Albanac iz Urosevca ozenio Srpkinju iz Novog Sada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naša majka Aiša ćerka Abu Bakra (radiallahu anha) nije pretpubescentna
Наравно да јесте. Удата је са 6 година. Закон налаже да особа мора да наврши пубертет пре ступања у брак и полни однос, а не да тек уђе у пубертет/започне процес сазревања, као и да мора да буде и психофизички способна да испуњава брачне обавезе. Другим речима, шестогодишње/деветогодишње дете никако не може бити способно за брак и све оно што се тиме подразумева.
 
Problem je sto u serijatskom recniku ne postoji rec - zatucan,zatucani.
A strana im je i rec novo.
Jos su kod kamena i vatre...
A ako ta srpkinja kojim slucajem ostavi simsira,on ce biti u ogromnom problemu pred celim selom...
Vise nije ni njihov ni njen...
Muke starog sveta...
Problem je sto ce potomstvo imati slavenskoilirske gene.
 
Наравно да јесте. Удата је са 6 година. Закон налаже да особа мора да наврши пубертет пре ступања у брак и полни однос, а не да тек уђе у пубертет/започне процес сазревања, као и да мора да буде и психофизички способна да испуњава брачне обавезе. Другим речима, шестогодишње/деветогодишње дете никако не може бити способно за брак и све оно што се тиме подразумева.
са џегерком никад не знаш шта је озбиљно а шта је спрдња и еџлордизам
 
Dok mi ovdje pricamo i pijemo sok, sada Gent iz Urosevca vodi ljubav sa Srpkinjom iz Novog Sada. Bruka za sve Srbe.
JBG mene vise muci da sa odredjenim Srbijancima delim krvna zrnca ..odredjenim otpadom izdajnickim sto sad zivi u Bosni ...neg sto tamo neka ku... siri noge ...zene nemaju plemensku cast ni lojalnost ..
to nije njihov poso

meni je vise problem kad muskarci se ponasaju ko zene i stvaraju lose nacije
 
U svakom
Kod nas je 27 razvoda za svakih 100 sklopljenih brakova a u svedskoj 67

90e nisu razrusile porodicu koliko ju je razrusio feminizam

У србији нема развода само јер жене немају пара за самосталан живот...плажање станова ... текужих трошкова..

90% жена у Србији би се сутра развело за 2 400 еввроа месечно надницу .. уз то да су овакве цене
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top