sam da ce gospodin predsjednik Aleksandar Vucic isposlovati oprost duga ili tek simbolicnu naknadu za svih tih dvadeset godina, ali nekima i dalje nece valjati.
Botoslave , imas vaucer od Vucica.

Država daje vaučer od 15.000 dinara: Evo ko ima pravo na to i kako da koristite u Srbiji​

Za relativno bogate i bogate ljude ova mera ne važi​

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...ra-evo-ko-ima-pravo-na-to-i-kako-da-koristite

Znaci ja spadam u relativno bogate :hahaha: koja komedija od drzave.

Mr.Infinity

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.799
АУТОРСКА
Ускоро следи разговор са Турским власницима енергетике на Косову где су сада они захваљујући Вучићу постали власници и на Северу Косова.
Душан Јањић гостовајући у емисији телевизије НОВА је рекао да ускоро Александар Вучић треба да разговара са Турцима како да налате Србима дуговања за 20 год потрошене струје.Ово постаје да је ИЗДАЈНИК мала реч за овог садашњег председника Србије.
Kada ide nova autorska tema?

Poruka
15.302
Botoslave , imas vaucer od Vucica.

Država daje vaučer od 15.000 dinara: Evo ko ima pravo na to i kako da koristite u Srbiji​

Za relativno bogate i bogate ljude ova mera ne važi​

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...ra-evo-ko-ima-pravo-na-to-i-kako-da-koristite

Znaci ja spadam u relativno bogate :hahaha: koja komedija od drzave.
Sumnjas li uopce u to da sam vec ostavio komentar u vezi toga?

:mrgreen:

Ima vec.

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.796
АУТОРСКА
Колико дугују срби јужно од Ибра?

Grossmeister

Zainteresovan član
Poruka
477
АУТОРСКА

Ne može se električna energija besplatno koristiti.

AleksaJ

Elita
Poruka
24.103

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.649
Unistili smo nesku temu :(
Тешко, није њему до теме, него до сопственог џепа. Он би да ждере а да се од мог детета одваја за његово ждрање.
Он је узрок, а не последица.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.