Aleksandar Vučić: Ipak će biti poskupljenja struje?!

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.125
Snimak-ekrana-20220521-195751.jpg


Snimak-ekrana-20220521-195817.jpg


Izvor: https://www.blic.rs/biznis/privreda...edacemo-da-cena-i-dalje-bude-izuzetno/24dmhb5

:hahaha1:
Dobro bre gospodine predsedniče pa šta je bre ovo? Da li si ti pri čistoj svesti i zdravoj pameti? Ovako se ponašaju osobe sa bipolarnim poremećajem i šizofrenim cepanjima.Izjaviš jednu stvar pre nedelju dana i to prenese 'Blic',a onda evo danas u istom tom 'Blic'-u saopštavaš nam sasvim suprotnu stvar?!

Članovi SNS-a u panici! Navikli na podgrejane sendviče,ali situacija se menja iz dana u dan iz sata u sat! Ipak će ih jesti tvrde i nepodgrejane! Gospodo SNS-ovci i ostali BOT-ovi, ako ovo nije taj trenutak da se okrenete protiv gospodine predsednika i napustite stranku,koji je onda to trenutak? I do sada ste bili osuđeni na suvu hranu, ali mislim da ovo ne treba da tolerišete! Gospodin Aleksandar Vučić je prevršio svaku meru!
 
Struja će biti skuplja ali će RAČUN biti manji
Upravo to.
Struja ce poskupiti, ali ce krajnja cijena za kupca opet biti niza.
Vlada ce dignuti cijenu kilovatia, ali ce pojeftiniti mrezarina, ukinuti ce se dodatni nameti i sl.

Bas sam prekjucer dobio mail od HEP-a da ce racun za plin za mjesec april kasniti.
Razlog je taj sto je uprava HEP-a koja je podigla cijenu plina po m3 ostala zatecena da je krajnja cijena ipak niza od ocekivane, zbog vjeste intervencije vlade koja je ukinula gomilu popratnih troskova koji idu uz potrosnju plina.
Ne cudi da ce racuni kasniti zbog toga sto se sustav generiranja racuna zbugao ocekujuci da ce cijene pod nebo, a one na kraju ispale nize.
S nestrpljenjem ocekujem zakasnjeli racun za mjesec april.
 
to znaci samo jedno: restrikcije
Nekadašnja TV "Politika" pravila namensku anketu u vreme isključenja po grupama za vreme Slobe...

Odgovori su bili ne pitaj - svi Srbi pošteni.
Trpe i plaćaju...

A onda TV ekipa za kraj ostavi GENIJALAN ODGOVOR jedne Ciganke, kad su već svi ne samo pošteni nego prepošteni:

- Da li štedite struju?
- Kad ima trošimo, kad nema štedimo


:rotf:
 
šta velite za GOSPODINA Djilasa?
Sliz'o se sa ŽVALJOM :D

Pa ja o tome pričam još od početka.
Biće zanimljivo ako/kad bude formirana vlada "nacionalnog spasa" sastavljena od SNS-a i SSP-a... Tek tada će da bude zanimljivo kada budemo čitali upise dežurnih BOT-ova sa jedne i druge strane gde opravdavaju svoje lidere....

Biće ... BRAVO Aleksandre Vučiću Vule!
Biće ... BRAVO Dragane Đilase Điki!!! :super:

Sa vama do do pobede! Ne znam samo čije pobede pošto se država raspada ko g*vno na kiši?! :lol:
 
Snimak-ekrana-20220521-195751.jpg


Snimak-ekrana-20220521-195817.jpg


Izvor: https://www.blic.rs/biznis/privreda...edacemo-da-cena-i-dalje-bude-izuzetno/24dmhb5

:hahaha1:
Dobro bre gospodine predsedniče pa šta je bre ovo? Da li si ti pri čistoj svesti i zdravoj pameti? Ovako se ponašaju osobe sa bipolarnim poremećajem i šizofrenim cepanjima.Izjaviš jednu stvar pre nedelju dana i to prenese 'Blic',a onda evo danas u istom tom 'Blic'-u saopštavaš nam sasvim suprotnu stvar?!

Članovi SNS-a u panici! Navikli na podgrejane sendviče,ali situacija se menja iz dana u dan iz sata u sat! Ipak će ih jesti tvrde i nepodgrejane! Gospodo SNS-ovci i ostali BOT-ovi, ako ovo nije taj trenutak da se okrenete protiv gospodine predsednika i napustite stranku,koji je onda to trenutak? I do sada ste bili osuđeni na suvu hranu, ali mislim da ovo ne treba da tolerišete! Gospodin Aleksandar Vučić je prevršio svaku meru!
ti kao da zivis na marsu i ne svhatas geopoliticku situaciju koja je zahvatila sve nas :kafa:
 
Pa ja o tome pričam još od početka.
Biće zanimljivo ako/kad bude formirana vlada "nacionalnog spasa" sastavljena od SNS-a i SSP-a... Tek tada će da bude zanimljivo kada budemo čitali upise dežurnih BOT-ova sa jedne i druge strane gde opravdavaju svoje lidere....

Biće ... BRAVO Aleksandre Vučiću Vule!
Biće ... BRAVO Dragane Đilase Điki!!! :super:

Sa vama do do pobede! Ne znam samo čije pobede pošto se država raspada ko g*vno na kiši?! :lol:
Nisi baš tako pričao a i obrisao si proročku temu... :kafa:
 
ti kao da zivis na marsu i ne svhatas geopoliticku situaciju koja je zahvatila sve nas :kafa:

Shvatio sam koliko je "našem" predsedniku teško....Srce će mi prepući zbog brige i sve to posmatram zabrinuto sa suzom u oku.Muškom suzom,onom najtežom ...:sad2: (sarkazam)

PS Stvar je u tome samo što on nije naš (srpski) predsednik,nego zastupnik evro-atlantskih interesa na Balkanu.Tako da može da lepo da odj*be..
 

:super:

Деспотовић: Струја треба да поскупи 20 до 40 одсто и више​

677z381-677z381-EPS-foto-D-JEVREMOVICH.jpg


Неопходно је да струја поскупи између 20 и 40 и више процената, рекао је данас за Танјуг председник Надзорног одбора Електропривреде Србије Јован Деспотовић.

Он је навео да је ЕПС имао прошле године одобрење да подигне цену струје скоро 10 посто и није подигао.

Додаје да је последњих година имао одобрење да повећа цену 5-7 посто и није то учинио, него је подизао по два посто.

„То се с поскупљењем акумулисало и сада је то неких 20, 30, 40 и више посто повећања цене. Ко ће да одобри и пресече не знам”, рекао је Деспотовић.

https://www.politika.rs/scc/clanak/508005/Despotovic-Struja-treba-da-poskupi-20-do-40-odsto-i-vise
 
Računi manji, jedino ako budete manje trošili jer ne biste valjda da kumu budu prazni džepovi?

Мањи фонт .. и са А4 ђе се пређе на А5

Narod je glasao za svoju propast.

Nema mjesta daljoj polemici.

.. а да није можда ...

Пропао народ је био на гласњу
 

Back
Top