АЛ' СУ ЛУПЕТАЛИ ЂУКАНОВИЋ И КЛИНТОН!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
ĐUKANOVIĆ PORUČIO SRBIJI DA "SHVATI DA JE KOSOVO NEZAVISNO"

BEČIĆI - Lider crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista Milo Đukanović ocenio je danas jedan od problema Balkana predstavlja Srbija zbog južne pokrajine Kosovo i Metohija, i da bi taj problem mogao biti rešen ako bi Srbija shvatila da je "Kosovo nezavisno".
Govoreći na konferenciji "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope", koja je danas počela u Bečićima, Đukanović je rekao da za rešavanje problema Srbije i Kosova treba mnogo vremena i da Beogradu i Prištini treba pomoći tako da Beograd shvati da je "nemoguća revizija granica i da je Kosovo nezavisno".
http://www.kurir-info.rs/vesti/djukanovic-porucio-srbiji-da-shvati-da-je-kosovo-nezavisno-91780.php

КЛИНТОН ПОМЕШАО МАКЕДОНИЈУ И ЦРНУ ГОРУ
klinton.jpg

Бивши амерички председник Бил Клинтон јуче је на крају свогобраћања на инаугуралној конференцији Балканске иницијативе за јачање друштва југоисточне Европе, која је одржана у Будви, направио лапсус који ће учесници конференције сигурно упамтити дуже од суштине Клинтоновог излагања. Наиме, он је на крају свог обраћања изазвао смех присутних када је Црну Гору назвао Македонијом.
„Ако се суочавамо са проблемима, гледамо у будућност и концентришемо се на оно што нам је заједничко, будућност је светла”, рекао је бивши амерички председник. „И будућност Македоније”, додао је Клинтон, „која својом лепотом одузима дах”. „Немојте то да упрскате. Бог вас благословио”, завршио је Клинтон.
http://www.politika.rs/rubrike/region/Klinton-pomesao-Makedoniju-i-Crnu-Goru.sr.html
***************************************


Ђукановић је заиста опседнут Србијом. Да би приказао своју политичку громаду пред ,,величанственим скупом'', потегао је да даје савете Србији.
Боље да је причао о криминалу у ЦГ на чијем је челу, присутни би га више ценили ако ни због чега бар по искрености. Овако ...

Бил Клинтон, појма нема у којој је држави. Ко зна, и када је наређивао бомбардовање Србије, можда није мислио на Србију па потписао Наредбу о употреби силе.

Месића нисам поменуо у наслову теме али је исто опседнут Србијом као и Ђукановић само што ту пројекцију усмерио на БиХ. Тако су се договорили.
 
Poslednja izmena:
Pa na ovom banditskom predavanju smo videli ko je najveci neprijatelj Srpskom narodu.Ne cudi me onaj zlocinac hrvatski,ne cudi me ona americka izdrkotina ali me cudi onaj svercer cigareta i droge na koji se nivo spustio i na onakav nacin pljuje po nama i nasoj zemlji,tapsu onom ustasi kad god nesto izusti u vezi Srba i Srbije i mislim da su sa tog predavanja svi otisli srecni i zadovoljni u neki bar gde ih je docekala monika da im svima poduva.
 
Ne cudim se pijanom Klintonu, ali nasmejao me Stipe Mesic. Covek je ozbiljno gledao na situaciju,kao i uvek, i dade izjavu koja ga najvise boli.Srbija! :)
Kaze da je svojim Hrvatima iz BiH porucio da se drze samo svoje drzave, i da se orijentisu na Sarajevo, a koju je facu smestio kad je dodao da se cudi sto to isto nije rekla Srbija za Srbe u BiH. Shvata on dobro sta to sve znaci,ovaj jedan veoma pametan potez Srbije,ne reagovanje . :)
 
Klinton je danas osoba bez ikakve političke moći.
On vješto koristi svoju bivšu funkciju i zarađuje velike novce po svijetu za bezvezna predavanja i prazne priče a najviše među manjim i zavisnim državicama čije vodstvo misli da je Klinton neko i nešto.

Stanje i problemi u vezi sa Kosovom su na prvom mjestu problem Srbije i tu se ne smije niko uplitati i u tuđe dvorište nos gurati.
Ako je to stvarno rekao je nekulturno, zlonamjerno i podmuklo. Bolje da je mjesto toga pojeo Klintonovo go*vno.

Mesić, ako je zaista to rekao o Hrvatima u BIH, je nerazumna budala i uopšte ne poznaje stanje među Hrvatima u BIH, koji kako kaže stanje ubrzano nestaju.
I on bi za te izjave trebao da pojede dva Klintonova gov*anceta.
 
ĐUKANOVIĆ PORUČIO SRBIJI DA "SHVATI DA JE KOSOVO NEZAVISNO"

http://www.politika.rs/rubrike/region/Klinton-pomesao-Makedoniju-i-Crnu-Goru.sr.html
***************************************


Ђукановић је заиста опседнут Србијом. Да би приказао своју политичку громаду пред ,,величанственим скупом'', потегао је да даје савете Србији.
Боље да је причао о криминалу у ЦГ на чијем је челу, присутни би га више ценили ако ни због чега бар по искрености. Овако ...

