Albanke top svetske pevačice

One su još mlade, daj im šansu.

Pa nije stvar u tome dal su mlade ili ne i da im ja dam sansu vec radi se o tome sto to nije prava muzika koja dolazi iz srca i koja je odraz necijih osecanja, emocije, zivotne price, bunta, nekakve poruke ili sta ja znam vec nekakav proizvod koji se genericki stancuje kako bi zadovoljio potrebe trzista, kako bi se prodao sto bolje ili ispromovisao nekog ili nesto, ono jednom recju prosto forma bez sustine i to kao takvo ne moze da traje, mislim ti sad mozes ono uz pomoc skupe produkcije, bljestecih spotova, marketinga, itd da stvoris neki vestacki hajp oko nekoga ili necega ali to prodje, ono cim splasne taj hajp to pada u zaborav jer nema sustinu i nema neki umetnicki i pravi kvalitet, mislim imamo tu neke pevacice za koje smo svi culi jer su prisutne u javnom prostoru i medijima ali niko ne zna nijednu njihovu pesmu sad a kamoli da ce se neko secati neke njihove pesme za 10 ili 20 godina dok recimo imamo neke izvodjace od pre 30,40,50 godina koji su vec odavno prosli svoj zenit popularnosti, mozda pali vec i u zaborav ili cak mozda nisu vise ni medju zivima ali se njihova muzika itekako i dalje slusa i itekako je i dalje vrlo popularna i aktuelna, zasto, zato sto je to prava muzika koja ima sustinu, ona koja dolazi iz srca i koja je stvarana pre svega da bude sto bolja i kvalitetnija muzika (a ne samo proizvod ili nesto sto se prodaje na kilo).

Tako da nije stvar u tome da one pokusavaju da rade nesto kvalitetno ,autenticno, iskreno i neku zaista dobru muziku pa kao ne ide im bas ali daj im sansu popravice se , vec ovde jednostavno od samog starta je jasno o cemu se tu radi i cemu to sluzi.
To je kao kad bi ja sad od ne znam Ane Nikolic, Prijovicke ili Milice Pavlovic ocekivao da budu nova Tina Tarner, Areta Frenklin, Vitni Hjuston, Queen Latifah, Lorin Hil, Dzoan Dzet ili vec ko, kao znas sad su bezveze ali daj im sansu za koju godinu bice nova Tina Tarner, Areta Frenklin, Queen Latifah, Dzoan Dzet ili barem nova Sladjana Milosevic ili Margita Stefanovic.......mislim naravno da nece jer od starta je jasno sta je to, kakva je to muzika i ko im je ciljna grupa.

Pa nije stvar u tome dal su mlade ili ne i da im ja dam sansu vec radi se o tome sto to nije prava muzika koja dolazi iz srca
Mislim da nisi u pravu.
To je kao kad bi ja sad od ne znam Ane Nikolic, Prijovicke ili Milice Pavlovic ocekivao da budu nova Tina Tarner, Areta Frenklin, Vitni Hjuston, Queen Latifah, Lorin Hil, Dzoan Dzet
Pa ne može svaki fudbaler da igra kao Pele. To ti je taj princip.

Back