AL ABAR,GRADIMO GRAD BUDUCNOSTI U BEOGRADU

U to niko normalan ne veruje, pored Jadranske obale oni ce graditi po Beogradu.
To moze da poveruje samo totalna budala.
Arapi eventualno mogu da uloze u agrar u Srbiji, turizam u Hrvatskoj i dzamije su izgradili u Bosni.
To bi bilo to za ulaganja na Balkanu.
Za sve vise od toga, bice vece budale nego sto sam mislio.



grešiš silno sinak, motiv nije keš već poturčavanje ovih ovaca, to pod jedan. pod dva, beograd ti je jedna od jačih destinacija u evropi što se tiče noćnog turizma - čitaj bluda i razvrata - i to tokom cele godine... znači ima i ekonomska računica
 
Mislim da ivan_andj misli na to da ne postoji tolika traznja za stanovima u Beogradu i to luksuznim stanovima, pa racuna da se nece rasprodati.

P.S. Ako cemo da gledamo sa stanovista ciste rentabilnosti ovako nesto bi trebala da gradi "Gradjevinska direkcija Srbije" i da se ovo direktno finansira od kupaca kao i Naselje "Stepa Stepanovic". Time bi drzava zadrzala profit, ali drzava nema para da investira u ovako nesto.

Neka grade nase firme a ipak je bolje da investiraju seici, oni preuzimaju i eventualni rizik. Sumnjam da Srbija moze da investira toliku lovu. Vidis da jedan Prokop ne moze da zavrsi. Inace tako se radi u bogatim drzavama.

- - - - - - - - - -

Dzamahirija da postane Srbija kao da nas turci nisu 500 godina zlostavljali sad to ima da rade arapi :fdlan: al* na "finija nacin" uz izgradnu neke turbo-mega-giga dzamije :fdlan: .

gde bi ti bio kraj da se udas za Seika iz UAE
 
Hocu da kazem da sam cuo da postoje biznismeni koji nisu kao ovi sto ih mi poznajemo.A poznajemo uglavnom taj tip Miskovic ,Cume ,Peconi, Saric ,Djura Frizura isl olos/

Morate da shvatite da Seike lova ne interesuje i da ne znaju sta ce sa njom. Oni misle globalno a ne lokalno kao vecina Srba. Zele da naprave nesto lepo sto ce ostati iza njih, zele da se druze sa vama jel; misle da su nasli iskrene prijatelje. U njihovom razmisljanju profit nije primarna kategorija.
 
U to niko normalan ne veruje, pored Jadranske obale oni ce graditi po Beogradu.
To moze da poveruje samo totalna budala.
Arapi eventualno mogu da uloze u agrar u Srbiji, turizam u Hrvatskoj i dzamije su izgradili u Bosni.
To bi bilo to za ulaganja na Balkanu.
Za sve vise od toga, bice vece budale nego sto sam mislio.

Niste verovali i da ce Djilas da napravi most pa ga napravi i to jedan od najlepsih a ovih dana se spaja i onaj Borca Zemun. Beograd je najveci grad u ovom delu Evrope . Mozda sam naivan ali verujem da ovo nije ozbiljno Vucic ne bi ni izlazio sa ovim projektom. Imamo mi jos jedan biser neiskoristen ,ostrvo od milijardu evra.Ali otom potom.
 
Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se u sprovođenju projekta "Beograd na vodi" državni organi i on uopšte neće obazirati na sve prepreke, da će se zakon poštovati, a posao biti završen.
Vučić: Promeniću lice Beograda, izgledaće sto puta bolje
"Mi ćemo poštovati zakonske procedure i u skladu sa zakonom ćemo sve doneti, ali tuđi novac se mora poštovati. Ako mislite da idemo u Evropu a da se sprdamo sa tuđim novcem, da je naša pamet mnogo preča i važnija nego nečije tri milijarde dolara, moram da vas pitam gde mislite da mi živimo", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.
On je rekao da će u sprovođenju tog projekta preuzeti odgovornost. "Promenićemo lice Beograda i Srbije, izgledaće (grad) sto puta bolje nego što danas izgleda", rekao je prvi potpredsednik vlade.
"Na hrastu sam naučio lekciju, zbog toga što sam poslušao sve druge. Mi danas gubimo bezmalo dva miliona evra na godišnjem nivou zbog jednog drveta. Mnogo mi je drago to drvo, ali ta dva miliona evra mi treba da uzmemo od poreskih obveznika ove zemlje, pa vas pitam da li više volite da za taj novac izgradimo pet vrtića", kazao je Vučić.
Direktor novoosnovane kompanije "Eagle Hills" Muhamed Alabar predstavio je 18. januara u Beogradu projekat "Beograd na vodi" Vučiću, predsedniku Skupstine Srbije Nebojši Stefanoviću, predsedniku privremenog veća Beograda Siniši Malom i drugim članovima Vlade Republike Srbije.
Muhamed Alabar, vlasnik kompanije koja je podigla najvišu zgradu na svetu Burdž Kalifa, spreman je da u projekat "Beograd na vodi" investira više od tri milijarde dolara.
 
Niste verovali i da ce Djilas da napravi most pa ga napravi i to jedan od najlepsih a ovih dana se spaja i onaj Borca Zemun. Beograd je najveci grad u ovom delu Evrope . Mozda sam naivan ali verujem da ovo nije ozbiljno Vucic ne bi ni izlazio sa ovim projektom. Imamo mi jos jedan biser neiskoristen ,ostrvo od milijardu evra.Ali otom potom.

