al bundy
Legenda
- Poruka
- 64.032
Kako biste se vi ponašali da ste na mestu DS-a?
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html
Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast .
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html
Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast .




