Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
ĐUKANOVIĆ PORUČIO SRBIJI DA "SHVATI DA JE KOSOVO NEZAVISNO"
BEČIĆI - Lider crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista Milo Đukanović ocenio je danas jedan od problema Balkana predstavlja Srbija zbog južne pokrajine Kosovo i Metohija, i da bi taj problem mogao biti rešen ako bi Srbija shvatila da je "Kosovo nezavisno".
Govoreći na konferenciji "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope", koja je danas počela u Bečićima, Đukanović je rekao da za rešavanje problema Srbije i Kosova treba mnogo vremena i da Beogradu i Prištini treba pomoći tako da Beograd shvati da je "nemoguća revizija granica i da je Kosovo nezavisno".
http://www.kurir-info.rs/vesti/djukanovic-porucio-srbiji-da-shvati-da-je-kosovo-nezavisno-91780.php
КЛИНТОН ПОМЕШАО МАКЕДОНИЈУ И ЦРНУ ГОРУ
Бивши амерички председник Бил Клинтон јуче је на крају свогобраћања на инаугуралној конференцији Балканске иницијативе за јачање друштва југоисточне Европе, која је одржана у Будви, направио лапсус који ће учесници конференције сигурно упамтити дуже од суштине Клинтоновог излагања. Наиме, он је на крају свог обраћања изазвао смех присутних када је Црну Гору назвао Македонијом.
„Ако се суочавамо са проблемима, гледамо у будућност и концентришемо се на оно што нам је заједничко, будућност је светла”, рекао је бивши амерички председник. „И будућност Македоније”, додао је Клинтон, „која својом лепотом одузима дах”. „Немојте то да упрскате. Бог вас благословио”, завршио је Клинтон.
http://www.politika.rs/rubrike/region/Klinton-pomesao-Makedoniju-i-Crnu-Goru.sr.html
***************************************
Ђукановић је заиста опседнут Србијом. Да би приказао своју политичку громаду пред ,,величанственим скупом'', потегао је да даје савете Србији.
Боље да је причао о криминалу у ЦГ на чијем је челу, присутни би га више ценили ако ни због чега бар по искрености. Овако ...
Бил Клинтон, појма нема у којој је држави. Ко зна, и када је наређивао бомбардовање Србије, можда није мислио на Србију па потписао Наредбу о употреби силе.
Месића нисам поменуо у наслову теме али је исто опседнут Србијом као и Ђукановић само што ту пројекцију усмерио на БиХ. Тако су се договорили.
BEČIĆI - Lider crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista Milo Đukanović ocenio je danas jedan od problema Balkana predstavlja Srbija zbog južne pokrajine Kosovo i Metohija, i da bi taj problem mogao biti rešen ako bi Srbija shvatila da je "Kosovo nezavisno".
Govoreći na konferenciji "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope", koja je danas počela u Bečićima, Đukanović je rekao da za rešavanje problema Srbije i Kosova treba mnogo vremena i da Beogradu i Prištini treba pomoći tako da Beograd shvati da je "nemoguća revizija granica i da je Kosovo nezavisno".
http://www.kurir-info.rs/vesti/djukanovic-porucio-srbiji-da-shvati-da-je-kosovo-nezavisno-91780.php
КЛИНТОН ПОМЕШАО МАКЕДОНИЈУ И ЦРНУ ГОРУ
Бивши амерички председник Бил Клинтон јуче је на крају свогобраћања на инаугуралној конференцији Балканске иницијативе за јачање друштва југоисточне Европе, која је одржана у Будви, направио лапсус који ће учесници конференције сигурно упамтити дуже од суштине Клинтоновог излагања. Наиме, он је на крају свог обраћања изазвао смех присутних када је Црну Гору назвао Македонијом.
„Ако се суочавамо са проблемима, гледамо у будућност и концентришемо се на оно што нам је заједничко, будућност је светла”, рекао је бивши амерички председник. „И будућност Македоније”, додао је Клинтон, „која својом лепотом одузима дах”. „Немојте то да упрскате. Бог вас благословио”, завршио је Клинтон.
http://www.politika.rs/rubrike/region/Klinton-pomesao-Makedoniju-i-Crnu-Goru.sr.html
***************************************
Ђукановић је заиста опседнут Србијом. Да би приказао своју политичку громаду пред ,,величанственим скупом'', потегао је да даје савете Србији.
Боље да је причао о криминалу у ЦГ на чијем је челу, присутни би га више ценили ако ни због чега бар по искрености. Овако ...
Бил Клинтон, појма нема у којој је држави. Ко зна, и када је наређивао бомбардовање Србије, можда није мислио на Србију па потписао Наредбу о употреби силе.
Месића нисам поменуо у наслову теме али је исто опседнут Србијом као и Ђукановић само што ту пројекцију усмерио на БиХ. Тако су се договорили.
Poslednja izmena:




A bejasmo sila...