Александар Вучић новинарима Н1: Сматрао сам да је важно да кажем да је мој син заражен. Не бринете ви за моје здравље, смета вам што сам жив.

Ne.
Razlog zašto većina glasača daje glas Vučiću je što polovinu onih što izlaze na izbore čine penzosi, jedan dobar deo otpada na polupismeni debili koji su se uhlebili ili se nadaju da se uhlebe u SNSu

Dobar deo penzosa glasa za Vucica, ali glavna glasacka masina dolazi iz javnog sektora.. ucene, batine, smanjenje plate, degradacija, premestanje, otpustanje.. Njih je 700 hiljada (bez clanova porodice).. Na kraju krajeva produzena ruka rezima nisu penzosi, niti krezubi, nego upravo svezubi, kao vecina tuzioca, sudija, pandura, profesora, novinara, lekara, sve lokalne samouprave.. Pa cak i vecina akademika.. Oni sprovode politiku rezima (ili poneko mudro cuti) i rezim na njima pociva..
 
1587154270280.png
 
Do juce su pojedini kukali sto mali Danilo nije na Sajmu?! Evo ga na Sajmu ... Pa ako je tamo ,,prljavo i prasnjavo" i ako je losa hrana bice i njemu. Znam da ce Vucic pustiti da njemu bude kao i drugima u vezi smestajaTo mu dobro dodje zbog izbora.
:bljuc:

Dakle ne bira sredstva da namakne neki poen !:fdlan:
Iskreno i meni je normalno da bi svak svome detetu zeleo da obezbedi najbolju mogucu negu !
Nisam nista komentarsao sto je dete u "Dragisa Misovicu" meni je to i normalno da sin predsednika bude tu zbog bezbednosti ( jer mu se tata bavi kriminalom )
To bi razumeo, ali ovo !?
Meni to morbidno !
 
Do juce su pojedini kukali sto mali Danilo nije na Sajmu?! Evo ga na Sajmu ... Pa ako je tamo ,,prljavo i prasnjavo" i ako je losa hrana bice i njemu. Znam da ce Vucic pustiti da njemu bude kao i drugima u vezi smestajaTo mu dobro dodje zbog izbora.
:bljuc:

Dakle ne bira sredstva da namakne neki poen !:fdlan:
Iskreno i meni je normalno da bi svak svome detetu zeleo da obezbedi najbolju mogucu negu !
Nisam nista komentarsao sto je dete u "Dragisa Misovicu" meni je to i normalno da sin predsednika bude tu zbog bezbednosti ( jer mu se tata bavi kriminalom )
To bi razumeo, ali ovo !?
Meni to morbidno !

Jasno. Samo u Srbiji meze da dobije poene na ovakav nacin. Srbi na taj nacin razmisljaju.
U Italiji bi narod reagovao drugacije: "ako on nije bio sposoban da zastiti svoje dete, sta mi tek od njega da ocekujemo".

Drugacija etnopsihologija...
 

Back
Top