Albanci definitivno ovladali Makedonijom, Skendija prvak, Vardar drugoligas!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.718
Kolo pre kraja novi prvak Makedonije u fudbalu je ekipa iz Tetova Shkendija 1979, tim koji drze i za koji igraju uglavnom Albanci. Prosle godine prvak je bio isto tim iz Tetova FK Renova, takodje albanski klub.
Interesantno da je najpoznatiji i najtrofejniji makedonski klub Vardar ove godine pretposlednji i ispada iz prve Lige. :hahaha:

Navijaci Skendije nazivaju sebe Balistima, poznati su po huliganstvu, velikom albanskom nacionalizmu i rivalstvu sa lokalnim Teteksom i Vardarom iz Skoplja!

0.jpg


Interesantna i indikativna pikanterija iz "bratske" Makedonije :lol:
 
Kolo pre kraja novi prvak Makedonije u fudbalu je ekipa iz Tetova Shkendija 1979, tim koji drze i za koji igraju uglavnom Albanci. Prosle godine prvak je bio isto tim iz Tetova FK Renova, takodje albanski klub.
Interesantno da je najpoznatiji i najtrofejniji makedonski klub Vardar ove godine pretposlednji i ispada iz prve Lige. :hahaha:

Navijaci Skendije nazivaju sebe Balistima, poznati su po huliganstvu, velikom albanskom nacionalizmu i rivalstvu sa lokalnim Teteksom i Vardarom iz Skoplja!

0.jpg


Interesantna i indikativna pikanterija iz "bratske" Makedonije :lol:

Pa ovladali nego sta drze negde oko 40 % teritorije .
 
Verovatno te klubove drze neki "ugledni" siptarski biznismeni, cije su delatnosti iznudjivanje, sverc droge, kidnapovanje, prostitucija i dr. Ono sto Siptare zaista cini jedinstvenim je da ih odista preziru svi, koji sa njima imaju bilo kakve veze, pocev od susednih naroda, do onih u drzavama gde dodju zajedno sa Kurdima, Avganima, Ciganima, Afrikancima i sl. odabranim drustvom. Stvarno trebas biti poseban, da bi se i u balkanskoj septickoj jami, tako izdvajao.
 
Poslednja izmena:
Ti makedonci su ispali teski majmuni kao i Crnogorci, mamlazi se odvajaju od Srpske drzave i naroda, dok im se siptarska manjina ujedinjuje sa Albanijom.
Srbija buduci sukob Albanaca, Makedonaca i Crnogoraca treba da gleda na CNN-u i uz kokice.

Mora da bismo ih mi zastitili. Evo dobismo svaki rat u zadnjih dvadeset godina. Prekinite bre vise da se nasladjujete tudjom bedom, zarad lecenja sopstvenih frustracija. Niko nije lud da ostane u propaloj drzavi. Ovako samostalni, mogu makar pokusati nesto, pa ako ne uspe, imaju samo sebe da krive. Da su ostali, potonuli bi zajedno sa nama, a ne bi mogli mrdnuti prstom da nesto ucine.
 
Mora da bismo ih mi zastitili. Evo dobismo svaki rat u zadnjih dvadeset godina. Prekinite bre vise da se nasladjujete tudjom bedom, zarad lecenja sopstvenih frustracija. Niko nije lud da ostane u propaloj drzavi. Ovako samostalni, mogu makar pokusati nesto, pa ako ne uspe, imaju samo sebe da krive. Da su ostali, potonuli bi zajedno sa nama, a ne bi mogli mrdnuti prstom da nesto ucine.

Tacno, vi ste tek nesposobni za zivot.
Slazem se. :ok:
 
Mora da bismo ih mi zastitili. Evo dobismo svaki rat u zadnjih dvadeset godina. Prekinite bre vise da se nasladjujete tudjom bedom, zarad lecenja sopstvenih frustracija. Niko nije lud da ostane u propaloj drzavi. Ovako samostalni, mogu makar pokusati nesto, pa ako ne uspe, imaju samo sebe da krive. Da su ostali, potonuli bi zajedno sa nama, a ne bi mogli mrdnuti prstom da nesto ucine.

Ali videces ti kada sve bivse republike propadnu za nekoliko hiljada godina-setice se tada:"Zasto ne ostadosmo sa Srbijom,ne bi nam se sada ovo desilo?"
 
Mora da bismo ih mi zastitili. Evo dobismo svaki rat u zadnjih dvadeset godina. Prekinite bre vise da se nasladjujete tudjom bedom, zarad lecenja sopstvenih frustracija. Niko nije lud da ostane u propaloj drzavi. Ovako samostalni, mogu makar pokusati nesto, pa ako ne uspe, imaju samo sebe da krive. Da su ostali, potonuli bi zajedno sa nama, a ne bi mogli mrdnuti prstom da nesto ucine.

A,što ti voliš da budeš jebivet@r !?
 
Ti makedonci su ispali teski majmuni kao i Crnogorci, mamlazi se odvajaju od Srpske drzave i naroda, dok im se siptarska manjina ujedinjuje sa Albanijom.
Srbija buduci sukob Albanaca, Makedonaca i Crnogoraca treba da gleda na CNN-u i uz kokice.

Да..... и свакој будали којој би пало на памет ДА ИМ ПОМАЖЕ ТРЕБА РАЗБИТИ ТИНТАРУ.......:evil:
 
Ko ce sa vama takvima. :roll:
Pogledaj tvoje komentare, pa ti ne volis svoje a tudje ces.

Takvi kao ti su previse "voleli" ovu drzavu pa smo zato sada tu gde jesmo...da ste u to vreme nasli neki drugi hobi umesto onog "sjebavanje sopstvene drzave i nacije" sada bi mozda poneko i zalio sto nije sa nama...ovako,samo nas sazaljevaju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top