Aleksandar Vučić: Sa ove 3 posledice odmah bi se suočili ako odbijemo plan

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.125
3327704-whatsapp-image-20230123-at-8-41-11-pm-1-ls-s.jpg


Srbija odmah gubi bezvizni režim! Vučić: 3 trenutne posledice ako Srbija ne prihvati plan velike petorke

Srbija je suočena sa 3 ozbiljne posledice ako je prihvati plan, obelodanio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obraćanju naciji.

U drugoj rečenici "velike petorke" saopšteno je: "morate da prihvatite ovaj plan, a ako ne prihvatite novi pregovarački okvir za put ka Evropi" suočićete se:

Pod 1 - sa prekidom evropskih integracija i ukidanjem bezviznog režima.

Pod 2 - sa zaustavljanjem i povlačenjem investicija.

Pod 3 - Sa sveobuhvatnim merama u ekonomskom i političkom smislu koje će naneti veliku štetu Republici Srbiji - kazao je on.


Celokupno obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića pročitajte OVDE.

Vučić je istakao je izneo plan i šta može da se radi, a pod jedan je da Srbija mora da nastavi svoj evropski put.


- Bili bismo ekonomski i politički izgubljeni bez evropskog puta. A da smo bez toga, ne bih pristao da vodim zemlju. Naš plan je da radimo mnogo više i jače. Da radimo na reformama našeg pravnog sistema. Da u svemu pokušamo da budemo najbolji. Sutra imamo sednicu saveta za BDP. Moramo da u svemu budemo najbolji, kao što smo prošle godine 63 odsto investicija privukli, od celog Zapadnog balkana - rekao je Vučić i dodao:

- Ljudi ne treba da brinu, ništa nismo potpisali, nigde nema ni paraf. Ja ću narednih dana pozvati sve predstavnike poslaničkih grupa u Narodnu skupštinu koji žele da čuju, i obavestiću ih kako je sve teklo, šta su namere. Tražićemo značajniju ulogu parlamenta i vlade, to je važno. Ja uvek obaveštavam, i saslušam mišljenje SPC i verskih zajedenica. Pred nama je težak period, i biće potrebno više truda, rada i energije, da bismo sve mogli na najbolji mogući način - dodao je.

(Kurir.rs)
https://www.kurir.rs/vesti/politika/4094016/srbija-odmah-gubi-bezvizni-rezim-vucic-o-pretnjama
_____________________________

Drugim rečima,Aleksandar Vučić traži od naroda i parlamenta 'dozvolu' tj. 'zeleno svetlo' da uradi ono što je naumio i zbog čega je doveden na vlast,a to je da stavi potpis na pomenuti dokument. 🤬

Praktično on ovim priznaje da je vlast SNS-a sa 700.000 i kusur članova parazitska,jer ne ume samostalno da vodi srpsku privredu i podiže BDP bez stranih investicija. Pa gospodine predsedniče, to je bilo očekivano od tebe, ti prvi NEMAŠ NI DAN RADNOG STAŽA U STRUCI, a i ono što ti je upisano u radnu knjižicu van struke je upitno. Šta tek reći za ostatak tvoje kriminalne klike ! 💋
 
Ja bas cekam da napises prvi datum , recimo osipanje biracke noge vec tokom meseca februara kada guze @Jugoslav Čvarak
1. mart formira se Zajednica Kosovskih Opština

30. jun Vučić podnosi ostavku

1. juli Vuk Jeremić sprovodi revanšizam nad svakim ko je ikad nešto pozitivno napisao o radikalima ikojeg bedža
 

Smeješ se na to što od 700.000 članova SNS ne može da se nađe ijedan stručnjak sa bilo kog fakulteta u bilo kojoj oblasti koji bi organizovao srpsku privredu i postavio je na zdrave noge ? Bez ili sa minimalnim udelom stranih investicija?

I ja isto!!! 🤣
 
3327704-whatsapp-image-20230123-at-8-41-11-pm-1-ls-s.jpg


Srbija odmah gubi bezvizni režim! Vučić: 3 trenutne posledice ako Srbija ne prihvati plan velike petorke

Srbija je suočena sa 3 ozbiljne posledice ako je prihvati plan, obelodanio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obraćanju naciji.

U drugoj rečenici "velike petorke" saopšteno je: "morate da prihvatite ovaj plan, a ako ne prihvatite novi pregovarački okvir za put ka Evropi" suočićete se:

Pod 1 - sa prekidom evropskih integracija i ukidanjem bezviznog režima.

Pod 2 - sa zaustavljanjem i povlačenjem investicija.

Pod 3 - Sa sveobuhvatnim merama u ekonomskom i političkom smislu koje će naneti veliku štetu Republici Srbiji - kazao je on.


Celokupno obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića pročitajte OVDE.

Vučić je istakao je izneo plan i šta može da se radi, a pod jedan je da Srbija mora da nastavi svoj evropski put.


- Bili bismo ekonomski i politički izgubljeni bez evropskog puta. A da smo bez toga, ne bih pristao da vodim zemlju. Naš plan je da radimo mnogo više i jače. Da radimo na reformama našeg pravnog sistema. Da u svemu pokušamo da budemo najbolji. Sutra imamo sednicu saveta za BDP. Moramo da u svemu budemo najbolji, kao što smo prošle godine 63 odsto investicija privukli, od celog Zapadnog balkana - rekao je Vučić i dodao:

- Ljudi ne treba da brinu, ništa nismo potpisali, nigde nema ni paraf. Ja ću narednih dana pozvati sve predstavnike poslaničkih grupa u Narodnu skupštinu koji žele da čuju, i obavestiću ih kako je sve teklo, šta su namere. Tražićemo značajniju ulogu parlamenta i vlade, to je važno. Ja uvek obaveštavam, i saslušam mišljenje SPC i verskih zajedenica. Pred nama je težak period, i biće potrebno više truda, rada i energije, da bismo sve mogli na najbolji mogući način - dodao je.

(Kurir.rs)
https://www.kurir.rs/vesti/politika/4094016/srbija-odmah-gubi-bezvizni-rezim-vucic-o-pretnjama
_____________________________

Drugim rečima,Aleksandar Vučić traži od naroda i parlamenta 'dozvolu' tj. 'zeleno svetlo' da uradi ono što je naumio i zbog čega je doveden na vlast,a to je da stavi potpis na pomenuti dokument. 🤬

Praktično on ovim priznaje da je vlast SNS-a sa 700.000 i kusur članova parazitska,jer ne ume samostalno da vodi srpsku privredu i podiže BDP bez stranih investicija. Pa gospodine predsedniče, to je bilo očekivano od tebe, ti prvi NEMAŠ NI DAN RADNOG STAŽA U STRUCI, a i ono što ti je upisano u radnu knjižicu van struke je upitno. Šta tek reći za ostatak tvoje kriminalne klike ! 💋
Ja bi reko da je on kriv za sve to jer uništava ovu ubogu zemlju već skoro punih 10 godina!
 
3327704-whatsapp-image-20230123-at-8-41-11-pm-1-ls-s.jpg



Pod 1 - sa prekidom evropskih integracija i ukidanjem bezviznog režima.

Pod 2 - sa zaustavljanjem i povlačenjem investicija.

Pod 3 - Sa sveobuhvatnim merama u ekonomskom i političkom smislu koje će naneti veliku štetu Republici Srbiji - kazao je on.
kako laze kevu mu *******
 
Vučić se deceniju hvali kako je Srbija u vreme njegove vlasti poštovana država, koju više niko ne može da ponižava i ucenjuje. Ono što je sada izneo o ucenama koje su upućene Srbiji jasno govori o tome da je tokom ove vlasti Srbija potpuno ponižena država…
Uzo je neke pare da prizna i posle će da nestane!
 
https://sr.wikipedia.org/wiki/Српска_напредна_странка
Од 2021. СНС има најмање 800.000 чланова, те је једна од највећих политичких странка у Европи по броју чланова.

U Srbiji osnovnu školu nije završilo oko 850.000 ljudi – kako da odrasli dođu do obavezne diplome​


https://www.rts.rs/page/stories/sr/...vanje-starijih-osnovna-skola-djuro-salaj.html
 
Napomenuo je i ''kupovinu'' vremena u krajnjem slučaju.( ono što sam napisao ranije u drugačijoj formi)
.............................................................................................................................................................
Teško da će Kosovo ikad biti primljeno u UN . Verujem da to Rusija neće dozvoliti.
....................................................................................................................................................................
No ako Šiptare prime u taj Savet Evrope i Interpol, neki Jugosloveni ili Srbi koji su morali da brane državu Srbiju i ratuju na Kosovu , možda će morati da dižu kredite i sklone se u Rusiju.
 
Poslednja izmena:
Не вјерујем да постоји иједан Србин који би дао Косово зарад неке потенцијалне ЕУ будућности!
Kosovo je dato pre 24 godine. Onog momenta kad je prihvaćeno da naši organi vlasti odu zajedno sa vojskom priča je zapečaćena.
Očigledno su Ukrajinci izvukli pouku iz našeg slučaja i zato ne prihvataju nikakvo primirje.
Mi smo trebali da prihvatimo Rambuje ( jer je predviđao ostanak naše vojske) ili da držimo vojsku tamo dok nas silom ne isteraju ako mogu. Ono s Kumanovom je bila predaja. Tad je priča završena, a ovo sad je u suštini papirologija. Potpisali ili ne, mi tamo ne možemo ništa jer nemamo na Kosovu vojsku i policiju. Tako stvari stoje. Ni meni se to ne sviđa, ali to je tako.
 
Kosovo je dato pre 24 godine. Onog momenta kad je prihvaćeno da naši organi vlasti odu zajedno sa vojskom priča je zapečaćena.
Očigledno su Ukrajinci izvukli pouku iz našeg slučaja i zato ne prihvataju nikakvo primirje.
Mi smo trebali da prihvatimo Rambuje ( jer je predviđao ostanak naše vojske) ili da držimo vojsku tamo dok nas silom ne isteraju ako mogu. Ono s Kumanovom je bila predaja. Tad je priča završena, a ovo sad je u suštini papirologija. Potpisali ili ne, mi tamo ne možemo ništa jer nemamo na Kosovu vojsku i policiju. Tako stvari stoje. Ni meni se to ne sviđa, ali to je tako.
Kosovo je prodato mnogo ranije kada je uvaljena autonomija od strane hr ustaša.

Tako da bi 99e vojska džabe ginula.

Knjigu u šake!
 

Back
Top