Aleksandar Vučić: Hapsili bismo Mladića, ali bez radovanja

al bundy

Legenda
Poruka
64.032
Kako biste se vi ponašali da ste na mestu DS-a?
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html

Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast . :mrgreen:
 
Kapiram da je Toma zamolio Tadića, da sačeka da napredni preuzmu vlast 2012. i ostavi njima Hadžića, da i oni udare recku da su bar jednog teleportovali u Den Hag :mrgreen:

Dobro je da nisu bili izbori, da doživimo da Vučić i Toma hapse đenerala:sad2:

Sad pošto je ostao još samo magacioner hadžić sns bi mogla, kad jednog dana napiše svoj program, da kao jednu od tačaka navede: hapšenje jedinog preostalog begunca i izručenje u hag.

Da znamo za šta glasamo, a ne da nas varaju:mrgreen:
 
Dobro je da nisu bili izbori, da doživimo da Vučić i Toma hapse đenerala:sad2:

Sad pošto je ostao još samo magacioner hadžić sns bi mogla, kad jednog dana napiše svoj program, da kao jednu od tačaka navede: hapšenje jedinog preostalog begunca i izručenje u hag.

Da znamo za šta glasamo, a ne da nas varaju:mrgreen:

možda mi ne razumemo to...
voleo bih da mi objasne perjanice naprednih sa krste šta to znači
ima tu neka skrivena poruka :hahaha:
 
Kako biste se vi ponašali da ste na mestu DS-a?
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html

Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast . :mrgreen:

priznaješ da ti padaju žuti...

al neće ni ova bagra doći...koštunica dolazi...
 
Koliko ispranih mozgova je ovde na krstaričinom forumu da je to neviđeno.
Pa naravno da bi uhapsili i isporučili optužene , ali ne na ovakav način i uz ovakvu pompu i gluposti.
Kao navodno ga uhvatili u selu gde se svi poznaju , _ ama koga ova vlast zaebava?
To može da prođe samo kod male dece i maloumnika kao glasači DS-a i SRS-a koji su očigledno sve više vezani jedni za druge.
Ko zna koliko su ga oni imali u svojim rukama , pa čovek je do sada doživeo dva moždana udara , ko ima imalo možga zna da bez adekvatne medicinske pomoći nema teorije da bi preživeo ni prvi.
Sve ovo je prljava igra vlasti i svih onih koji duvaju u istu tikvu sa njima , uključujući i radikale koji organizuju protest a lik će se tada već kartati sa šešeljem u ševeningenu.
Ko je mislio da protestvuje taj je već izašao na ulice ovih dana.
Ali dobro ,sve ovo je poslužilo nečemu : ako ništa drugo svi smo se uverili da smo postali policijska država gde političari na vlasti vrše represiju nad sopstvenim građanima , upravljaju policijom i sudstvom , kao i to da su Tadić i kompanija spremni na sve pa i da upotrebe silu protiv sopstvenog naroda.
 

a za skupstinskom govornicom je govorio o sigurnoj kuci :hahaha:
Da, dobro primećeno. Eto koliko treba verovati Vučiću, i da li se treba oslanjati na njegove garancije i obećanja.


Koliko ispranih mozgova je ovde na krstaričinom forumu da je to neviđeno.
Pa naravno da bi uhapsili i isporučili optužene , ali ne na ovakav način i uz ovakvu pompu i gluposti.
Jesi ti onaj što je rekao da je Mađar, a i dalje se primaš na ova SNS guđenja.

Kakav "self-hating Hungarian" može da podržava Vučića :dash:
 
Kako biste se vi ponašali da ste na mestu DS-a?
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html

Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast . :mrgreen:

Nećeš ti some nikoga nikad da hapsiš jer nikada nećeš biti na vlasti u Srbiji!
 
to je bilo pre nego što se prodao za par flaša hrvatskog vina i dve bajadere

Aca je ljubitelj vina, sigurno ima u svojoj kolekciji i ova

mladic_vino.jpg
 
Kako biste se vi ponašali da ste na mestu DS-a?
Da smo morali da poštujemo međunarodne obaveze mi bismo ih poštovali, ali zbog toga ne bismo seirili i vodili antisrpsku kampanju kakvu oni vode. Ne bismo kao Gestapo zabranjivali skupove onima koji su protiv nas i ne bismo politikom Envera Hodže koju oni zastupaju danas u savremenoj Srbiji zabranjivali drugačiji stav i mišljenje.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/index.1.sr.html

Cenim da su Toma i Aca u četvrtak slavili više i od režima i od Brisela i od tetki Srebrenice , sad neće oni morati da ga 'apse kad dodju na vlast . :mrgreen:

E bez radovanja ne bi bio merak. :mrgreen:
 

Back
Top