Vucic je izlazio u javnost i sa seikom bez cetvroke,nudio polj.kombinata najavljivao stotine miliarde evra investicija kao ono nista od posla
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/357960/Arapi-nece-srpske-oranice
Sta kazu na to tvoji drugarcici iz odbora SNS-a za Zemun?
 
Morate da shvatite da Seike lova ne interesuje i da ne znaju sta ce sa njom. Oni misle globalno a ne lokalno kao vecina Srba. Zele da naprave nesto lepo sto ce ostati iza njih, zele da se druze sa vama jel; misle da su nasli iskrene prijatelje. U njihovom razmisljanju profit nije primarna kategorija.

Hbt, je l` ti pričaš o onim glavosečama iz pustinje ili o patrijarhu Pavlu?

Dokle ide ta vUČKomanija, da nas Bog sačuva :pop:
 
Hbt, je l` ti pričaš o onim glavosečama iz pustinje ili o patrijarhu Pavlu?

Dokle ide ta vUČKomanija, da nas Bog sačuva :pop:

Vuckomanija ce trajati neko vreme .Koristi covek svojih 5 minuta ,pametno. Zna sta ljude ovde najvise brine posao ,ekonomija i time se kao bavi. Ako malo bude imao rezultata vladace dugo. Inace veliki sam protivnik Radikala ,SNS nisu Radikali.ipak je to druga prica i ideologija.
 
Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se u sprovođenju projekta "Beograd na vodi" državni organi i on uopšte neće obazirati na sve prepreke, da će se zakon poštovati, a posao biti završen.
Vučić: Promeniću lice Beograda, izgledaće sto puta bolje
"Mi ćemo poštovati zakonske procedure i u skladu sa zakonom ćemo sve doneti, ali tuđi novac se mora poštovati. Ako mislite da idemo u Evropu a da se sprdamo sa tuđim novcem, da je naša pamet mnogo preča i važnija nego nečije tri milijarde dolara, moram da vas pitam gde mislite da mi živimo", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.
On je rekao da će u sprovođenju tog projekta preuzeti odgovornost. "Promenićemo lice Beograda i Srbije, izgledaće (grad) sto puta bolje nego što danas izgleda", rekao je prvi potpredsednik vlade.
"Na hrastu sam naučio lekciju, zbog toga što sam poslušao sve druge. Mi danas gubimo bezmalo dva miliona evra na godišnjem nivou zbog jednog drveta. Mnogo mi je drago to drvo, ali ta dva miliona evra mi treba da uzmemo od poreskih obveznika ove zemlje, pa vas pitam da li više volite da za taj novac izgradimo pet vrtića", kazao je Vučić.
Direktor novoosnovane kompanije "Eagle Hills" Muhamed Alabar predstavio je 18. januara u Beogradu projekat "Beograd na vodi" Vučiću, predsedniku Skupstine Srbije Nebojši Stefanoviću, predsedniku privremenog veća Beograda Siniši Malom i drugim članovima Vlade Republike Srbije.
Muhamed Alabar, vlasnik kompanije koja je podigla najvišu zgradu na svetu Burdž Kalifa, spreman je da u projekat "Beograd na vodi" investira više od tri milijarde dolara.

ovo je tipican primer korupcije,misko i beko su mala deca za ppv,jos niko ne sme da mu prigovori da krsi zakone ove zemlje,odmah se naljuti:zblesav:
 
Niste verovali i da ce Djilas da napravi most pa ga napravi i to jedan od najlepsih a ovih dana se spaja i onaj Borca Zemun. Beograd je najveci grad u ovom delu Evrope . Mozda sam naivan ali verujem da ovo nije ozbiljno Vucic ne bi ni izlazio sa ovim projektom. Imamo mi jos jedan biser neiskoristen ,ostrvo od milijardu evra.Ali otom potom.


Beograd je u klasi Bukuresta, Sofije, Tirane, Skoplja i Sarajeva.
To je taj deo Evrope gde BG moze imati primat, a celu Srbiju ste zrtvovali za prvo mesto u trecoj zoni.
Cuj imate most, ma sta mi naprica. :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Niste verovali i da ce Djilas da napravi most pa ga napravi i to jedan od najlepsih a ovih dana se spaja i onaj Borca Zemun. Beograd je najveci grad u ovom delu Evrope . Mozda sam naivan ali verujem da ovo nije ozbiljno Vucic ne bi ni izlazio sa ovim projektom. Imamo mi jos jedan biser neiskoristen ,ostrvo od milijardu evra.Ali otom potom.

Ovde je inače opšte poznato da vlast "izlazi" isključivo sa ozbiljnim projektima
 
A poznato je i da su Arapi veliki radnici..
bice to ko gradnja Skadra na Bojani

Aha, a ti si mislio da ce oni i da finansiraju i izgrade Beeeeeeoooograd na vooooodi jeeeeeeeboteeee, dok Srbi lade mOOda praznih dzepova :hahaha:
S'obzirom da znam o kakvim budalama u toj zemlji je rec, ovaj projekat se mozda i ostvari u nekom "dilu" da Arapi srede Beograd, a Srbija da im pokloni oranice za proizvodnju hrane.
 
Beograd je u klasi Bukuresta, Sofije, Tirane, Skoplja i Sarajeva.
To je taj deo Evrope gde BG moze imati primat, a celu Srbiju ste zrtvovali za prvo mesto u trecoj zoni.
Cuj imate most, ma sta mi naprica. :hahaha:
Consiglieri, ja sam poreklom iz unutrasnjosti Srbije, grada koji mladi ljudi napustaju, jer fabrike koje su radile i zaposljavale ceo grad ne rade,
Jednostavno prespektive nema i svi grabe trbuhom za kruhom, a u ovom slucaju je to BG.
 

Back
Top