Aleksandar Vučić: Ipak će biti poskupljenja struje?!

Poruka
16.634
Ma nešto se opasno kuva.

Juče mi stiglo obaveštenje da je podnesen zahtev za obustavu isporuke struje.

Dug je 20 hiljada.

Naravno, poslednji pasus kaže (nema predviđenog roka) da ukoliko platim dug da ih obavestim pa da kao povuku zahtev.

Jutros uplatila 12 hiljada.

I šta? Isključiće mi zbog preostalih 8?

Tek će da se namerače na narod.
SNS nije vlast koja neplatisama iskopcava struju, makar te neplatise bile takve da duguju skoro 200 eura i stalno po forumima rovare protiv SNS-a.
Razlog je taj sto je SNS covjekoljubiva, demokrscanska stranka koju odlikuje humanizam, sve ono sto u DS-ovskim despotijama ne postoji.
Da nekim slucajem dugujes 20000 dinara u drzavi kojom vedri i oblaci DS-ovska bulumenta pod kontrolom Nesvetog Trojstva Djilas / Jeremic / Solak, jednog bi sablasnog, maglovitog jutra pred tvoju kucu dojahali njih trojica osobno, na konjima zvanim Rat, Glad i Smrt, pokucali na vrata i pretukli te baseball palicama.
Na srecu, drzavom Srbijom ne vladaju Jahaci Apokalipse.

Poruka
74.987
Snimak-ekrana-20220521-195751.jpg

Snimak-ekrana-20220521-195817.jpg

Izvor: https://www.blic.rs/biznis/privreda...edacemo-da-cena-i-dalje-bude-izuzetno/24dmhb5

:hahaha1:
Dobro bre gospodine predsedniče pa šta je bre ovo? Da li si ti pri čistoj svesti i zdravoj pameti? Ovako se ponašaju osobe sa bipolarnim poremećajem i šizofrenim cepanjima.Izjaviš jednu stvar pre nedelju dana i to prenese 'Blic',a onda evo danas u istom tom 'Blic'-u saopštavaš nam sasvim suprotnu stvar?!

Članovi SNS-a u panici! Navikli na podgrejane sendviče,ali situacija se menja iz dana u dan iz sata u sat! Ipak će ih jesti tvrde i nepodgrejane! Gospodo SNS-ovci i ostali BOT-ovi, ako ovo nije taj trenutak da se okrenete protiv gospodine predsednika i napustite stranku,koji je onda to trenutak? I do sada ste bili osuđeni na suvu hranu, ali mislim da ovo ne treba da tolerišete! Gospodin Aleksandar Vučić je prevršio svaku meru!

Ja mislim da je bilo jasno kao dan da će struje poskupeti.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.