Ala smrdiš!

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.870
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?
 
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?
Naletela si na smrdljivka? :lol:
PS Nisam skoro osetila da mlađa osoba smrdi, ali ovi matori skoro svi:bljak:
 
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?

Zamišljam kako je toplo ovih dana, velike vrućine, a još nije jun, jul i avgust mesec.
Ljudi se znoje, što je i normalna biološka pojava, pogotovu na visokim temperaturama.
I onda se pojavi bezsmrdna Šaće da mi pokvari miris pičetine.
 
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?

ko radi taj i smrdi :))))
 
ma, nije to sporno
sporno je kad stalno smrdi
E, pa to je onda problem i njegov i tvoj :(
a rece mi jedna cica ...da kad vidim zensku leti u latex pantalonama bezim sto dalje jer ako to skine to kao pored tebe padas u nesves' oma
Verovao ti ili ne, ima jedna pornitjarka koja dolazi u teretanu i vežba u latex lonama :neutral:
Super je građena, dušu dala za amaterske snimke,
ali ljanka je extra :lol:
 
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?

juče u pošti i kad sam kupovao diskove
 
Je l' vi primećujete koliko ljudi smrde? Stariji posebno, ali i mlađi... ma koliko to neverovatno bilo, u doba tople vode i sapuna :neutral:
I onda kontam - pa, sigurno i oni imaju seks sa nekim... kako taj neko trpi taj njihov smrad? :neutral:
Zamislite da ste naleteli na devojku/momka svojih snova, i kad ste se uhvatili u koštac, osetite da smrducka :neutral: Pripišete to slučaju, međutim on smrducka i drugi i treći i deseti put :neutral: I kako onda?

a znaš li gdje su bili ti ljudi tog dana i zašto su neokupani?
 

Back
Top