Albanski učenici sprečili srpske da uđu u školu

a gde ti vidis podnosljivost [necu reci ljubav], u njima.
ps. moze se reci i mrzanja, ali da ne budem ekstreman, najpristojinija rec kojom se mogu okarakterisati tvoji postovi, oni navedeni, je otvorena nepodnosljivost.

Prvo, nemoj da ublazujes to sto si prvobitno rekao a to je da mrzim.

Niti je govora o mrznji niti o tzv otvorenoj nepodnosljivosti..

Ja samo govorim istinu, a ako ti ne mozes da prepoznas sarkazam kao odgovor na pokusaje (bez)uspesno odbranis svoje sunarodnike (na skoro svakoj temi o njima)kada su nesto lose uradili
to je tvoj problem.

nisam upoznat sa slucajem, ali se mogu kladiti da niko srbima ne brani da idu u skolu, jedino se zahteva da se dozvoli prisustvo i onih djaka koji ne pripadaju toj skoli...makar dok se njihova ne izgradi. kao sto rekoh, niko nije branio toj deci da idu u skolu prosle godine, zasto bi to branili ove. ali kao sto rekoh, vecina sa ove teme ne zeli da relano pogleda gde lezi zec, nije interesantno, nema se razloga za...

I zato od svih zreljih pljemenasa,saljete malje pljemenase?:confused:

небој се, време за наплату дуга долази, хтели да признамо или не

научићете временом шта значи отето проклето,

мада сте ви ту најмање криви као народ

ovakve postove citam od pocetka mog forumasenja ovde... samo se menjaju oni koji to izjavljuju... i bice tako jes dugo, dugo, dugo godina

ovakvih postova slusam od pocetka mog foprumasenja ovde... samo se menjaju oni koji to izjavljuju... i bice tako jes dugo, dugo, dugo godina

а онда дође време за наплату дуга, и свако племе у свој крш

само на време да се најави, пријатељ каже пре а клеветник после

Prvo, nemoj da ublazujes to sto si prvobitno rekao a to je da mrzim.

Niti je govora o mrznji niti o tzv otvorenoj nepodnosljivosti..

Ja samo govorim istinu, a ako ti ne mozes da prepoznas sarkazam kao odgovor na pokusaje (bez)uspesno odbranis svoje sunarodnike (na skoro svakoj temi o njima)kada su nesto lose uradili
to je tvoj problem.

da nema tog sarkazma, koji upravo pokazuje tvoju nepodnosljivost, tvoji postovi bi se mogli svrstati u one koji obiluju ljubavlju prema albancima.

nisam upoznat sa slucajem, ali se mogu kladiti da niko srbima ne brani da idu u skolu, jedino se zahteva da se dozvoli prisustvo i onih djaka koji ne pripadaju toj skoli...makar dok se njihova ne izgradi. kao sto rekoh, niko nije branio toj deci da idu u skolu prosle godine, zasto bi to branili ove. ali kao sto rekoh, vecina sa ove teme ne zeli da relano pogleda gde lezi zec, nije interesantno, nema se razloga za...

Nisi upoznat sa slučajem, ali bi se kladio... Joj, Ademe, možeš ti to i bolje.

To što se zahteva, niko im nije ni branio. Došli su u srpsku školu. Ali im to ne bi dosta, nego su hteli da je pretvore u čisto albansku.

To što se zahteva, niko im nije ni branio. Došli su u srpsku školu. Ali im to ne bi dosta, nego su hteli da je pretvore u čisto albansku.

Aman cuti.On je jos i najpametniji od ovih dosadasnjih "predstavnika" ovog plemena.Samo bi mu preporucio da uzme 30 sata da smisli sledeci post koji se nece kositi sa logikom!

mozes i ti.
ja mislimda ti znas da skolom rukovode odrasle osobe, znaci tu je i srba i albanaca, i nastavnika i direktora.pre nego su deca dosla, dobila su instrukcije od nastavnika, i jedni i drugi, ja mogu zamisliti sta su dobili i jedni i drugi, albanska deca su sigurno dobila da trebaju posto poto uciti u toj skoli, makar se srbi protivili, srpska, da ne smeju nikako uciti satim divljacima... mislim to ti je najpriblizniji scenario tih dogadjaja. vidjao sam slicne situaicje, i zato mislim da moj scenario nije daleko od istine. ako ovo ne bude palo brzo u zaborav, kao stose inace desava na forumu, uverit ces se da je to to. ako sam pogresio, ja cu to priznati

da nema tog sarkazma, koji upravo pokazuje tvoju nepodnosljivost, tvoji postovi bi se mogli svrstati u one koji obiluju ljubavlju prema albancima.

Nigde u mojim postovima neces naci nepodnosljivost.

Sasvim druga je stvar sto svoje sunarodnike zelis da prikazes da su oni eto tako..fini, naivni, nisu ni za sta krivi, iako su nesto zgresili to su pojedinacni slucajevi..vrlo ih je malo..mnogo vise zla su Srbi naneli Shiptarima..itd, itd.

decko je pacenik koga tera nesto u glavi da dolazi na srpskom forumu
e sad tu se vidi kolko je jadan i bedan a sto se tice podrske
jedino na pdf.politika istu ima kad god je proso preko granice
dobio je psovke i katanac (psovke bez posledica)

a ti znas sve to a???kolikoputa si banovan kada sve to znas??
i koja mi je tema to zakljucana???
a sto se psovki tice, kazu oni stari, cime se budala ponosi, pametan....

mozes i ti.
ja mislimda ti znas da skolom rukovode odrasle osobe, znaci tu je i srba i albanaca, i nastavnika i direktora.pre nego su deca dosla, dobila su instrukcije od nastavnika, i jedni i drugi, ja mogu zamisliti sta su dobili i jedni i drugi, albanska deca su sigurno dobila da trebaju posto poto uciti u toj skoli, makar se srbi protivili, srpska, da ne smeju nikako uciti satim divljacima... mislim to ti je najpriblizniji scenario tih dogadjaja. vidjao sam slicne situaicje, i zato mislim da moj scenario nije daleko od istine. ako ovo ne bude palo brzo u zaborav, kao stose inace desava na forumu, uverit ces se da je to to. ako sam pogresio, ja cu to priznati

Budimo realni, Ademe, ti nikada, za sve ove godine ovde na forumu, nisi priznao da su tvoji išta loše uradili.

a ti znas sve to a???kolikoputa si banovan kada sve to znas??
i koja mi je tema to zakljucana???
a sto se psovki tice, kazu oni stari, cime se budala ponosi, pametan....

Pogodio te u nerv...da li mozda sebe smatras za heroja koji se bori protiv srba?:lol:
To mi nikad nije bilo jasno oko vaseg plemena.Zasto se trude kad ne mogu ni jednu laz posteno da sastave?:think:

Back