• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Albanci se spremaju za napad na Srbe: Svi specijalci prekidaju odmore, jedinice u punom kapacitetu

Da li će na Kosovu izbiti oružani sukob?

• DA

glasova: 15 37,5%
  • NE

glasova: 25 62,5%

• Ukupno glasova
    40

ForestGreen

Poznat
Poruka
8.566
Što su naplašeni penzioneri, znači užas. Koliko padaju pod uticaj informera, kurira, alo, pinka itd.

Danas čujem pričaju penzosi kako će biti rata, ja upadnem u razgovor i objasnim im lepo da koliko god da mi gomilamo vojsku, nećemo ratovati jer iza Kosova trenutno stoji ceo NATO pakt i da smo okruženi sa svih strana.

Ućutali su se odmah i obrnuli na drugu temu.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
29.544
Što su naplašeni penzioneri, znači užas. Koliko padaju pod uticaj informera, kurira, alo, pinka itd.

Danas čujem pričaju penzosi kako će biti rata, ja upadnem u razgovor i objasnim im lepo da koliko god da mi gomilamo vojsku, nećemo ratovati jer iza Kosova trenutno stoji ceo NATO pakt i da smo okruženi sa svih strana.

Nije lepo što našim sugrađanima, koji su u priličnoj meri zaslužni što je nama danas ovako dobro, realnostima ubijaš borbeni duh.

Loše je to za moral pred nadolazeću zimu.

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
40.204

Samo da rata ne bude i unisti veliku penziju koju mi Vucic dao. Nek se makljaju ovi mladi koji su na zalasku karijere.

ForestGreen

Poznat
Poruka
8.566
Nije lepo što našim sugrađanima, koji su u priličnoj meri zaslužni što je nama danas ovako dobro, realnostima ubijaš borbeni duh.

Loše je to za moral pred nadolazeću zimu.

Ti naši sugrađani su nekadašnji titovi pioniri te za dobar deo nemam poštovanje jer se nisu digli protiv Tita već su uživali da bi sutra njihovi unuci plaćali to uživanje.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
63.792
🇷🇸 Председник Србије Александар Вучић рекао је да Србија још увек чека гарантије од ЕУ за предлог Србије у вези са документима које издаје Приштина, како би се, како је рекао, решио један мањи проблем.

💬 "Наши разговори са Албанцима са Косова су били неуспешни, са међународним посредницима изузетно тешки. Кратко да поручим, нема говора о међусобном признању, нећу о томе ни да причам и немојте да трошите паре на авионске карте и да долазите због тога", казао је председник.

🗣 Он је потом говорио о питању докумената:

"Курти је убеђен да ће говорећи на српском убедити Србе да одустану, зато што укидањем КМ регистарских таблица желе да им покажу да Косовска Митровица није Србија. Ми смо Албанцима рекли две ствари, што се тиче докумената. Можемо да их издајемо и вама и нама, али нама је важно да Срби са КиМ могу да се крећу и улазе и излазе са територије КиМ са српским документима".

❗️ Он је нагласио да смо спремни да прихватимо њихова документа, али да издамо један општи "дисклејмер" који би истакли на административни прелазима, чиме би прихватили њихова документа.

👉 Најновије вести — sputnikportal.rs

Poruka
8.547
Зар нема боље прилике за Шиптаре од ове...

Ми се двоумимо да ли да уводимо санкције или не, а Албанци се не доуме ни око Ћега, дечки не?

И док се ми двоумимо, дође ђаво по своје
Woooooow! Kakav plan, da nije Makedonije i da se zeznem da poverujem.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.