Aleksandar Vučić najbolji političar u modernoj srpskoj istoriji

За нас, који НИСМО велесила, мислим да се сасвим добро прилагођава.
УН можемо да заборавимо тек онда кад нестане, дотле морамо да се држимо МП, због сопствених интереса.

Ne pogrešno je iz ugla real-politike.

Tu moraš misliti hrabro i principijelno nepopustljivo

Nemamo mi obavezu da se svrstavamo po MP i UN na Ukrajinsku stranu na glasanju u UN.

Trebali smo izaći i niko nas ne bi pritiskao, jer u Srbiji se ne primenjuje to pravo, isključeno je, pa ne mi nemamo te obaveze !

To je princip reciprociteta u raspadu jedne vrste međ. odnosa i prelaska na druge principe.
 
Ne pogrešno je iz ugla real-politike.

Tu moraš misliti hrabro i principijelno nepopustljivo

Nemamo mi obavezu da se svrstavamo po MP i UN na Ukrajinsku stranu na glasanju u UN.

Trebali smo izaći i niko nas ne bi pritiskao, jer u Srbiji se ne primenjuje to pravo, isključeno je, pa ne mi nemamo te obaveze !

To je princip reciprociteta u raspadu jedne vrste međ. odnosa i prelaska na druge principe.

То је тачно, али питање је колико нас не би, или нису, притискали.
Осим тога, колико сам схватила, то гласање је било и нека врста реципроцитета према Украјини.
 
То је тачно, али питање је колико нас не би, или нису, притискали.
Осим тога, колико сам схватила, то гласање је било и нека врста реципроцитета према Украјини.

To i jeste vučićev trik, ne može biti reciprociteta, kada na nama nije primenjeno to pravo. Kako mi da primenjujemo o isto PM, a da se na nama ne primenjuje.

To su osnovi diplomatije

Vučić to ne zna, bavi se populizmom jer to narod ne razume i pravi samo štete
 
Poslednja izmena:
To i jeste vučićev trik, ne može biti reciprociteta, kada na nama nije primenjeno to pravo. Kako mi da primenjujemo, a da se na nama ne primenjuje.

To su osnovi diplomatije

Vučić to ne zna i pravi štete
Па добро, ја нисам дипломата, али као лаик сматрам да "добро треба вратити добрим".
Ако Украјина није гласала за нешто што нама штети, треба да узвратимо истим.
Мада, јесте за.ебано, у Украјини је сада власт коју не треба да подржавамо.
Мислим да је ту подлегао притисцима, и то је, ваљда, у опису тог баланса Исток/Запад :think:
Све у свему, надам се да неће подлећи притисцима за санкције Русији.
 
Па добро, ја нисам дипломата, али као лаик сматрам да "добро треба вратити добрим".
Ако Украјина није гласала за нешто што нама штети, треба да узвратимо истим.
Мада, јесте за.ебано, у Украјини је сада власт коју не треба да подржавамо.
Мислим да је ту подлегао притисцима, и то је, ваљда, у опису тог баланса Исток/Запад :think:
Све у свему, надам се да неће подлећи притисцима за санкције Русији.

Pazi, u raspadu MP i UN, šta će Vučić da uradi kada sve velike sile krenu da uzimaju svoje. Konkretno sutra Kina uzme Tajvan. Indija i Pakistan Kašmir i sl... sve nuklearne sile

Šta će Vučić da uradi ?

Da se drži MP koje nije na nama primenjeno ?

Hoćemo li mi opet da branimo UN ??

To smo videli 90-tih da je sve pogaženo.

Kada se na nama primeni taj princip, e onda imaš obavezu da se i mi principijelno tako ponašamo !
 
Pazi, u raspadu MP i UN, šta će Vučić da uradi kada sve velike sile krenu da uzimaju svoje. Konkretno sutra Kina uzme Tajvan. Indija i Pakistan Kašmir i sl... sve nuklearne sile

Šta će Vučić da uradi ?

Da se drži MP koje nije na nama primenjeno ?

Hoćemo li mi opet da branimo UN ??

To smo videli 90-tih da je sve pogaženo.

Kada se na nama primeni taj princip, e onda imaš obavezu da se i mi principijelno tako ponašamo !
Све то стоји драги Мистиче. :)

Али још није дошао тренутак општег расула.
 
Све то стоји драги Мистиче. :)

Али још није дошао тренутак општег расула.

saćeš da ga gledaš, veoma skoro, lančane intervencije... dosada samo SAD nije primenjivala MP i UN, a onaj koji je kršio bio je kažnjavan od NATO-a, sve do pre 15 dana.