Бил Клинтон, појма нема у којој је држави. Ко зна, и када је наређивао бомбардовање Србије, можда није мислио на Србију па потписао Наредбу о употреби силе.

Месића нисам поменуо у наслову теме али је исто опседнут Србијом као и Ђукановић само што ту пројекцију усмерио на БиХ. Тако су се договорили.

Драго ми је што СРБИЈА НИЈЕ БИЛА ПРИСУТНА и што је и мафијашу Милу и крапинцу Месићу У СТВАРИ СРБИЈА И БИЛА ЈЕДИНА ТЕМА...

Јадни крапинац Месић би хтео да као што се НДХ одрекла својих 20 000 'рвата ДА СЕ И СРБИЈА ОДРЕКНЕ СВОЈИХ
2,000 000 СРБА...заборављајући да у БИХ постоји Педерација и Република Српска - а да не постоји Репубљика 'рваЦка.............заборављајући да постоји Дејтонски споразум, заборављајући да Србија има потписан уговор о СПЕЦИЈАЛНИМ ВЕЗАМА СА РЕПУБЛИКОМ СРПСКОМ.... и заборављајући да је исти тј наш Тадић(од кога ми је у принципу мука) ипак рекао више пута ДА ЋЕ СРБИЈА ПРИХВАТИТИ СВАКО РЕШЕЊЕ ОКО КОГА СЕ ДОГОВОРЕ СВА ТРИ НАРОДА. ДаклеМ крапинац Месић једе гов*на.....
 
ĐUKANOVIĆ PORUČIO SRBIJI DA "SHVATI DA JE KOSOVO NEZAVISNO"

BEČIĆI - Lider crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista Milo Đukanović ocenio je danas jedan od problema Balkana predstavlja Srbija zbog južne pokrajine Kosovo i Metohija, i da bi taj problem mogao biti rešen ako bi Srbija shvatila da je "Kosovo nezavisno".
Govoreći na konferenciji "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope", koja je danas počela u Bečićima, Đukanović je rekao da za rešavanje problema Srbije i Kosova treba mnogo vremena i da Beogradu i Prištini treba pomoći tako da Beograd shvati da je "nemoguća revizija granica i da je Kosovo nezavisno".
http://www.kurir-info.rs/vesti/djukanovic-porucio-srbiji-da-shvati-da-je-kosovo-nezavisno-91780.php

КЛИНТОН ПОМЕШАО МАКЕДОНИЈУ И ЦРНУ ГОРУ
klinton.jpg

Бивши амерички председник Бил Клинтон јуче је на крају свогобраћања на инаугуралној конференцији Балканске иницијативе за јачање друштва југоисточне Европе, која је одржана у Будви, направио лапсус који ће учесници конференције сигурно упамтити дуже од суштине Клинтоновог излагања. Наиме, он је на крају свог обраћања изазвао смех присутних када је Црну Гору назвао Македонијом.
„Ако се суочавамо са проблемима, гледамо у будућност и концентришемо се на оно што нам је заједничко, будућност је светла”, рекао је бивши амерички председник. „И будућност Македоније”, додао је Клинтон, „која својом лепотом одузима дах”. „Немојте то да упрскате. Бог вас благословио”, завршио је Клинтон.
http://www.politika.rs/rubrike/region/Klinton-pomesao-Makedoniju-i-Crnu-Goru.sr.html
***************************************


Ђукановић је заиста опседнут Србијом. Да би приказао своју политичку громаду пред ,,величанственим скупом'', потегао је да даје савете Србији.
Боље да је причао о криминалу у ЦГ на чијем је челу, присутни би га више ценили ако ни због чега бар по искрености. Овако ...

Бил Клинтон, појма нема у којој је држави. Ко зна, и када је наређивао бомбардовање Србије, можда није мислио на Србију па потписао Наредбу о употреби силе.

Месића нисам поменуо у наслову теме али је исто опседнут Србијом као и Ђукановић само што ту пројекцију усмерио на БиХ. Тако су се договорили.

Đukanović vam želi bolje nego vi sami sebi, izgleda :roll:
 
Klinton je danas osoba bez ikakve političke moći.
On vješto koristi svoju bivšu funkciju i zarađuje velike novce po svijetu za bezvezna predavanja i prazne priče a najviše među manjim i zavisnim državicama čije vodstvo misli da je Klinton neko i nešto.

Stanje i problemi u vezi sa Kosovom su na prvom mjestu problem Srbije i tu se ne smije niko uplitati i u tuđe dvorište nos gurati.
Ako je to stvarno rekao je nekulturno, zlonamjerno i podmuklo. Bolje da je mjesto toga pojeo Klintonovo go*vno.

Mesić, ako je zaista to rekao o Hrvatima u BIH, je nerazumna budala i uopšte ne poznaje stanje među Hrvatima u BIH, koji kako kaže stanje ubrzano nestaju.
I on bi za te izjave trebao da pojede dva Klintonova gov*anceta.

Nemo tako časti ti,za Stipicu,veljeg prijatelja crnogorskog..a i za Bilija Monikinog,on ve je poštedio od bombardovanja,a ti ga sad raniš poganštinom...cccc...
 
Па ваљао би да је знао да је дошао у црну гору. Он је мислио да је дошао у Македонију ;)

Он је у ствари дошао човек на откривање споменика Александру Македонском... само је погрешно слетео код Мила........:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top