Albanci se spremaju za napad na Srbe: Svi specijalci prekidaju odmore, jedinice u punom kapacitetu

Da li će na Kosovu izbiti oružani sukob?

  • DA

    glasova: 15 37,5%
  • NE

    glasova: 25 62,5%

  • Ukupno glasova
    40
Где ти овде видиш Србију?
Nigdje. Nema je. Srbija je 1918. godine nestala s karte svijeta. Vratila se kao jedna od socijalističkih republika 1945. (ako ne računamo nacističku marionetsku Srbiju za vrijeme ww2) i to bez ikakva mora, a za nju kao samostalnu državu znamo tek od 2006. godine. Bez mora, naravno.
 
Најава напуштања косовских институција: Снажно упозорење за приштинске власти и њихове спонзоре

Најава да би, уколико власти у Приштини не престану са прогоном Срба, у наредних месец дана приштинске институције могли да напусте српски политичари, а затим и полицајци, судије и тужиоци је веома јако упозорење за приштинске власти, али и за оне који спонзоришу и толеришу њихово понашање, каже за Спутњик генерал у пензији, др Митар Ковач.

👉 Прочитајте цео текст на Спутњику
 
Најава напуштања косовских институција: Снажно упозорење за приштинске власти и њихове спонзоре

Најава да би, уколико власти у Приштини не престану са прогоном Срба, у наредних месец дана приштинске институције могли да напусте српски политичари, а затим и полицајци, судије и тужиоци је веома јако упозорење за приштинске власти, али и за оне који спонзоришу и толеришу њихово понашање, каже за Спутњик генерал у пензији, др Митар Ковач.

👉 Прочитајте цео текст на Спутњику
hm...a te Srbende, koje ucestvuju u radu kosovskih institucija, imaju kosovska dokumenta...kosovska drzavljanstva...kako moze biti poslanik u kosovskoj skupstini, a da nije kosovski drzavljanin...
 
Kao sto su neki forumasi ovde upozorili. Postoji samo jedno resenje za kosovo, a to je vojno resenje. Nemojte da ste u zabludi. Drzava se spremila vrlo dobro za ovaj scenario. Znalo se sve unapred. Niko nije glup. Ukrajinska kriza je samo ubrzala datum.
Spremite zalihe. Uskoro pocinje rat. I bice gore nego za vreme bombardovanja.
Siptarijo, obecao sam. Vidimo se uskoro.
 
Kao sto su neki forumasi ovde upozorili. Postoji samo jedno resenje za kosovo, a to je vojno resenje. Nemojte da ste u zabludi. Drzava se spremila vrlo dobro za ovaj scenario. Znalo se sve unapred. Niko nije glup. Ukrajinska kriza je samo ubrzala datum.
Spremite zalihe. Uskoro pocinje rat. I bice gore nego za vreme bombardovanja.
Siptarijo, obecao sam. Vidimo se uskoro.
Срећно на фронту против дронова јуначино Србска...

мудро је ваше решење кризе, победничко...
 
Kao sto su neki forumasi ovde upozorili. Postoji samo jedno resenje za kosovo, a to je vojno resenje. Nemojte da ste u zabludi. Drzava se spremila vrlo dobro za ovaj scenario. Znalo se sve unapred. Niko nije glup. Ukrajinska kriza je samo ubrzala datum.
Spremite zalihe. Uskoro pocinje rat. I bice gore nego za vreme bombardovanja.
Siptarijo, obecao sam. Vidimo se uskoro.

Полако бре, народ је то ко и ми !
Треба им објаснити, изманипулисани су од светских моћника !

Како им објаснити, шта им рећи ?
Па једноставно, логиком коју и они поседују:
Не може нешто за ништа !!!

Кад то схвате - све ће бити лакше !
 
Poslednja izmena:
Полако бре, народ је то ко и ми !
Треба им објаснити, изманипулисани су од светских моћника !

Како им објаснити, шта им рећи ?
Па једноставно, логиком коју и они поседују:
Не може нешто за ништа !!!

Кад то схвате - све ће бити лакше !
Kosovo je Srpska teritorija. Bila i bice.
I nismo mi koji treba da dajemo kompromise. Ali sa teritorijom nema trgovine. Dole de poceti rat koji mi nismo trazili. Ni 99 ni sad.
Albanci zive u zabludi da Nato moze da ratuje za njih posto su najveca teroristicka organizacijama ja na svetu. Ali Srbija nije ista kao 99. Ljudi su se promenili.
 

Back
Top