Rusija je prva koja je prekršila ono što je SAD prekršio 50 x , a prva zemlja koja neće biti kažnjena... pad auoriteta SAD-a će ostale zverke potaknuti da čine isto što i Rusija.
 
saćeš da ga gledaš, veoma skoro, lančane intervencije... dosada samo SAD nije primenjivala MP i UN, a onaj koji je kršio bio je kažnjavan od NATO-a, sve do pre 15 dana.

Rusija je prva koja je prekršila ono što je SAD prekršio 50 x , a prva zemlja koja neće biti kažnjena... pad auoriteta SAD-a će ostale zverke potaknuti da čine isto što i Rusija.
Ево, видим да и незадовољни комшилук већ кидише.

Зато и треба да се држимо МП, бар док не почне опште њесра.
Што се, ипак, надам да се неће десити.
 
Ево, видим да и незадовољни комшилук већ кидише.

Зато и треба да се држимо МП, бар док не почне опште њесра.
Што се, ипак, надам да се неће десити.

regularna Ustaška vojska je već na KiM-u, da počiste sever !

Tu ne smeš dozvoliti da te kukavičluk obuzme i da usled toga ne umeš više da misliš kao što obuzima tiraninu dramoseru, nemoralnoj kukavici.
 
regularna Ustaška vojska je već na KiM-u, da počiste sever !

Tu ne smeš dozvoliti da te kukavičluk obuzme i da usled toga ne umeš više da misliš kao što obuzima tiraninu dramoseru, nemoralnoj kukavici.

Генерално, мислим да је он ипак најмање зло. :lol:
Видиш да се водеће перјанице опозиције уопште не изјашњавају о овој кризи, не говоре шта би они урадили.
А ово је заиста светски историјски преломан моменат, превише важан да не би понудио свој став/решење ако већ излазиш на изборе.
 
Генерално, мислим да је он ипак најмање зло. :lol:
Видиш да се водеће перјанице опозиције уопште не изјашњавају о овој кризи, не говоре шта би они урадили.
А ово је заиста светски историјски преломан моменат, превише важан да не би понудио свој став/решење ако већ излазиш на изборе.

Изјаснили су се сви

Титоисти (прогресивци):
позиција: зна се став
опозиција: Понош и УСрбија су изјавили да би били уз Украјину, све исто без санкција Ру

Традиционалисти (Антитиоисти)
Изашли би из УН и не би гласали (ни за, ни суздржано, ни против)
 
Изјаснили су се сви

Титоисти (прогресивци):
позиција: зна се став
опозиција: Понош и УСрбија су изјавили да би били уз Украјину, све исто без санкција Ру

Традиционалисти (Антитиоисти)
Изашли би из УН и не би гласали (ни за, ни суздржано, ни против)

Нисам знала да су се изјаснили.
Какви лицемери.

И лажови.
 
Ako ih postavlja Zapad,, SAD, onda moraju da osude Rusiju

- -

NADA

И мени се он свиђа.
Размишљала да гласам за њега, ако ништа друго, бар да уђе у парламент. (Ако га буде. :mrgreen: )

Ako ih postavlja Zapad,, SAD, onda moraju da osude Rusiju

-

Зато сам и рекла лажови.
 
И мени се он свиђа.
Размишљала да гласам за њега, ако ништа друго, бар да уђе у парламент. (Ако га буде. :mrgreen: )

Ок. Ако га видим ових дана, мада је гужва због кампање, рећићу му да га је СУРбел поздравила ... :malav:
 
Рећићу му поздрав од твоје генерације... :mrgreen:

а ти га твитуј у кампањи...

Не гарантујем за остале у мојој генерацији, ово је мој лични став. :)
А са Твитером имам неких потешкоћа већ дуже време :lol: ал ајд потрудићу се. :)
 
Screenshot_20220310_180219.jpg
 
Dakle dela govore
a oni koji osporavaju sta je Vucic uradio
nek priloze sta su oni uradili i ostvarili !

Iza Vucica vidimo sta ostaje i gde on prodje sve ide na bolje !

brze jace bolje - istina sve je jace i bolje i to se desava sve brze
za nasu decu - vidimo koliko se brine o deci i porodici po svemu sta je vucic uradio za decu trudnice i majke
mir stabilonst vucic - u ovom trenutku je to ono sto nam treba !!!!!!!!
Vučić je najbolji!
 

Back
Top