Alek Boldvin ubio koleginicu na snimanju filma.

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
111.647

ALEK BOLDVIN U SUZAMA: Prve slike glumca nakon što je ubio Halinu Hačins​


KAO bomba je rano jutros svetom odjeknula vest da je slavni holivudski glumac Alek Boldvin na snimanju filma upucao direktorku fotografije Halinu Hačins, a ranio režisera i scenaristu svog novog filma “Rust”.​




151663_alek-boldvin_f.jpg


Ona je preminula od prostrelne rane koju je zadobila, a upucana je u improvizovanoj crkvi na setu.

Nakon incidenta novinar Pirs Morgan objavio je fotografije na kojima se vidi da je glumac slomljen, vidno potresen i u suzama nakon tragedije.

Policija u saopštenju navodi da je prerano reći o kakvom se događaju radilo i nisu upotrebili termin nesreća, ostavljajući to istražiteljima.

Prema navodima istražitelja, nemili događaj zbio se prilikom snimanja scene koja je uključivala korišćenje rekvizita vatrenog oružja, kada je došlo do ispaljivanja.
 

Ovo je žena koju je ubio Alek Boldvin na snimanju filma​


Svet je šokiran incidentom u kojem je slavni holivudski glumac Alek Boldvin ubio direktorku fotografije vesterna koji je snimao Halinu Hačins, a reditelja Džola Souzu ranio. Ko je bila Halina Hačins?

Sebe je nazivala „nemirnim sanjarem“ i „adrenalinskim ovisnikom“ na svom profilu na instagramu.

Na Instagramu je objavila fotografije sa snimanja filma „Rust“ na kojem je tragično preminula. Među njima je i fotografija od utorka, na kojoj jaše konja na slobodan dan.

https://www.instagram.com/p/CVOR_F9jZ0c/?utm_source=ig_web_copy_link
 
citas li ti vest?
naravno da nije namerno ako je snimao scenu u kojoj puca a nema pojma da u ruci drzi pistolj sa pravim mecima

Kako nema pojma? Cuj nema pojma. Brate trebo je znati, on drzi pistolj i puca. Nije moj problem sto on "nije znao," i uz to rafalisao po statistima. Nije to nikakva slucajnost ni nesreca, nego teski kriminal.
 
Kako nema pojma? Cuj nema pojma. Brate trebo je znati, on drzi pistolj i puca. Nije moj problem sto on "nije znao," i uz to rafalisao po statistima. Nije to nikakva slucajnost ni nesreca, nego teski kriminal.
dam ti pistolj i kazem u njemu je corak i pucaj (sto se radi svaki dan na snimanju akcionog filma)
da li bi ti bio odgvoran ako iz tog pistolja izadje pravi metak a ne corak kako sam ti rekao?
 
dam ti pistolj i kazem u njemu je corak i pucaj (sto se radi svaki dan na snimanju akcionog filma)
da li bi ti bio odgvoran ako iz tog pistolja izadje pravi metak a ne corak kako sam ti rekao?

Ma kako da ne, ti ces mene nagovorii da je pucam po ljudima i sve je u redu. Naravno da sam ja odgovoran kad pucam i drzim pistolj.
 
dam ti pistolj i kazem u njemu je corak i pucaj (sto se radi svaki dan na snimanju akcionog filma)
da li bi ti bio odgvoran ako iz tog pistolja izadje pravi metak a ne corak kako sam ti rekao?
Ček, ček, tu se nešto ne slaže: to bi sve bilo tako da je on upucao recimo glumca koji s njim glumi u toj sceni, pa onda po scenariju i treba da puca u njega i onda ovaj kao padne. Međutim ubijena nije glumica nego direktorka fotografije. Zašto je uperio pištolj u nju?
 
Poslednja izmena:
Ček, ček, tu se nešto ne slaže: to bi sve bilo tako da je on upucao recimo glumca koji s njim glumi u toj sceni, pa onda po scenariju i treba da puca u njega i onda ovaj kao padne. Međutim ubijena nije glumica nego direktorka fotografije. Zašto je uperio pištolj u nju?
Lijepo piše. U snimanju scene u kojoj je kao rekvizit korišteno vatreno oružje.
 
Ček, ček, tu se nešto ne slaže: to bi sve bilo tako da je on upucao recimo glumca koji s njim glumi u toj sceni, pa onda po scenariju i treba da puca u njega i onda ovaj kao padne. Međutim ubijena nije glumica nego direktorka fotografije. Zašto je uperio pištolj u nju?
i kako dve zrtve.. da li je metak prosao kroz nju i pogodio ovog drugog?
videcemo sta ce istraga pokazati.
sigurno ce biti detaljan opis situacije.

nije nemoguce jer ako je uperio u nekog ko je dalje od njega i naravno promasi pogadja osobu koja stoji iza tog glumca u koga je pucano.
 
Meni jedino ima logike da je u pistolju bio pravi metak...

Neko je napisao zasto bi uperio pistolj prema nekome ko nije glumac... Ajde malo ukljucite mozak, covek je na setu, snima scenu, koju ce snimati ko zna koliko puta i logicno da ce da mlatara pistoljem svuda unaokolo dok je ne snimi kako treba, a svuda oko njega nisu samo glumci neko svi ljudi koji ucestvuju u snimanju filma iza kulisa, lol... Sto znaci da ce ispred cevi u jednom trenutku biti i tonac, i kameraman i direktor fotografije, i reziser, i svi ostali...

Ako je tako bilo, to nije njegova odgovornost, svaki film ima svog licenciranog oruzara koji je glavni odgovorni da oruzje bude bezbedno napunjeno i spremno za rukovanje na setu, ako se omakao pravi metak, ili je namerno podmetnut, utvrdice se...

A inace i corak moze da ubije ako se rukuje nepazljivo i ako se oruzjem manipulise u neposrednoj blizini osobe, jer barutno praznjenje ima dovoljnu snagu da nekoga ozbiljno ili smrtno rani... Mada sumnjam da bi covek koji je kroz karijeru imao dovoljno dodira sa oruzjem se neodgovorno ponasao, jer svi znaju da je prvo pravilo da se i prema praznom oruzju ophodis kao da je napunjeno i sposobno da ubije.

Tuzno svakako sto se desilo.
 

ALEK BOLDVIN U SUZAMA: Prve slike glumca nakon što je ubio Halinu Hačins​


KAO bomba je rano jutros svetom odjeknula vest da je slavni holivudski glumac Alek Boldvin na snimanju filma upucao direktorku fotografije Halinu Hačins, a ranio režisera i scenaristu svog novog filma “Rust”.​




151663_alek-boldvin_f.jpg


Ona je preminula od prostrelne rane koju je zadobila, a upucana je u improvizovanoj crkvi na setu.

Nakon incidenta novinar Pirs Morgan objavio je fotografije na kojima se vidi da je glumac slomljen, vidno potresen i u suzama nakon tragedije.

Policija u saopštenju navodi da je prerano reći o kakvom se događaju radilo i nisu upotrebili termin nesreća, ostavljajući to istražiteljima.

Prema navodima istražitelja, nemili događaj zbio se prilikom snimanja scene koja je uključivala korišćenje rekvizita vatrenog oružja, kada je došlo do ispaljivanja.
On je nasilnik i sadist. Tukao je Kim Basinger dok su bili zajedno.
 

Back
Top