Alcohol 120 i need for speed

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

goran78

Obećava
Poruka
57
Ljudi,molim za savet.Kad god pokrenem igricu Need for speed,koja je mountovana (ako se to tako kaže) u Alcoholu 120 (verzija 1.9.5.),traži mi da ubacim "correct CD rom",tako da kad u DVD rezač unesem DVD,igrica se pokrene?!? Pa se pitam:ako je Alcohol 120 virtuelni CD drive, šta treba učiniti,step by step,da igricu pokrećem bez ubacivanja DVD u DVD rezač?Totalni sam laik za ove stvari,tako da se izvinjavam ako sam nešto i lupio. :-?
 
tab503:
kad si vec spomenuo anti blaxx.
koliko se secam video sam postove ovde da on nesto sjb-ava kompjuter.
jel bezbedan za koriscenje?

E to mora da ima... Ja sam igrao igricu ... i ima bagove igrica kada ubacis deamon tool i Alcohol nekada hoce da radi nekada nece to mi se desavalo... I sa drustvom se konsultovao i ispostavilo se da nije lepo odradjen crack za igricu... Mozda pomogne...
 
tab503:
vidi da li imas fajl ili folder sd4hide.
Ako imas moras to da aktiviras.
To obicno radi zajedno sa alkoholom.
Tako ja startujem madden nfl 2006 i civilization IV
Imam ga,ali kad pokušam da ga aktiviram,ništa se ne dešava.Naime, u njemu se pojavi sledeći tekst:
-mount your safe disc clone
-press hide
-play
-press restore.
Medjutim,neznam kako se mountuje safe disc clone.
 
goran78:
Instalirao sam je sa virtuelnog DVD-a.A kako instaliraš sa virtuelnog?
Pa, rekao si da koristis Alkohol 120 %, znaci udjies u My Computer nadjes ikonicu virtuelnog drajva, desni klik na nju, Mount Image - taj tvoj image i onda ti se otvori ono sto bi ti se otvorilo i da je to pravi DVD. Pre svega ovoga moras prvo da deinstaliras tu igru. Zato ti on i trazi da ubacis DVD, njemu je negde upisano da si je instalirao sa nekog drugog drajva (koji nije virtuelni). Ako nije to onda ne znam sta je, a 120 % je to. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top