ALBANCI TRAZE REFERENDUM U CRNOJ GORI......molim da naslov napisete vecim slovima

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/216080/Albanci-zele-referendum--u-Crnoj-Gori
Albanci žele referendum u Crnoj Gori
U Crnoj Gori bi trebalo organizovati referendum na kome bi se Albanci izjasnili da li žele da žive u zajedničkoj državi sa svojim sunarodnicima, smatra predsjednik Liste za prirodnu Albaniju Kočo Danaj.
On je rekao za podgoričke "Vijesti" da bi u Crnoj Gori mogla rasti podrška zajedničkoj albanskoj državi ukoliko vlast bude ignorisala probleme te manjine.
On je odbacio kritike albanskih političara, ističući da neki od njih ne podržavaju Listu, jer se boje da bi mogli pokvariti odnose sa crnogorskom Vladom.

"Postoji jednostavan način da u Crnoj Gori ispitamo podršku Albanaca našoj listi, a to je referendum", ističe Danaj.

Prema njegovim rečima, kada je osnivana Lista za prirodnu Albaniju u sali je bilo 45 Albanaca iz Crne Gore.

"Možda se danas taj broj nekome čini mali, ali od odnosa države prema pravima Albanaca zavisi da li će ti ljudi ostati manjina ili će njihovo mišljenje deliti većina sunarodnika u Crnoj Gori", rekao je Danaj.
............................................................................................................................
Alo Djetici...jel to igra mecka....?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
5387_a9cd.gif
 
[Ne_Vazim_Se];15919162:
Glupi shipci ce sa tom prichom o prirodnoj Albaniji navuci na se gnev celog Balkana...

Којег Балкана?Цео Балкан,сем делова српског народа, је под истом шапом која Шиптрима,као највернијим и најоданијим слугама у злочину, даје награду за учешће у деструкцији.
Све док се Срби не ослободе окупације, неће се зауставити пошаст.
Други балкански народи су углавном духовни инвалиди.
 
Poslednja izmena:
Којег Балкана?Цео Балкан,сем делова српског народа, је под истом шапом која Шиптрима,као највернијим и најоданијим слугама у злочину, даје награду за учешће у деструкцији.
Све док се Срби не ослободе окупације, неће се зауставити пошаст.
Други балкански народи су углавном духовни инвалиди.

Hmm... da se ne lazemo, svi smo invalidi u toj prichi... pa ostaje samo da se nadamo da ce od svih tih invalida da se napravi jedan zdrav :lol: i otera shipce...
 
crna gora je srpska zemlja, nije nam taj referendum u interesu ni malo. crnogorci (srbi) ce prvi da nayebu a milo i bulumenta ce da nastavi da predsednikuje dok god moze i po bilo koju cenu moze, njima sipci nikad nisu ni smetali.

najviše bi nam išlo na ruku da raspišu u CG, BJRM i Grčkoj istovremeno pa da ih konačno razbucamo...onako bratski :think:
 
najviše bi nam išlo na ruku da raspišu u CG, BJRM i Grčkoj istovremeno pa da ih konačno razbucamo...onako bratski :think:

to bi bio lep scenario.
shipci na celom poluostrvu imaju samo mila za prijatelja, lavinu mrznje suseda ce tek da osete i jedni i drugi.
daleko je amerika, sve dalja i dalja, plovi ona u bespuca.
 

Back
Top